Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

rock-the-boy demiş ki:
solitude71 demiş ki:
ESP Eclipse-I CTM renk:VBK
Maun gövde
Abanoz klavye
EMG 81/60
Gotoh köprü
Sperzel tuners
2 volume 2 ton
Capon yapmış valla

metin türkcanın şebnem ferah albümünde kulandığı gitardan değil mi bu?(hatta sanırım o gitar şebnem ferah'ın)..hayırlı olsun gitarın,daha önce gibson lp kullandıysan, aradaki farkları +ları, -leri de bir yazabilirmisin?bildiğim kadarıla bu eclipse'ler daha ucuz lp'lere göre, kullanım açısından pek fark yoksa bunu almak daha mantıklı bence....
metin türkcanın kullandığı esp eclipse 2 diye biliyordum ama 1 le 2 nin farkı ne ki ?

ibanez başlığınada koydum bu resmi gözlerimiz şenlensin diye bu nedir arkadaşlar yav , kendimi kaybettim :LOL:

Jem777VMMV%20front2.JPG

halilpazarlama demiş ki:
ygt demiş ki:
FaithDown demiş ki:
şöyle gitarları beğenemedim gitti :) abi nesi güzel şunun bi bak yav :) bana jemlerin çoğu fazla süslü geliyor...

haklısın katılıyorum sanki halı deseni gibi güllü dallı hepsi

abi bende çingenlik var galiba seviyom böyle pullu güllü gitarları nede olsa glamciyiz birazda :LOL:

Tabi hocam yahu, gitar dediğin allı pullu olacak, çiçekli böcekli olacak, pembe, sarı falan olacak... :D

N_JayJay2.jpg

Twisted Sister elemanı J.J. French'in gitarına hastayım mesela, sabit köprü ve boyalı sap sevmememe rağmen. Bu renk strat olacak, non-recessed lociking trem olacak bir de üzerinde, tadından yenmez valla o gitar... :D

dostum yurt dısından gelecek olan gitar buydu sanırsam. cok beklemiştin ama bekledigine değmiş ;) güzel hoş gitar ee birde jackson daha fazla ne denilebilir ki ;)

Geri