U.P.O (Alternatif)

Avatar mavatar takılıp kalmayalım :!:

Biz HER CUMA 23:59 GARAGE'DA, HER CUMARTESİ 20:00 INSULA'DAYIZ'' diyoruz, siz ne diyorsunuz :twisted:

Değiştirdim işte :arrow: :roll: :idea: ;) :LOL:

ya abi herzamanki gibi iyiyydiniz bea ben anca yazabildim sınavlarım varda nese her zaman her yerde iisiniz abicim siz böle devam demo olayına da girerseniz tadından yenmez bea

ehbaa demiş ki:

Biz HER CUMA 23:59 GARAGE'DA, HER CUMARTESİ 20:00 INSULA'DAYIZ'' diyoruz, siz ne diyorsunuz :twisted:

hakan ben de bunu sevmedim hemen değiştir rica ederim! :LOL: ağzın kapalı fotoğrafın yok mu olm senin ya :LOL: :LOL:!!

RouLeTTe__ demiş ki:
ya abi herzamanki gibi iyiyydiniz bea ben anca yazabildim sınavlarım varda nese her zaman her yerde iisiniz abicim siz böle devam demo olayına da girerseniz tadından yenmez bea

Ulas olm seni 6.UPO üyesi yaptım :D Demo olayına da girecez işallah cok yakında..

RouLeTTe__ demiş ki:

Ulas olm seni 6.UPO üyesi yaptım :D Demo olayına da girecez işallah cok yakında..

ssoresown demiş ki:
ehbaa demiş ki:

hakan ben de bunu sevmedim hemen değiştir rica ederim! :LOL: ağzın kapalı fotoğrafın yok mu olm senin ya :LOL: :LOL:!!

Ya burnum tıkalı o yüzden ancak ağzımdan nefes alıp başka unsurlarım ile verebiliyorum.

Fotoğraflar da hep nefes aldığım anlara denk gelmiş.

maresalx demiş ki:
tamam abi cok bomba bi klip cekelim size ben hazirim

siz motor diyin hemen baslayalim :D

Hokus-pokus'u da oynatıcaz unutmayın sakın :!: Söz verdik...

Şu sıralar ortalıklarda yok ama pörtler bir ara...

yaaa o video benim aldigim flasorleri deneme amacli bi zimbirtiydi

su bi alet var yaptigim su an o bitince cekeriz en gralini klibin

ben diyorum ki belkide'ye cekelim bi klip lan hakan bu arada izledinmi sen flasor denemesini bak bisi yazmamissin cok pis dellendim

maresalx demiş ki:
lan hakan bu arada izledinmi sen flasor denemesini bak bisi yazmamissin cok pis dellendim

Abi izledim tabiki, izlemem mi hiç :roll:

İzledim de tepki vermedim, çünkü;

Öldüm, bittim, bayıldım, delirdim, çok sevindim, harika buldum, şahane olmuş, yılan olmuş, en kralı olmuş, sen yaparsın da güzel olmaz mı, sana aşık oldum :LOL:

Geri