Thrashfire(old school thrash)-ankara

re

Arkadaslar bu yarısmaya katılırken festivalde cıkacak gruplardan haberimiz yoktu duyduktan sonra biraz sok olduk ama cok gecti,biraz daha bizim tarzımıza yakın gruplar bekliyorduk.Sonuc olarak yarısmaya katıldık ve orda cıkıp babalar gibi calıp sahneden inicez,kimsenin şüphesi olmasın!!!

THRASH TILL DEATH!!!

Güzel performanstı. tek kötü yanı diğer grupların tarzlarıyla tarzınızın farklı olması oldu.. buna rağmen dinleyicinize gerçekten thrashfire a yakışır bir zevk yaşattınız.

Geldiğiniz çok teşekkürler. Ellerinize ayaklarınıza sesinize sağlık.. Başarılar .

Soruna Jüri Üyesi Olarak Cevap Vereyim.Trashfire'a da Açıklama Yaptım.Tarz Farklılığı Olduğundan Katagoriye Sokamadık.Ama Performansları İzlenmeye Değerdi.Gerçekten Garage'ı Dağıttılar.Trashfire İleriye Dönük Bir Grup...Başarılar Diliyorum Kendilerine...

tormentor213 demiş ki:
son konsere gore gelistirmissiniz baya..Begendik:)elinize saglık.Basarılar 8)

Betrayal tayfası ve Bafra Power'ı orda görmek süperdi bizi yanlız bırakmadınız sağolun!!! :D

saklaban demiş ki:
Güzel performanstı. tek kötü yanı diğer grupların tarzlarıyla tarzınızın farklı olması oldu.. buna rağmen dinleyicinize gerçekten thrashfire a yakışır bir zevk yaşattınız.

Geldiğiniz çok teşekkürler. Ellerinize ayaklarınıza sesinize sağlık.. Başarılar .

Çok teşekkürler bize destek veren herkese teşekkürler sağolun!!

Organizer demiş ki:
Soruna Jüri Üyesi Olarak Cevap Vereyim.Trashfire'a da Açıklama Yaptım.Tarz Farklılığı Olduğundan Katagoriye Sokamadık.Ama Performansları İzlenmeye Değerdi.Gerçekten Garage'ı Dağıttılar.Trashfire İleriye Dönük Bir Grup...Başarılar Diliyorum Kendilerine...

Elimizden geleni yaptık ama belliydi biraz sert olduk gibi oraya malesef ama A-Maze'i yeniden kutluyorum Teşekkürler herşey için.. ;)

saol emre bizi bi lafın bitirdi zaten :

-"Çalın artık çalın dayanamıyorum bişiler çalın yeterki Thrash olsun"

işte seyircide böyle bi gaz varken Garaj böyle bi "Thrash Till death" ile inler

bizi izlemeye gelen ve desteklerini eksik etmeyen herkese tesekkür ederiz zaten ordaki grupları görünce secilmeyecegimizi anlamıstık ama bizim icin konser oldu baska organizasyonlarda görüsmek üzere....!!!!

Ne hayallerle geldim o seçmelere özellikle şu günlerde ostimde tatilimi geçirirken zaten haftada bir anca çıkıyorum zaten seçilemiceğinizi ben playlistten anladım bi kere milleti angel of death le gazın doruğuna kadar çıkarın ondan sonra bi anda cart die kesin bari bi scream falan atıp başlasaydınız şeref gerçi bi ara kötüydü durumu ama nese ii eywallah dedik war ensemble çalarlar dedik o da yoktu ondan sonra zaten seçilmezsiniz nese herşey güzeldi özellikle bir arkadaşı çok beğendim gruptan o kendini bilio the 'one' :!:

Geri