Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Teşekkürler.. Gold/siyah şerit benim de daha çok hoşuma gitti ama PG konusunda kararsızım henüz. Bu şekilde stickerı en kaliteli şekilde nasıl yapabilirim, önerisi olan var mı? @devastator Selçuk abi sen nasıl yaptın stickerları, hazır mıydı sen mi yaptırdın? Güzel duruyordu onlar.
Şu basım yapan reklam yerleri falan var, bir keresinde yaptırmıştım ama pek bi kalitesizdi, hoşuma gitmemişti pek.
Reklamcılardan bastırabilirsiniz.
Yılları önce eski kız arkadaşıma bas gitar aldığımda headstock'a sevdiği bir şey yazdırmak için bu yolu denemiştim ve fiyatına göre oldukça başarılı bir çalışma olmuştu :)
Orjinal boyutlarını belirledikten sonra autocad vs programlardan şekil,renk vs tasarımı yaparak reklamcılardan cuzi miktarlarda ön yüzü parlak arka yüzü stikerli çıktılar alabilirsiniz.

Reklamcılardan bastırabilirsiniz.
Yılları önce eski kız arkadaşıma bas gitar aldığımda headstock'a sevdiği bir şey yazdırmak için bu yolu denemiştim ve fiyatına göre oldukça başarılı bir çalışma olmuştu :)
Orjinal boyutlarını belirledikten sonra autocad vs programlardan şekil,renk vs tasarımı yaparak reklamcılardan cuzi miktarlarda ön yüzü parlak arka yüzü stikerli çıktılar alabilirsiniz.
Hocam ben de öyle bir yerde yaptırmıştım ama ön yüz parlak değil baya kağıt gibiydi. :) Dediğiniz gibi yapan bir yer bulursam olabilir. Ayıptır sorması ücreti hatırlıyor musunuz? :D
Sağolasın. İnternetten gitara uygun ölçüde kalıp için A4 kağıda çıktı aldım. Kaplama için yapışkanlı rulolar var Koçtaş, Tekzen vb. yerlerde satılan, ona çizip makasla kestim ve yapıştırdım. Hepsi bu. :)
Abi şu yapışkanlı rulo dediğin tam olarak nasıl bir şey, onu tam anlayamadım.

@FurkanK nereden baksan 7-8 yıl oldu ben yaptıralı ama 10-15tl vermiştim sanırım. Tabi ki yaptırdığın baskı kalitesi,renk,boyut vs de önem arz ediyor. Les Paul için yukarıdaki boyutları 50-60tl max tutacaktır diye tahmin ediyorum. Öyle pahalı bir işlem değil aslında. Afiş basan yerler ya da reklamcılar cm2 - m2 cinsinden çalıştıkları için boyutları hesaplayarak fiyat alabilirsin.

@FurkanK nereden baksan 7-8 yıl oldu ben yaptıralı ama 10-15tl vermiştim sanırım. Tabi ki yaptırdığın baskı kalitesi,renk,boyut vs de önem arz ediyor. Les Paul için yukarıdaki boyutları 50-60tl max tutacaktır diye tahmin ediyorum. Öyle pahalı bir işlem değil aslında. Afiş basan yerler ya da reklamcılar cm2 - m2 cinsinden çalıştıkları için boyutları hesaplayarak fiyat alabilirsin.
Tamamdır, çok teşekkür ederim. :)

Öyle çok aman aman bi şey değil ama tonu güzel :) Kendisi classic player 60's strat, midle ve neck CS69, köprü SSL5T (SSL5T'nin switch işini push push potans ile yaptım, push pull pot ile strat knobunu çekmesi zor oluyor) Tremolosu iki nokta, akort kararlılığı gayet iyi, etli C shape sap 9,5 inch radius, medium jumbo fretler ve bir stratta olmazsa olmaz iğrenç bir renge sahip :)

Not: mutfakta gitar çalmıyorum evim ufak :)
IMG_20151201_193647.jpg

Geri