Nev

Bence sen gibi albümü kesinlikle arşivlik ve kaçırılmaması gerekli....Albümde sıkıcı bir parça yok ve tüm şarkılar süper...Özellikle benmişim,dans et,dem,sen gibi..Almayanlar varsa mutlaka edinsin derim....

Ekipmanı, tekniği, müzisyenliği açısından çok beğeniyorum.Ekipman olarak çok güzel Strat'lar, Tele'ler, Marshall'lar, Yamaha'lar ve envai çeşit alet edevat kullanıyor, ağzının tadını ve ne kullanması gerektiğini biliyor yani :) Teknik olarak bir virtüöz olmasa bile bence Clapton gibi iyi bir blues-rock gitaristi.Şarkıları oldukça hoş.Keşke gitaristliğini albümlerinde biraz daha gözümüze gözümüze soksa :)

Mükemmel bir şarkı sözü yazarı,iki albümü de mükemmel,ayrıca harika bir gitarist..Ne softie,ne popçu ne de başka bir şey..Haksızlık etmeyelim..

RoCKooN demiş ki:
Mükemmel bir şarkı sözü yazarı,iki albümü de mükemmel,ayrıca harika bir gitarist..Ne softie,ne popçu ne de başka bir şey..Haksızlık etmeyelim..

evet haksızlık olur böyle yapmak.
ayrıca çok geniş bir yelpazesi var nevin çok başarılı farklı bir tarz.

ya nev'İ çok seviyodum ama bu albümü hiç hoşuma gitmed,i resmen pop yapmış bence önceki albümü çok daha iyiydi
benmişim kendimden bir korkak yaratmışım

nev'i 2 hafta önce yorumsuz da izledim,adamın canlı performansı da çok iyi geldi bana..gayet başarılı..geçen hafta da mor ve ötesini izledim ama tam bi hayal kırıklığı oldu benim için..

Geri