Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

allaaa bi Jackson daha... yorum yapmiyacam bu sefer :LOL:

Guzel bi dk2m dinky...guzel alet ya beyaz beyaz, kirlenir diye korkarim ben duvara falan asarim beyaz bi gitarim olursa,aslinda telefon kilifi gibi gitar kilifi falan yapcaklar... :p

teşekkür ederim millet daha iyisi sizlere amerikadan çok karlı getirdim kargo falan da vermedim herhalde yaptığım en uyanıkça hareketti bunu almak. Bugün ilk kez stüdyoya girdim Death falan çaldım ve aldığım sound inanılmazdı pedal olarak ise digitech metal master vardı altımda ve gayet canavar distortion vardı. Arada fırsatını buldukça Pink Floyd vari seslerle uğraştım ve sonuç yine harika idi. Dive'lar yaptım akord çok zor bozuldu dedim helal olsun.

denizulger demiş ki:
teşekkür ederim millet daha iyisi sizlere amerikadan çok karlı getirdim kargo falan da vermedim herhalde yaptığım en uyanıkça hareketti bunu almak. Bugün ilk kez stüdyoya girdim Death falan çaldım ve aldığım sound inanılmazdı pedal olarak ise digitech metal master vardı altımda ve gayet canavar distortion vardı. Arada fırsatını buldukça Pink Floyd vari seslerle uğraştım ve sonuç yine harika idi. Dive'lar yaptım akord çok zor bozuldu dedim helal olsun.
abi yapma death çalma onla yazıktır günahtır :D

Benim en sevdiğim dinky olabilir bu model. Çok güzel gerçekten tam 80lik. Bunu gördükçe insanın sabah akşam hardrock yapası gelir :D

Buarada halil, adam jackson almış blues mu çalınır onunla? Ton gelmez bikere. Tabii ki death çalıcak :LOL: (fiştikleme, provokasyon..)

Perfectionist demiş ki:
Benim en sevdiğim dinky olabilir bu model. Çok güzel gerçekten tam 80lik. Bunu gördükçe insanın sabah akşam hardrock yapası gelir :D

Buarada halil, adam jackson almış blues mu çalınır onunla? Ton gelmez bikere. Tabii ki death çalıcak :LOL: (fiştikleme, provokasyon..)
ne diyelim ki şimdi neyse ... :)

Perfectionist demiş ki:

Evet yine bir önyargı ve aynı zamanda kendisiyle çelişme durumu, ne diyelim yorumsuz...

ACHILLIEUS demiş ki:
Perfectionist demiş ki:

Evet yine bir önyargı ve aynı zamanda kendisiyle çelişme durumu, ne diyelim yorumsuz...

80ler ile blues'u ayırd edebilmek gerekir.

denizulger demiş ki:
ACHILLIEUS demiş ki:
Perfectionist demiş ki:

80ler ile blues'u ayırd edebilmek gerekir.

Benim kastettiğim şey seksenler ve blues değil hard rock ve death çelişkisi umarım sen de bunu ayırt etmişsindir...

onu diyorsan aslında bu gitar ikisine de uygun çalarken onu fark ettim. altına konacak pedala bakıyor çünkü sb manyetiklerin bu modelleri anladığım kadarı ile biraz esnetilebiliyor ton anlamında çok uçuk olmadığı sürece her yola gelebilen bir karakteri var.

denizulger demiş ki:
onu diyorsan aslında bu gitar ikisine de uygun çalarken onu fark ettim. altına konacak pedala bakıyor çünkü sb manyetiklerin bu modelleri anladığım kadarı ile biraz esnetilebiliyor ton anlamında çok uçuk olmadığı sürece her yola gelebilen bir karakteri var.

İşte ben de bunu kast ediyorum insanlar Jackson denilince sadece cayır cayır metal yapılır başka bu gitarla hiçbişey yapılmaz demelerini kınıyordum o cevabı da bunu anlatmak için yazdım ki sonuca ulaşmış seninle aynı düşünceye sahipmişiz demek ki... Zaten benim de lay laya bu gitarı sipariş etmemdeki düşünce de üzerindeki s.duncanlar idi... Umarım en yakın zamanda lay lay getirirde şu gitarla hem blues hem de heavy yaparım...

abicim şimdi düşünün bi , bu gitara kara kara öcü gibi gotik bir imajla yapılmış müzikmi iyi gider yoksa permalı saçlı , dar kotlu yada uzun taytlı glam müziğimi iyi gider sizde jacksonu iyice metal gitarı yaptınız :D bu arada kaç para bu gitarın sıfırı , yumatu vcd player var ilk çıkan modeli vintage bi model yani , kolleksiyonluk :D takas düşünürsen :D

ahahah ya ben dk2m + hardcase e 715 dolar verdim arkadaşım musiciansfriend'den aldı getirdi usa'dan türkiyeye maliyeti 715 dolar yani. ama satılık değil.

yumatu vcd player çok çekici geldi onu commodore 64 ile takas edebilirim.

bu arada bu gitar glam'ciye de deathçiye de yakışıyor tutan adamın duruşu ile alakalı kesinlikle çalarken kendimde onu gördüm =)

Perfectionist demiş ki:

Yahu adam geyiğine yapmış , fişfikleme provakasyon diye siz girmişiniz birbirinize. İsteyen istediğini bilebilir isteyen blues çalar isteyen death metal çalar. Gitar yahu bu.

masterofpuppetsasd demiş ki:
Perfectionist demiş ki:

Yahu adam geyiğine yapmış , fişfikleme provakasyon diye siz girmişiniz birbirinize. İsteyen istediğini bilebilir isteyen blues çalar isteyen death metal çalar. Gitar yahu bu.

Kesinlikle Berkay'ın dediğine katılıyorum.Hatta kendisi bana SL1 aldığımda da neden SL2H almadığımı da sormuştu :D Zevkler-Renkler diyorum işte bu duruma ben :D

Geri