Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Şöyle felaketler, gitar ankaradaki ilk sahibine gelirken kargocuların gazabına uğramış, headstock si teli tunerının ordan kırılmıştı, o yapıştırıldı ama birsürü savaş yarası kaldı, bu sırada gitar parçalarına ayrıldı :) Sonra ben almaya karar verdiğimde yeniden toplandı gitar, ama hiç de çalınabilir durumda değildi, neyse bunu göze alarak satın aldım, sonra bunu adam etmek için usta peşlerinde sürünürken zafer ustamsının gazabına uğradı gitarım, çizik ve vuruklarını geçtim adamın sayesinde floyd rose saddle'larından biri işlevsiz kalmıştı, bir yandan saddle peşinde koştum bir yandan da dersini almış olarak Kenan Usta'nın müsait bir zamanını yokladım, beklediğime değdi ama, şu anda süper rahat bir gitar değil ama bir dahaki bakımına çok iyi olacağını biliyorum. Üst eşiğinin kilitleri de kayıptı onları da yine forumdan bir abim İstanbul'a gittiğinde saolsun alıverdi benim için. Yani gitarı tek parça haline getirebilmek neredeyse 2 ayımı aldı, cüzi sayılabilecek bir fiyata geldi bana ancak üzerinde harcadığım emek en az bir o kadar oldu.

Kont_De_La_Fere demiş ki:
Şöyle felaketler, gitar ankaradaki ilk sahibine gelirken kargocuların gazabına uğramış, headstock si teli tunerının ordan kırılmıştı, o yapıştırıldı ama birsürü savaş yarası kaldı, bu sırada gitar parçalarına ayrıldı :) Sonra ben almaya karar verdiğimde yeniden toplandı gitar, ama hiç de çalınabilir durumda değildi, neyse bunu göze alarak satın aldım, sonra bunu adam etmek için usta peşlerinde sürünürken zafer ustamsının gazabına uğradı gitarım, çizik ve vuruklarını geçtim adamın sayesinde floyd rose saddle'larından biri işlevsiz kalmıştı, bir yandan saddle peşinde koştum bir yandan da dersini almış olarak Kenan Usta'nın müsait bir zamanını yokladım, beklediğime değdi ama, şu anda süper rahat bir gitar değil ama bir dahaki bakımına çok iyi olacağını biliyorum. Üst eşiğinin kilitleri de kayıptı onları da yine forumdan bir abim İstanbul'a gittiğinde saolsun alıverdi benim için. Yani gitarı tek parça haline getirebilmek neredeyse 2 ayımı aldı, cüzi sayılabilecek bir fiyata geldi bana ancak üzerinde harcadığım emek en az bir o kadar oldu.
Öeehhh 8O

Bu arada bu benim eski gitarım, anlattıklarından sonra emin oldum. O yüzden sordum zaten bu gitar o gitar mı diye. Sen 5. sahibisin heralde :)

Ne hale gelmiş yahu, ben satarken gül gibiydi :? :(

masterofpuppetsasd demiş ki:
ama cidden güzel gitar.zaten daha senden kötü bi gitar çıktığını görmedik ya neyse :twisted:
Dinime küfreden müslüman olsa bari :LOL:

Bizim öyle Kevin Bond'umuz falan yok maalesef :twisted: Şu imzamı da değiştireyim, ay oldu gitarı vereli hala satılık ilanı yazıyo imzada :LOL:

masterofpuppetsasd demiş ki:
abi şu ana kadar bi s540 bi dkmgt bide dk2 sattın gözümün içine baka baka :D 1.7 kevin bond ediyo nerdeyse :LOL: sen resim koydun mu bakim başlığa.ben hala senin ne kullandığını bilmiyorum :)
Bir kaç tane daha vardı sattığım onları görmedin demek ki :LOL:

Koymamıştım fotoğraf ama koyayım madem bu kadar merak ediyosun :D

Bu toplama USA strat, sadece neck japon, diğer bütün parçalar olabilecek en kalitelileri. Gövde 91' model USA standart, manyetikler fender custom shop, köprü USA deluxe, saddle+nut graptech, tunerlar sperzel falan vesaire.

resim017kx5.jpg

Ama çok yakında bunu da satıcam :LOL: Alet süper ama tam vintage, gövdeden falan belli zaten :mrgreen: Şimdilik strat hevesimi tatmin ediyorum :D Aslında köprüye bi mini-hum taksam bana uyar baya ama kanımda ceksorculuk var benim :LOL: 30'lu yaşlara gelince alırım bi tane daha.

Bu da Epiphone Gothic Explorer, şimdilik ağırlıklı olarak bunu kullanıyorum. Sözde ekipmanımı küçültüp ucuzlatmak için almıştım, manyetiklerini değiştircektim aslında ama bu aralar aklım kaymaya başladı yine. Bir SLSMG alabilirim her an :LOL: Zaten bunlar geçici benim için, asıl ekipmanı yaz sonu alıcam :twisted:

resim131vz5.jpg

Fotoğrafı da biraz önce çektim, taze taze. Uyduruk oldu ama idare edin artık saat 2 buçuk oldu. Bu saatte bu kadar :LOL:

Yine baya uzatıp saçmalamışım. Beni hayat bu hale getirdi :LOL:

abi sen ne yaptın böyle :D gayet güzel gitarlar bunlar ama satılan ekipman ile karşılaştırınca dumur oldum :) gerçi yaz sonu ekipmanlarını görmemiz lazım söylediklerine göre ama... :twisted: bekliyoruz :D

yukarıdaki dk2 nin ankaradaki başından geçenlere şahidim benim grup arkadaşım almıştı onu :) çok hevesliydik ikimizde ama kırık geldi çok üzülmüştük :( ama çok uğraşmıştık sap için biraz yapabildik demek bizden sonrada başından çok olay geçdi :) ama hala güzel gözüküyor.güle güle kullan.dostum kazasız belasız.. allah entonasyonunu bozmasın :)

o degilde Burak'in arkadasinin bi performer'i vardi, basina bisey gelmesine gerek yok basli basina beladi alet :) hayatinizin kaymasi an meselesi o alet boynunuzdayken :D

thunderhead demiş ki:
cavernosum demiş ki:
Bir SLSMG alabilirim her an :LOL:

Aynen. Feci sekilde gozum donuyor. Floating tremelo falan beni bozdu. Bir SLSMG alip benim Peavey i Berkay-2 ye saticam :LOL: :LOL:

abi bana berkay 2 diyosun ama kompleks yaptım senin yüzünden 2.adam olmaktan :LOL: :LOL: :D tandirhed o peavey yaratığını satma bence güzel güzel besle evinde yanına bide kuma alırsın ne güzel :D

cavernosum demiş ki:
Bu toplama USA strat, sadece neck japon, diğer bütün parçalar olabilecek en kalitelileri. Gövde 91' model USA standart, manyetikler fender custom shop, köprü USA deluxe, saddle+nut graptech, tunerlar sperzel falan vesaire.

Ama çok yakında bunu da satıcam :LOL: Alet süper ama tam vintage, gövdeden falan belli zaten :mrgreen: Şimdilik strat hevesimi tatmin ediyorum :D Aslında köprüye bi mini-hum taksam bana uyar baya ama kanımda ceksorculuk var benim :LOL: 30'lu yaşlara gelince alırım bi tane daha.

:LOL:
Vintage olmak icin fazla perde ve az sayida kopru vidasi var gitarin 8O

Geri