Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Reeve demiş ki:
janmoreye heralde hic bir zaman oraya buraya carpmamaya dikkat etmeyecegin bir gitar olacak bu.. luthierde hic zorlanmaz heralde yaparken aman cizilmesin ezilmesin diye.. turk bir luthiere yaptirsan adam rahatliktan uzerine cay sigara kulu falan doker
Benim gitarlar genelde ince Nitro (Lake heralde Turkcesi) boya oldugu icin cok cabuk ciziliyor. Artik biyerlerde calmadigim icin, sigara kulu falan dokulmez artik ustlerine. Gitarda ozellikle istedigim, eskimis gitarlarda genellikle gorulen bazi noktalarda hafif sararma hadisesini adamcagiz tam istedigim gibi yapmis. Helali hos olsun.

thunderhead demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Jaguar tipinde olan Jackson Dominion fena ilgimi cekiyor bu aralar :?

jaguara hakaret etme hiç jaguarlık bi yönü yok o gitarın. :evil: :LOL:

o gitar sanki bi yerden düşüp etrafa yayılmış bi les paul e benziyor benim gözümde :D ama tonu nu bilemicem hiç denemedim.

Bence Jaguar'la Les paul'un feci sekilde ciftlesmesinin sonucu o gitar.... Katır gibi yani :LOL:

Bana daha çok Gibson Firebird'in ters çevirilip makyajlanmış hali gibi göründü bu model. =)

Jackson_Mark_Morton_1.jpg

180px-Firebird_guitar.jpg

Bu arada bu gitardaki, Warwick Buzzard'dakinden sonra gördüğüm en itici gitar/bas kafası, berbat bi şi. :D

Gitarını göster dediniz, hadi gösterdik!

Necromancy_893_.jpg

Bende durum buydu. Soldan sağa Schecter 7, Jackson KE-3, Applause Akustik, Jackson KE-1, ESP LTD M-200. Esp'yi sattım askere gitmeden. Onun yerine MT-400NT alcam ilk fırsatta.

En sevdiklerim tabii ki:

100_2625.jpg

Erren demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
Erren demiş ki:
Janmoreye'ye

Abi onun pembeliği yok olmuş ne olmuş ona daha bi pembeydi o pespembeydi?

Janmoreye demiş ki:
hafif sararma hadisesi

:D

sararma hadisesini bende biliyorumda bu gitar daha bi pembeydi böyle tam pembe gibiydi.
Errencan, daha önce post ettiğim fotolar temsili fotolardı. Bir fotoğraf düşük ışıklı bir ortamda flaşsız çekilmiş o yüzden olduğundan daha az pembe çıkmış. İkincisi de ben zaten çok aşırı pembe değilde, sararmış pembe istedim. Aşağıdaki resimdeki gibi,
Shell%20Pink%20Vintage%20Fender%20Telecaster%20B3.jpg

Geri