Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Soldan Sağa
Üst Sıra;
Jackson USA KE2 Blue Ghost Flame (USA YAPIMI 🇺🇸)
Jackson USA KV2 Snow White (USA YAPIMI 🇺🇸)
Gibson USA 2016 Explorer Cherry (USA YAPIMI 🇺🇸)

Alt Sıra;
Jackson JAPONYA Demmelition V (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV Pro Dave Mustaine Signature (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV5FR (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA WRMG(JAPON Yapımı🎌)

IMG_3573 2.JPG

Aynı gitarların sağdan ve soldan tekrar çekilmiş halleri. Gerek görülmesi halinde sağdan soldan tekrar tekrar çekimler için gereken ikametgah, adli sicil kaydı ve 4A sigorta girişimi özelden yetkililere iletebilirim.

IMG_3575.JPG
IMG_3574.JPG

@mamichulo ve @Megadethmylordandsavior 'a teşekkürü borç bilirim. Sayelerinde, hadsizce uzakdoğudan buralara varmayı başarmış 2 adet afedersiniz import Jackson'ı da şanlı duvarımızdan indirip karanlık dehlizlere terkettik. Üstüne de uzakdoğunun akıbeti üzerine bir miktar hasbihal eyledik. Aslında biraz daha kalabalık olmakla birlikte bazı arkadaşların USA Üretimi (CC) gitarı olmadığı için duvarımızda yer veremedik.

Yeni USA (CC) ve Japon (SAV) gitarlarda görüşmek dileğiyle.

Soldan Sağa
Üst Sıra;
Jackson USA KE2 Blue Ghost Flame (USA YAPIMI 🇺🇸)
Jackson USA KV2 Snow White (USA YAPIMI 🇺🇸)
Gibson USA 2016 Explorer Cherry (USA YAPIMI 🇺🇸)

Alt Sıra;
Jackson JAPONYA Demmelition V (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV Pro Dave Mustaine Signature (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV5FR (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA WRMG(JAPON Yapımı🎌)

158744 eklentisini görüntüle

Aynı gitarların sağdan ve soldan tekrar çekilmiş halleri. Gerek görülmesi halinde sağdan soldan tekrar tekrar çekimler için gereken ikametgah, adli sicil kaydı ve 4A sigorta girişimi özelden yetkililere iletebilirim.

158742 eklentisini görüntüle158743 eklentisini görüntüle

@mamichulo ve @Megadethmylordandsavior 'a teşekkürü borç bilirim. Sayelerinde, hadsizce uzakdoğudan buralara varmayı başarmış 2 adet afedersiniz import Jackson'ı da şanlı duvarımızdan indirip karanlık dehlizlere terkettik. Üstüne de uzakdoğunun akıbeti üzerine bir miktar hasbihal eyledik. Aslında biraz daha kalabalık olmakla birlikte bazı arkadaşların USA Üretimi (CC) gitarı olmadığı için duvarımızda yer veremedik.

Yeni USA (CC) ve Japon (SAV) gitarlarda görüşmek dileğiyle.

Aaaa oldu mu şimdi ama ayıp sana
DA7BEF19-3A58-42C2-BA3C-2DEA02D10E81.jpeg

sayın blackfriday bey. Şu explorer serhat çubukçunun gitarı değil mi? Yada Ata çubukçuymuydu? 😂
Ne kadar çok ismi var bu arkadaşın sürekli değişiyor
Ooo reis, sövüp cevap almaya tırsıp engelledikten sonra bu medeni cesaret çok şaşırttı. Gitar adını andığın, etiketlediğim kişinin, doğrudur. Almak istersen numarasını vereyim. Kendisini 5 ayrı hesaptan makasa alıp ölü tekliflerini sunabilirsin.

2. Mesajını, sidikli çüklü karkatürünü anlamadım ama ürolog arkadaş var. Bir derdin varsa yönlendireyim.

Ooo reis, sövüp cevap almaya tırsıp engelledikten sonra bu medeni cesaret çok şaşırttı. Gitar adını andığın, etiketlediğim kişinin, doğrudur. Almak istersen numarasını vereyim. Kendisini 5 ayrı hesaptan makasa alıp ölü tekliflerini sunabilirsin.

2. Mesajını, sidikli çüklü karkatürünü anlamadım ama ürolog arkadaş var. Bir derdin varsa yönlendireyim.
Senin gibi egosu tavan, insanlara tepeden tepeden bakan biri ile konuşmak için medeni cesarete gerek yokki. Kendini şanslı görmelisin seni kaale alıp cevap verdiğim için. Daha önce ilanını vermiş oldugum Jackson KV gitar için sen bu hesapla (Ata Çubukçu) gelip pazarlık yaptın ya bana? Sonra başaramayınca kendi ana hesabınla teklifte bulunmuştun.. unuttun mu yoksa ? 🤭 nazik ve kibarca sana satmayacağımı ‘öyledikten sonra da ata çubukçu hesabınla bana veryansın ettin. Neden bunu benim yapmış oldugum 5 hesapla diye ithamda bulunuyorsun? Bununla ilgili kanıtın varsa paylaş. Benim kanıtım var izin veriyorsan 2 hesaplada olan mesajları paylaşırım burada.

