U.P.O (Alternatif)

bende çok eğlendim.ama garajda çok kafa salladığım :metal için boynum tutulmuştu bide ayaklarım ağrımıştı bide.... :LOL:
o yüzden çay içerek :dil ve oturduğum yerden eğlendim... :mrgreen:

çoook güzel bi geceydi.

Valla Ulas bizde duyamadık semihi :D hatta ben sadece hi-hat duyarak caldım :) hatta bi ara sen bile caldın klavyeyi programın ortasında demekki ses yokmus hiç dısarda :)

harbiden öleydi bea bi ara biz öle karmaşa içindeydik hiç bişiyin sesi tam gelmiodu sonra biraz gitarla vokal geldi davul zaten karman çorman çıktı yane ama eğlenceliydi klavye çalmak baktım kimse duymuo yaptım bende bişiler bea :)

ssoresown demiş ki:
ehbaa demiş ki:
8O 8O 8O Yeni Finansal Araçlar'dan 72 almışım :LOL: :LOL: :LOL: ,

:LOL: :LOL: :LOL: Hepinizi çoooooooooooook seviyorummmmmmmmm :LOL: :LOL: :LOL:

Mutluluk, mutlukluk, mutluluk... 'Çok Mu Zor'un HOOOLEEEEEY kısmındaki gibi bağırmak 8) ya da çok sevdiğim TOOL'un, '10.000 DAYS' albümünden 'Lipan Conjuring'deki seslerle meditasyon yapmak istiyorum 8)

Yaşasın Kürşat hodja :LOL:

bilader bize ne senin dersinden yaa! :evil: :evil: alla alla! kürşat hocan okuyo mu bu sayfayı da adamı yalıyon burda! TOOL çalmak istiyom de tamam!! ama neymiş meditasyon falan! töbe töbeee!
cengizin süper teknikleri vardı meditasyon istiyosan! o nerde acaba! CENGİİİİİSSS! (bak burda Z yazmadım! çok şirin oldu! :evil: ) ses veeerrr!

böyle benden, "ses ver", "bilmemne ver" şeklinde taleplerde bulunacaksan hoş olmaz arkadaşım yalnız, baştan belirteyim. renceide edersin beni.

öncelikle, hakan kaşıyan arkadaşımda, gençlerde sıkça görülen, eczacılık literatüründe "oil çekme sendromu" olarak adlandırılan "iyi not veren hocasına yağ çekme, yollarına gül dökme" şekillerinden bir trip var sanırım. hoş değil. seni yıpratırım hakan.

zertan (burada Z yazdım çok hoş oldu) sen meditasyon ne bilir misin ki? bu lafı ağzına alma sakın, sen ki burjuvazinin çarklarında ezilmiş, tuvalete bile arabayla gidecek derecede lüks düşkünü olmuş, dolce gabbana'dan şaşmayan bir genç olmuşsun, iç huzuru aradığımız yolda yaptığımız meditasyonu nereden bilecek ve anlayacaksın, be ey tikiconcon!!!

sözlerime son olarak papa benedictus'tan özlü bir sözle nokta koymak istiyorum. raki guzel, sis kebap guzel, gene gelecek ben turkiyaya"

hokus-pokus demiş ki:
böyle benden, "ses ver", "bilmemne ver" şeklinde taleplerde bulunacaksan hoş olmaz arkadaşım yalnız, baştan belirteyim. renceide edersin beni.

öncelikle, hakan kaşıyan arkadaşımda, gençlerde sıkça görülen, eczacılık literatüründe "oil çekme sendromu" olarak adlandırılan "iyi not veren hocasına yağ çekme, yollarına gül dökme" şekillerinden bir trip var sanırım. hoş değil. seni yıpratırım hakan.

zertan (burada Z yazdım çok hoş oldu) sen meditasyon ne bilir misin ki? bu lafı ağzına alma sakın, sen ki burjuvazinin çarklarında ezilmiş, tuvalete bile arabayla gidecek derecede lüks düşkünü olmuş, dolce gabbana'dan şaşmayan bir genç olmuşsun, iç huzuru aradığımız yolda yaptığımız meditasyonu nereden bilecek ve anlayacaksın, be ey tikiconcon!!!

sözlerime son olarak papa benedictus'tan özlü bir sözle nokta koymak istiyorum. raki guzel, sis kebap guzel, gene gelecek ben turkiyaya"

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

puhahahaha

Dedim ya :!: En yüksek maaşı da Hokkabaz alıyor 8)

Geri