Thrashfire(old school thrash)-ankara

Selamlar konser harikaydı. Old School tarzı Phobia da çok güzeldi. Hepinizin eline ağzına yüreğine sağlık. Psycho ve Erkan ıma da sahne performansı için ayrı teşekkür ederim... Başarılar

eyvallah adamın lafı bile olmaz sen geldin ya konsere o yeter bize valla bu seferki sahne performansımızı ben bile begendim ki gecen konserde olanları bilen bilir bu konser benim icin o günün özürüydü

herkese saygılar eglendirebildiysek ne mutlu bize

bugun Şerefle duygusal anlar yasadık konserden sonra gerek sahnede olsun gerek kardeslerim olarak yanımızda oldugunuzu bilmek olsun beni gercekten gururlandırıyo siz bunlardan cok daha iyilerine layıksınız kardeslerim yolunuz acık olsun hep daha ileriye olsun

visual_silencer demiş ki:
bugun Şerefle duygusal anlar yasadık konserden sonra gerek sahnede olsun gerek kardeslerim olarak yanımızda oldugunuzu bilmek olsun beni gercekten gururlandırıyo siz bunlardan cok daha iyilerine layıksınız kardeslerim yolunuz acık olsun hep daha ileriye olsun

saol kuzen ;) teşekkür ederiz..

visual_silencer demiş ki:

Olm ne adamsın sen :LOL: Herzaman yanınızdayız ;) !!!!

İlk defa dinledim okadar amfilerdeki soruna rağmen ben hakkaten koptum yeterince daha ne olsun pogoda dişimi kırdım :twisted:

Eyvallah kardeşlerime böyle beraber çıktığımız konserlerde yada sizi bizim konserde sahne önünde gördüğümüz anda yine Bişileri armağan edicez selamımızı çakıcaz! :D

Ben kendi sesimi pek beğenmedim dün ama olsun...Gerçekten sahnede iyi show yaptığımıza inanıyorum...

"SAYKO's REVENGE" derim ben bu işe :twisted:

konserde thrashfire ile güzel analr yasadık gerek bizim agent i onlara ithaf etmemiz, gerek onların evil dead calması... işte güzellik bu, arkadaslık, kardeslik bunlar o gun müzikten ote bi baglant wardı...müzik olarak konusmicam zaten hersey ortada heheheheheh

FOREVER METAL!!!!!!!

Arkadaşlar demomuzu beğenmenize çok sevindik bizde sizinle aynı sahneyi paylaşmak isteriz... Başarılar dileriz :):)

dirtypromo1fe5.jpg

Geri