Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Parker pm20 ve forumda tonguch tan aldığım blackstar ht1r.

parker pm20 yi kadıköyde SRV müzik ten aldım. ne kadar temiz ve parlak diyebileceğimiz clean tonlar elde edebiliyorsak, bir o kadar düzgün drive tonları da elde edebiliyoruz, daha çok tiz karakterli bir gitar, çok bas tonlar elde etmek zor. üzerindeki parker manyetikler gayet başarılı. çok hafif bir gitar, klavyesi bana göre çok rahat. blackstar ise fiyat perfromans açısından şahane bir all tube amfi. ikisi beraber başarılı blues tonlarından alternatif rock tonlarına koşabiliyorlar.

pm20 ht1r.jpg

power metalci setupı :) yeri gelir jacksonla metalin dibine vururum , yeri gelir fenderle neo klasik takılıp malmsteena selam çakarım hatta akustikle duygusal baladlara yelken açarım der gibisin. ayrıca pamelaya olan düşkünlüğünden ve halısız öğrenci evi tadından teknik bilimler öğrencisi olabileceğin sonucuna vardım. keza bunda öğrenci olup da müziğe bu kadar bütçe ayırman nedeniyle kız arkadaşın olmadığı sonucu da etkili oldu.

power metalci setupı :) yeri gelir jacksonla metalin dibine vururum , yeri gelir fenderle neo klasik takılıp malmsteena selam çakarım hatta akustikle duygusal baladlara yelken açarım der gibisin. ayrıca pamelaya olan düşkünlüğünden ve halısız öğrenci evi tadından teknik bilimler öğrencisi olabileceğin sonucuna vardım. keza bunda öğrenci olup da müziğe bu kadar bütçe ayırman nedeniyle kız arkadaşın olmadığı sonucu da etkili oldu.

Bir resimden adamin hayat hikayesini yazip guldurdun ya beni burda, helal olsun :)

yaş 30+ oldu artık :) öğrencilikle alakam kalmadı, gayet de alın terimizle birşeyler yapalım dedik işte kendi çapımızda. E halısız tabi ki, çünkü o halısız bölgede bilgisayar sandalyesi gezinmekte :) pamela düşkünlüğü değil, o reklamı görünce de direk gitarların rengi aklıma geldi , birlikte gülelim diye hoş bir espri tadında paylaştım o resmi de :) ayrıca teknik bilimler bir yana, sağlıkçıyım :))

Mr. Holmes tadı aldım sanki :)

Geri