U.P.O (Alternatif)

Yooo hastalığıma vurmayın olayı, öyle benim her dediğimi kabul etmekle olmaz, bakın bugünlerde en çok ifade özgürlüğü tartışılıyor, ben kimsenin aman Hakan hasta kayıtsız şartsız O'nun dediği olsun demesini tasvip etmiyorum. Lakin herkes görüşünü özgürce belirtmeli.

Ayrıca şiddete de karşıyım. Kafalara vurmalara felan hiç gerek yok. Yine fikrinizi veya bir tezinizi beyan ediniz ben ona karşı tez veya fikir beyanı sunamazsam zaten her şey yoluna girecektir.

Saygılar ifinim....

8O 8O 8O Yeni Finansal Araçlar'dan 72 almışım :LOL: :LOL: :LOL: ,

:LOL: :LOL: :LOL: Hepinizi çoooooooooooook seviyorummmmmmmmm :LOL: :LOL: :LOL:

Mutluluk, mutlukluk, mutluluk... 'Çok Mu Zor'un HOOOLEEEEEY kısmındaki gibi bağırmak 8) ya da çok sevdiğim TOOL'un, '10.000 DAYS' albümünden 'Lipan Conjuring'deki seslerle meditasyon yapmak istiyorum 8)

Yaşasın Kürşat hodja :LOL:

ehbaa demiş ki:
8O 8O 8O Yeni Finansal Araçlar'dan 72 almışım :LOL: :LOL: :LOL: ,

:LOL: :LOL: :LOL: Hepinizi çoooooooooooook seviyorummmmmmmmm :LOL: :LOL: :LOL:

Mutluluk, mutlukluk, mutluluk... 'Çok Mu Zor'un HOOOLEEEEEY kısmındaki gibi bağırmak 8) ya da çok sevdiğim TOOL'un, '10.000 DAYS' albümünden 'Lipan Conjuring'deki seslerle meditasyon yapmak istiyorum 8)

Yaşasın Kürşat hodja :LOL:

bilader bize ne senin dersinden yaa! :evil: :evil: alla alla! kürşat hocan okuyo mu bu sayfayı da adamı yalıyon burda! TOOL çalmak istiyom de tamam!! ama neymiş meditasyon falan! töbe töbeee!
cengizin süper teknikleri vardı meditasyon istiyosan! o nerde acaba! CENGİİİİİSSS! (bak burda Z yazmadım! çok şirin oldu! :evil: ) ses veeerrr!

JAN ve ULASH :!:

Evlatlarım, yoklama kağıdını hazırladım, bıraktım GARAGE kapısına, girerken imzanızı atın, finalde size 5'er puan eklicem :LOL:

Hath bakiiiim, yandan ;)

hkan hocam ben geldimm puanımı da isterim valla jaan ı bilemicem ne yapar finalde bu arada belli olmaz bu akşam da gelebilirim artık finale daha fazla puan isterim söliim yane :p

hkan hocam ben geldimm puanımı da isterim valla jaan ı bilemicem ne yapar finalde bu arada belli olmaz bu akşam da gelebilirim artık finale daha fazla puan isterim söliim yane

Jan kaldı, bir dahaki dönem tek ders sınavına girer artık... Sana da beş puan ekleyeceğim finalde.

BU AKŞAM 20:00'da INSULA'ya gelen herkese istediği kadar puan eklenecektir :LOL:

Sağlıcakla kalınız...

Geri