Gode

akinu demiş ki:
Way be caner cok sevmedi zannetim ben, sevmis megersem, yuru be caner, gel menajerim ol, birlikte dunyayı yonetelim muhaha :)

Eski Satriani cilerden kim kaldı..... Ama artık eskisi kadar dinlemiyorum.... Engines of Creationdan sonra pek tat vermez oldu..... Herneyse.. Dünyayı yöenetmekte gözüm yok; uğraşamam, zamanım YOK !!! Onun dışında sen böyle güzel çalışmalar yaptığın sürece hepimiz arkandayız ve elimizden geleni yaparız merak etme... 8)

SurguN demiş ki:
Eski Satriani cilerden kim kaldı..... Ama artık eskisi kadar dinlemiyorum.... Engines of Creationdan sonra pek tat vermez oldu..... Herneyse.. Dünyayı yöenetmekte gözüm yok; uğraşamam, zamanım YOK !!! Onun dışında sen böyle güzel çalışmalar yaptığın sürece hepimiz arkandayız ve elimizden geleni yaparız merak etme... 8)

Walla ben de EOC sonrasındaki albumlerden pek haz etmiyorum, tadı tuuzu yok ama en azından malmoş gibi kendini tekrarlamadıgına sukretmeli.. destegin icin tesekkurler caner.. bu gazla ben bi dene daha parca yaparım artık :LOL:

Evet...
Kaç zamandır yoktum, gelip bir iki haber vereyim bari. Kayıtlar kesin olarak yaz sonuna kaldı. Artık daha mı iyi oldu yoksa kotu mu oldu bilemiyorum. İnsallah grup icin en hayırlısı neyse o olur.

Sahsım adına konusmak gerekirse daha iyi oldu. Cunku ben kayıtlardan cok ama cok korkuyorum. Kulagımda kulaklık, davulun basına oturunca icim bi sıkılıyo, boncuk boncuk terliyorum, daralıyorum, hatta yuzum filan inanılmaz kızarıyo (artık sıkıntıdan mı yoksa bitmek bilmeyen hataların getirdigi utancdan mı bilinmez). Davulcu olmanın verdigi sorumlulugu kaldıramıyo muyum neyim? Bilirsiniz futbolda kaleci ne ise grup işinde de davulcu odur sahsi kanaatimce. Defans hata yapsa bile hatayı telafi edecek bir kişi daha var arkada. Peki ya kaleci hata yaparsa??

İcimi doktum rahatladım....Varsa aynı sıkıntıları ceken davulcular hepsine kolaylıklar diliyorum.

Bu arada yeni sarkılar da bitiyor. Grup acayip suratli calısıyor, o acıdan da cok mutluyum.

Mister GODE:
Sen içini sıkma.. Kafan rahat olsun biz sana inanıyor ve güveniyoruz... Sen Gizli Yetenek bir Müzisyensin... Ve de çok BAŞARILI bir davulcusun.... Yaz sonuna kalması çok daha iyi oldu... Sen çek LACİleri Fırla git ŞEKERBANK'a yaz sonunda çok zorlu bir tempo da olacağız.....

evrim33 demiş ki:
fethiye den sevgiler,saygılar....tatil güzel şey be...

Evrim:

Nedesem nasıl başlasam bilemiyorum lafa :?
sen TATİLİN tadını çıkartırken sıkıntıları biz çekiyoruz :(

Hücum kayıtlar ve provalar mecburen YALAN oldu.... Güntaç dedi ki "Haftasonu gelecekmiş EVRİM" Demek oluyorki önümüzdeki 2 ay için elimizde yeni şarkıların kayıdı o-la-ma-ya-cak !!!!

Neyse Boşver be EVrim BÖYLE DAHA İYİ (senin için :p )

Kendine iyi bak.. iyi tatiller..... YARAMAZLIK Yapma :twisted:

öncelikle saçmalama kıvanç diyorum...senin gibi gerçek müzisyenlerle çalışmak bize gurur verir.yetenekli adamsın boş yere heyecana kapılıyorsun..tartışmaya gerek yok yerin sağlam :D

caner bey,güntaç efendi hafiften atmış! haftasonu değil perşembe sabah ordayım.aynı gün akşam çalışalım, 19u ya da 20si hücumu basalım derim ben.tabi uygunsa? sende paşa paşa git yoluna elinde kayıdınla...hadi bakalım öperim gozlerinizden...

memcoş sende sulamaya devam :oops: ayrıca i.ne de sensin :twisted:
ahahaha!!!

Evrim;

Sen geldiğinde güntaç burada olmayacak... Fakat biz yinede HÜCUM kayıt yapıcaz tüm son3-4 şarkıyı kaydetmemiz lazım.... Sen Gel artık..... Gerisi kolya :p

Geri