Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

dscf1169x.jpg

dscf1171j.jpg

Caparison Tat Frozen Sky

:) Tesekkurler. Tnt de son kalani aldim. Bayagi karli oldu. Japonya dan veya Us den getirsem cok daha pahali olacakti. Jem in sapi zaten acaip ince. Bunun sap profili cok acaip. 1. perdede resmen dikdortgen sap daha sonra d profile dogru kayiyor. Biraz ilginc bir sap yapisi var. Hafif de kalin gibi. Soloistrin sapi buna gore daha yuvarlak sanki biraz daha ince gibi. Sapin resimlerini de yarin aksama ayrintili cekip koyarim.

alakasız bişe dicem ama, arada farklı post yoksa aynı resim altına yorum yapacaksanız "alıntı" yapmazsanız hem daha hoş olur, hemde internetı komaya sokmayız =)

Mendoza demiş ki:
alakasız bişe dicem ama, arada farklı post yoksa aynı resim altına yorum yapacaksanız "alıntı" yapmazsanız hem daha hoş olur, hemde internetı komaya sokmayız =)

aynı resmi tek sayfada 1 tane de açsan 30tane de açsan bir kere alır cache e internetin komaya girmez, belki ram ine çok binebilir ama resim 26kb, korkmayın birşey olmaz ;) hem gitar kötü topu topu soloist istese de yoramaz bilgisayarı :D

yok ya fiber zaten sallamıorum yavaşlıgını falanda görüntü cirkin post okucaz die kayboluyorum topicte :D nese ya fikir sadece ama tamam soloistlerde alıntı yapılabilir :p

radical demiş ki:
aynı resmi göstererek kotadan yemiyor diye biliyorum. ama mausun tekerleğini çevirip duruyoruz sonra. bide resmi çok büyük koymayın, etmeyin eylemeyin.

aynen,aradaki yazıları bulmak zorlaşıyor acayip :D
ayrıca soloiste laf eden arkadaşlara da tesbih hediye etmek istiyorum.kıskandınız biliyorum.

Geri