Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Goreshredder demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
Perfectionist demiş ki:
Benim en sevdiğim dinky olabilir bu model. Çok güzel gerçekten tam 80lik. Bunu gördükçe insanın sabah akşam hardrock yapası gelir :D

Buarada halil, adam jackson almış blues mu çalınır onunla? Ton gelmez bikere. Tabii ki death çalıcak :LOL: (fiştikleme, provokasyon..)

Yahu adam geyiğine yapmış , fişfikleme provakasyon diye siz girmişiniz birbirinize. İsteyen istediğini bilebilir isteyen blues çalar isteyen death metal çalar. Gitar yahu bu.

Kesinlikle Berkay'ın dediğine katılıyorum.Hatta kendisi bana SL1 aldığımda da neden SL2H almadığımı da sormuştu :D Zevkler-Renkler diyorum işte bu duruma ben :D
Kesinlikle öyle... Ben New Age bile denedim isteyince oluyor yani. =)

halilpazarlama demiş ki:
abicim şimdi düşünün bi , bu gitara kara kara öcü gibi gotik bir imajla yapılmış müzikmi iyi gider yoksa permalı saçlı , dar kotlu yada uzun taytlı glam müziğimi iyi gider sizde jacksonu iyice metal gitarı yaptınız :D bu arada kaç para bu gitarın sıfırı , yumatu vcd player var ilk çıkan modeli vintage bi model yani , kolleksiyonluk :D takas düşünürsen :D

İşte 80ler ruhu budur. Yırtık dar 501, deri ceket, bi çift siyah sivri burun deri çizme.. O zaman tamamdır olay :D He unuttum bitanede beyaz kramer 1984 reissue çekicen o zaman 80lere dönüş gerçekleşmiş olucak. Hatta turkrock 80s zirvesi yapalım herkes böyle gelsin 8) Smiley koyunca hatırladım aviator gözlüklerinizi unutmayın ;)

*Buarada arkadaşlar ben mesajımda belirttiğim gibi önceki geçen muhabbetlere ithafen şaka amaçlı provokasyon yaptım. Bu kadar kolay gaza gelmeyelim lütfen ;) İlle düşüncemi soruyorsanız bana KV verin bitane gidiym Nardis'te jazz çalıyım :D

Perfectionist demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
abicim şimdi düşünün bi , bu gitara kara kara öcü gibi gotik bir imajla yapılmış müzikmi iyi gider yoksa permalı saçlı , dar kotlu yada uzun taytlı glam müziğimi iyi gider sizde jacksonu iyice metal gitarı yaptınız :D bu arada kaç para bu gitarın sıfırı , yumatu vcd player var ilk çıkan modeli vintage bi model yani , kolleksiyonluk :D takas düşünürsen :D

İşte 80ler ruhu budur. Yırtık dar 501, deri ceket, bi çift siyah sivri burun deri çizme.. O zaman tamamdır olay :D He unuttum bitanede beyaz kramer 1984 reissue çekicen o zaman 80lere dönüş gerçekleşmiş olucak. Hatta turkrock 80s zirvesi yapalım herkes böyle gelsin 8) Smiley koyunca hatırladım aviator gözlüklerinizi unutmayın ;)

*Buarada arkadaşlar ben mesajımda belirttiğim gibi önceki geçen muhabbetlere ithafen şaka amaçlı provokasyon yaptım. Bu kadar kolay gaza gelmeyelim lütfen ;) İlle düşüncemi soruyorsanız bana KV verin bitane gidiym Nardis'te jazz çalıyım :D
80lere dönüş zirvesi fena olmayabilir cidden =)

tüh güzel yazı yazmıştım :D sildim :D bu arada gitarını göster gibi bir başlıkta iki dakika geyik yapamayacaksak ne anlamı var bu forumun , arkadaş gitar koymuş bizde yorum yaptık.müzik sonuçta bu siyaset meydanında oturup küresel ısınmayı tartışmıyoruz.neden bu kasma anlamadım.bazı arkadaşlar bara konsere gittimi herhalde eğlenmeden oturuyo , sonuçta müzik ciddi iş , geyiğe gelmez. :!:

Silmeniz için söylemedim. Başlıkların amaçları bazen geyiğin sınırının bilinmemesi sebebiyle sapabiliyor. Bu başlıkta daha öncede yaşandı bu sebepten uyardım sadece. Aynı şey tekrar yaşanmasın diye. İyi niyetli uyarıları kötü olarak algılamaya gerek yok.

İyi günler.

Me_ThuS demiş ki:
Arkadaşlar 80'lere dönüş zirvenizi uygun başlıkta geyiğinizi de lütfen irc üzerinde yapınız.

İyi günler.

Charvel/Jackson 80lerin, hardrock'ın popüler gitarlarından değil mi? Çok mu saçma biraz espri ile, burda 80lerden bahsetmemiz, muhabbet etmemiz?

Forumun heryerinde sürekli ciddi olarak bilgi paylaşılmıyor. İnsanlar buraya hem sohbet etmek için, hem de birşeyleri paylaşmak için geliyor. İkisi bir arada olunca tadı oluyor çünkü. Konuyla ilgili daha sadece bikaç mesaj atılmışken biraz esnek davranabileceğin yerde gelip sınıf öğretmeni gibi "geyik yapmayın, isteyen dışarı çıksın" diyip kesmen doğru mu sence? Eğer bir mod olarak bu şekilde davranırsan forumun tadı kaçmaz mı Me_Thus?

Bu başlık yeri olmadığı için neyin doğru neyin yanlış olduğunu tartışıp başlığı gereksiz yere işgal etmeyeceğim. Lütfen sizde aynı anlayışı gösterip sakin olun.

İşte ben de onu diyordum ama siz beni yanlış anladınız... yani aslında ortamın gerildiği falan yok sadece farklı şeyler söylüyormuşuz gibi anlaşıldı problem yok yani... :D

Buda benim kıymetlim :D ...Ibanez Mick Thomson Signature Mtm-1...bayadır fırsat bulamamıştım resimleri koymaya...resimleri cep telefonuyla çektim ondan pembe çıkmış rengi :D

Geri