Köpek Balıklarından Anlayan Var Mı? Varsa Çok Mutlu Olucam... (sorun Halloldu)

Hamsi bile temizlemekten çekinen biri olarak eve gelip tezgahın üstünde bahsi geçen arkadaşı görsem "dünya bir gaz ve toz bulutuydu"dan sorgulamaya başlarım öyle aklım gider sanırım. Çok sağolun gecenin bir vakti denizden çıkanın baba olsa daha yenebilir olduğunu gösterdiğiniz için :D Afiyet olsun

Hocam şu fotoğraflara bak yenmez mi :D

Açıkçası hafta sonu ilk fotoğraftakini yapmayı planlıyorum.

Hocam bu başlığı gördüm ama ne olduğunu yeni merak ettim ve iyi ki de açmışsın. Tam benim tarz. Denize ve ürünlerine hastayım. Hele şu ahtapotu görünce bile bu saatte iştahım açıldı.

Ahtapot için çok basit bir tavsiyede bulunayım (ben bayılırım). Küp küp doğrayıp haşladıktan sonra sadece mayonez ile servis ediyorsun. Nefis oluyor.

Makoyu servis etmeden önce resimleyip buraya asarsan sevinirim.

Afiyet olsun.

Hocam bu başlığı gördüm ama ne olduğunu yeni merak ettim ve iyi ki de açmışsın. Tam benim tarz. Denize ve ürünlerine hastayım. Hele şu ahtapotu görünce bile bu saatte iştahım açıldı.

Ahtapot için çok basit bir tavsiyede bulunayım (ben bayılırım). Küp küp doğrayıp haşladıktan sonra sadece mayonez ile servis ediyorsun. Nefis oluyor.

Makoyu servis etmeden önce resimleyip buraya asarsan sevinirim.

Afiyet olsun.

Hehey. Bir deniz mahsülcü daha :)

Hocam Ahtapotu her şekilde yaptım. Ki mayonez her soframda olan bir şeydir :) Ben de size ahtapotu önce, köriye batırıp sonra mayonezlemenizi öneririm. :)

Ben de size, sarımsaklı ve pesto soslu ahtapot öneririm. Hatta pesto sosunu midye, ve sübyede de çok beğeneceğinize inanıyorum.

Böyle, beğeniler alınca şimdi elimden gelenin en iyisini yapıcam mako ile. Bi tarafları şişen, düşen olursa sorumluluk kabul etmem.

Ben oltaya gelince salıyorum. Hiç de memnun olmuyorum çünkü ya olta takımını mahvediyor ya da bulunduğu yerde uzun süre balık olmuyor , kaçıyorlar. Bir kere denize bozulmuş bütün tavuk attım balıkları çeker diye . Balon balığı , köpek balığı gibi bir dünya istenmeyen hayvan doldu teknenin etrafı.

Ben oltaya gelince salıyorum. Hiç de memnun olmuyorum çünkü ya olta takımını mahvediyor ya da bulunduğu yerde uzun süre balık olmuyor , kaçıyorlar. Bir kere denize bozulmuş bütün tavuk attım balıkları çeker diye . Balon balığı , köpek balığı gibi bir dünya istenmeyen hayvan doldu teknenin etrafı.

Hocam şöyle güzel köpek balığı falan denk gelirse talibim :)

Yahu bu başlık "pisboğazın yeri" olmaya doğru gidiyor. Demedi demeyin. :D
Yemek tarifini göster Turkrockçı!

Hocam aslında fena fikir değil bir başlık olsa herkes tarifini yazsa. Öğrenci arkadaşlar nasiplense :)

Geri