Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Bunlarda benimkiler

WP_20140530_024_zps007faacf.jpg

WP_20140530_022_zpsdd64d64a.jpg

Benim İbanezin boyası en ufak değmede dökülüyordu. Hala bu sorun devam ediyormu
Benim bu gitarı satın aldığım yıl sanırım 2008'e tekabül ediyordu. Şimdi Ibanez'lerin durumu nasıl bilmiyorum ama sanırım Prestige serisi olsun olmasın hepsinin boyası kolayca dökülüyor. Çünkü gitara iyi bakmama rağmen gözle görülür bir sürü boya atmasıyla karşı karşıyayım. ESP'de ise öyle bir durum söz konusu değil. Aradaki işçilik kalitesi çok bariz.

Benim Uzakdoğu'lu arkadaşlarımı takdim edeyim.

Elektroda;

Schecter Tempest Custom, İbanez AS103 artcore custom, modifiye edilmiş Squier CV 50s strat ve aramıza son olarak katılan, zaten pek az ayırabildiğim gitar vaktimde kendine yer edinmeye çalışan pek fuzuli ancak kendisi her yönüyle övgüyü hak eden Ibanez RG970qmz.

Akustikler;

Cordoba GK Studio Negra, Takamine EG523SC ve en sağda Sanchez etiketi taşıyan en az 20 yıllık, muhtemelen Türk yapımı, solid cedar göğüs ve maun gerisi ile stres topu sadık dostum.

Bir ev gitaristi olarak sanırım daha mutlu olamam :) Yine de şu stratı rosewood klavye yapsam mı diye kaşınıyorum arada.

DSC_06792_zps18a029dc.jpg

DSC_06932_zps953cb239.jpg

Benim Uzakdoğu'lu arkadaşlarımı takdim edeyim.

Elektroda;

Schecter Tempest Custom, İbanez AS103 artcore custom, modifiye edilmiş Squier CV 50s strat ve aramıza son olarak katılan, zaten pek az ayırabildiğim gitar vaktimde kendine yer edinmeye çalışan pek fuzuli ancak kendisi her yönüyle övgüyü hak eden Ibanez RG970qmz.
Hey Masaallah, kendimi ne gariban hissettim sayende! :)

Geri