Gode

Vallahi sürgün grubunu severim ben. Kara vicdanlı adlı parcalarını dinledim gayet iyiydi. Ayrıca, caner stüdyosunda aylak aylak oturmama laf etmemiş üstüne üstlük bana bir de pena hediye etmiştir, bununla da kalmayıp bilgisayarında yandım anam keten helva oynamama bile izin vermiştir.

akinu demiş ki:
Vallahi sürgün grubunu severim ben. Kara vicdanlı adlı parcalarını dinledim gayet iyiydi. Ayrıca, caner stüdyosunda aylak aylak oturmama laf etmemiş üstüne üstlük bana bir de pena hediye etmiştir, bununla da kalmayıp bilgisayarında yandım anam keten helva oynamama bile izin vermiştir.

Selam Akın :)
Keşke Stuidomuz hala olsada gelsen oynasan dilediğin kadar :) Eğer beklentilerimiz doğrultusunda gelişmeler olursa yeniden bir studio projesi var SÜRGÜN için .... Bunun Dışında Tekrardan teşekkürler düşüncelerin için..... Diğer MP3 ler için Kıvançla irtibata geçebilirsin....
Kendine Dikkat et.... ;)

SurguN demiş ki:
akinu demiş ki:

Selam Akın :)
Keşke Stuidomuz hala olsada gelsen oynasan dilediğin kadar :) Eğer beklentilerimiz doğrultusunda gelişmeler olursa yeniden bir studio projesi var SÜRGÜN için .... Bunun Dışında Tekrardan teşekkürler düşüncelerin için..... Diğer MP3 ler için Kıvançla irtibata geçebilirsin....
Kendine Dikkat et.... ;)

Selam Caner, dur seni burda bulmuşken görüşlerini alayım. http://www.turkrock.com/ftopic5548.html yine bu forumda açtığım bi topic. fikirlerini oraya iliştirirsen çok mutlu olurum, hem bak verdiğin pena çook işe yaradı ;)

Bizim Akına da bakın hele...Daha foruma geleli kac gun oldu kac tane mesaj atmıs. Desteklerin icin tesekkur ederiz Akın'cım. Sarkın hakkındaki yorumlarımı bizzat sana yazdım zaten. İnsallah Berklee olur. Daha da onemlisi senin icin en iyisi olur insallah..:)

Heyt Ulen!!!
Başarılar beyler en yakın zamanda sizi dinlemek isterim konser girisimleriniz var mı?
Merak eyledim=)-
(Evrim gaza getirdi meraklanayazdım) :D

sen benle muhabbet ettin dün yanlış hatırlamiyosan evrimle diil :LOL: :LOL:

erinch valla herşey anlattığım gibi..konser girişimleri yok şu an çünkü kayıtlara yoğunlaşma durumu var.er ya da geç olacak performanslar biraz sabır :)

sevgiler saygılar

guntouch demiş ki:
sen benle muhabbet ettin dün yanlış hatırlamiyosan evrimle diil :LOL: :LOL:

erinch valla herşey anlattığım gibi..konser girişimleri yok şu an çünkü kayıtlara yoğunlaşma durumu var.er ya da geç olacak performanslar biraz sabır :)

sevgiler saygılar
Puahaha oglum cok komik ya :D
Senin adın Güntac tı eee evet??..
Ben senin adını evrim zannediyodum(nerden cıkardıysam :? )
Kusura bakma abi be ;)
Burada bir çiftkişilik problemi yasıyo olabilirim :p

HMmm Güzel görünüyor akılda kalıcı hemde=)- Bunu dinleyince vokali sarkının sözlerini merak ettim nese onuda albümde tamamıyla dinleriz=)-

sağolun efem link için...

desteklerin icin tesekkurler erinch begendigine cok sevindim..butun sarkilari albumde dinlemeniz icin sabirsizlaniyorum :)

Saka Gibi ye basarilar diliyorum bende sizi en yakin zamanda dinlemek isterim..

sevgiler

Geri