Gode

o temeli atılan sevgili kıvanc'ın müthis bestesi birçok kişiyı ağlatacak bir şarkı olduğunu şiddetle belirtmekle beraber grubun bu havasını hiçbir zaman kaybetmeme dileklerimi sunmak istiyorum

kıvanc'ın da belirttiği gibi her stüdyo,her çalışmada bir adım daha ilerliyoruz ve kaydın stresini biraz daha azaltıyoruz.bu istikrarı tutturabildiğimiz icin cok mutluyum..
bizi uzaktan yakından destekleyen herkese tekrar tekrar teşekkürler..

sevgiler

.... YIL 1996 yada 97 Bir gece kafamızda esti... Studio zoodan GECE yarısı yanılmıyorsan 12-2 yer almıştık... Eski sürgün KAdrosu ile:
Vokal gitar - ali yıldırım
gitar - caner
Bass - Erdinç " TAVŞAN" Kuşçu
Davul - gönenç Uyanık...

Yapılan programa göre Daha sonra Studio Çıkışında ALİnin evinde geleneksel çiğ köfte partisi tertip edecektik... Studio gittim Birde ne göriyim.. Uzun donlu Cılız sessiz sakin FARE gibi bir tip... Gönençe sordum OLM bu ne ???
-Tavşanın Kardeşi... Dedi
- Hadi yaa :) dedim
Yanılmıyorsam o zaman 10 yaşında felandı maximum ... :)
Sonra Tabışın annesi arabayla bizi alilere bıraktı Bu küçük FARE arabada kucağımızda uyuyakalmıştı :))
HEy gidi günler hEeeyyyy... Öyle bir zamandı işte Bu OÐUZUN hali....

elimizde büyüdün be Oğuz :)

:) Evet hatırlıyorum ben o günü.. 8 yaşındaydım ben o zaman, sonra çok üzülmüştüm "anne gittimilerr?" diye üzülmüştüm. :) Sonra sizin bir ev provanız olmuştu bizde ben izlemiştim sizi resim falan çizmiştim bir yandan; küçücüktüm o zamanlar. Aradan kaç sene geçti, vay be :)

Çok BÜYÜK Bir ihtimal ile kayıtlara yaz sonunda başlıyacağız gibi görünüyor... İyi mi oldu Kötü mü ?? Bilemem.....

Geri