2. Mesajı anlamaman normaldi aslında. Son attıgın usa jacksonım var benim egosu aslında bir önceki sayfanın cevabı niteliğindeydi. Neyse yorma kendini. Ürolog arkadaşınla oturup iki elinizi çenenize koyup düşünün bakalım

Senin gibi egosu tavan, insanlara tepeden tepeden bakan biri ile konuşmak için medeni cesarete gerek yokki. Kendini şanslı görmelisin seni kaale alıp cevap verdiğim için. Daha önce ilanını vermiş oldugum Jackson KV gitar için sen bu hesapla (Ata Çubukçu) gelip pazarlık yaptın ya bana? Sonra başaramayınca kendi ana hesabınla teklifte bulunmuştun.. unuttun mu yoksa ? 🤭 nazik ve kibarca sana satmayacağımı ‘öyledikten sonra da ata çubukçu hesabınla bana veryansın ettin. Neden bunu benim yapmış oldugum 5 hesapla diye ithamda bulunuyorsun? Bununla ilgili kanıtın varsa paylaş. Benim kanıtım var izin veriyorsan 2 hesaplada olan mesajları paylaşırım burada.
Paylaş bence, paylaş da insanlar “mağazasın sen parasını verir alırım, alınganlık yapma dediğimde, “kapıma fino olamazsın.” dediğini görsün, ondan sonra anlatırsın ego diye. Bilek bükemeyen ego diye konuşuyor zaten anca.

Kendisi seninle ne konuştu bilemiyorum ama, buyur gel Ata ile aramıza alalım seni, tanışalım hep birlikte. Belki için rahatlar.

Edit* Tek tek mesaj yazmayı becerebilirsen çok sevinirim, forum yapısı bunu gerektiriyor.

Finoluğuma ver reis, anlamayınca anlamıyorum işte. Ama belli ki 2 ay önce yaşanan olayın hırsı hala geceleri uykunu kaçırıyor ki, 3 - 5 eski mesajı okumak yerine @Megadethmylordandsavior ‘ın Gibson’ını görünce klavye tokatlamaya başlamışsın. Hatta fotoğrafların hemen altını okusan bile anlaşılır da durum. Ben işi heyecandan okumamana vermek istiyorum. Yok okuduysan ürolog çözemezmiş zaten.

Son düzenleme:
sayın blackfriday bey. Şu explorer serhat çubukçunun gitarı değil mi? Yada Ata çubukçuymuydu? 😂
Ne kadar çok ismi var bu arkadaşın sürekli değişiyor
@anatolia999 nereden güç alarak benim adımı soyadımı burada geçiriyorsunuz? @blackfriday666 gitarın bana ait olduğunu söyleyerek forum nickimi etiketlemiş ve siz kişisel bilgi paylaşıyorsunuz, benim sizinle mesajlaşmalarımı yayınlamak için kendisinden izin istiyorsunuz. KVKK’dan haberiniz var mı?

@anatolia999 nereden güç alarak benim adımı soyadımı burada geçiriyorsunuz? @blackfriday666 gitarın bana ait olduğunu söyleyerek forum nickimi etiketlemiş ve siz kişisel bilgi paylaşıyorsunuz, benim sizinle mesajlaşmalarımı yayınlamak için kendisinden izin istiyorsunuz. KVKK’dan haberiniz var mı?
Beni tokatlamaya çalışan kullanıcının adını soyadını KENDİ RIZASI İLE paylaştığım için uyarı puanı atan forum yönetimi aksiyon alır mı? Sanmam.

kusura bakmasın kimse, alım satım işini meslek haline getirmiş kişilerin burada söz söylemeye hakkının olmaması lazım.
ya banlayın, ya da kaale almayın.
Gerçekten de kabak tadı verdi. Başlıkları rayından çıkarmak hep yaptığımız durum, ama bunu tümüyle kişisel atışmalar için zemin haline getirmek fazlasıyla sıkıyor.
Birilerinin gerçekten haksız bir şekilde saldırıya uğradığını veya açıkça trollendiğini düşünsem, buna asla seyirci kalmam. Ama açıkça görülüyor ki, sorun bu değil. Karşılıklı bir sataşmalar zinciri var ve herkes karşı tarafın hata yapmasını bekliyor. Belli ki kazara yasal sınırlar aşılırsa iş mahkemeye kadar gidecek.
Hiç kimsenin hiç bir hatayı kabullenmediği, herkesin üste çıkmaya çalıştığı diyaloglar, bu diyaloglara taraf olan herkesin inandırıcılığını ve güvenilirliğini sıfırlıyor. Bu kişisel meseleler başka platformlara taşınsın ve burayı daha fazla meşgul etmesin derim.
Not: Başlığı takip etmeyi de bıraktım. Jackson Flying V hakkında kafamda mevcut her türlü karakter-arketip önyargısı da bir kez daha perçinlendi ne yazık ki.

Geri