Gode

Arkadaşlar 14 Mayıs Cuma günü tarihinden itibaren Bizi Çok sıkı VE disiplinli günler Beklemekte.... Uzun bir yola çıkıyourz ve Ben (Kendi Adıma) SÜRGÜN grubu üyesi olan olmayan bize destek veren herkesin bu yola benimle beraber çıktıkları için çok teşekkür ederim... Sizlere güveniyorum... Herşey Çok güzel olacak.. Biraz uzun sürecek olsada Yılmayın... Uzun süren işler güzel sonuçlar doğurur...Ben siznle gurur duyuyorum.... Ve eminmki "Böyle daha iyi" Adlı İlk albümümüz yolumuzu açacak ve dinleyen herkes albüm ismine hak verecektir.... Belkide Bir ilk olacak tarz ile çıkacağız herkesin karşısına...

Herşey gönlümüzce olsun....

Sevgiler & Sağlıklar

Caner ULUEVLİ

14 mayis 2004..Cok onemli, cok yorucu ancak cok guzel bir donemin baslangici. Umarim bize guvenen destekleyen ve yanimizda olan herkesin bizden bekledigi gibi bir album olacak..Belki iddiali konusmak gibi olacak ama `boyle daha iyi` beklentileri fazlasiyla karsilayacak cok ORJINAL bir album olacak; bundan eminim..
(biraz asiri bir sekilde `olacak` demisim mazur gorun :) )
Bizler yarindan itibaren belki hayattan biraz kopacagiz ama sonucu COK guzel olacak ve o kadar ugrasmaya calismaya degecek...

Grup arkadaslarima bana guvendikleri icin ve super bir iliskimiz oldugu icin gercekten COK tesekkur ediyorum..Iyiki varsiniz...

Herkese sevgiler ve saygilar

HiPnO demiş ki:
Caner abim be şimdi sen gaz istiyosunda...
Caner abiyi çoook seviyorum ya...Vallahi Cantu biz ünlü olup Caner abiler ünlü olamazsa onlarıda ünlü yaparım ne olursa olsun...'

Sen ne diyorsun ya, onlar seneler önce ünlüydü.. :) Onlar hep ünlüydü, onlar hep en güzel kızları götürenlerdi, onlar hep en popüler olanlardı, onlar hep en cool olanlardı, onlar ben 1,35 boyundayken bile vardı.. Vay be, di mi Caner bey? :roll: :p

vay be albüm olayına yaklaşıyorsunuz ha.
hep yanınızda olacağımı (tabi siz "hadi len yürü" diyene kadar) biliyorsunuz :)
umarım albümünüzün kapağını heyecanla açıp sayfaları teker teker defalarca karıştırıken bir yandan da defalarca dinlemek nasip olur. bekliyoruz.

Sevgili kuntumut ve tnkcnre COK teşekkür ediyorum...bütün grupların önü açık olsun ve Bütün grupların birbirine hep destek olduğu sürece herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

albümün çıkmasını ve forumdaki bu ortama seslenerek "BİZ SİZLERLE VARIZ" diye milleti kusturmak istiyorum :p

sevgiler herkese

thursday demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Caner abim be şimdi sen gaz istiyosunda...
Caner abiyi çoook seviyorum ya...Vallahi Cantu biz ünlü olup Caner abiler ünlü olamazsa onlarıda ünlü yaparım ne olursa olsun...'

Sen ne diyorsun ya, onlar seneler önce ünlüydü.. :) Onlar hep ünlüydü, onlar hep en güzel kızları götürenlerdi, onlar hep en popüler olanlardı, onlar hep en cool olanlardı, onlar ben 1,35 boyundayken bile vardı.. Vay be, di mi Caner bey? :roll: :p

.... YIL 1996 yada 97 Bir gece kafamızda esti... Studio zoodan GECE yarısı yanılmıyorsan 12-2 yer almıştık... Eski sürgün KAdrosu ile:
Vokal gitar - ali yıldırım
gitar - caner
Bass - Erdinç " TAVŞAN" Kuşçu
Davul - gönenç Uyanık...

Yapılan programa göre Daha sonra Studio Çıkışında ALİnin evinde geleneksel çiğ köfte partisi tertip edecektik... Studio gittim Birde ne göriyim.. Uzun donlu Cılız sessiz sakin FARE gibi bir tip... Gönençe sordum OLM bu ne ???
-Tavşanın Kardeşi... Dedi
- Hadi yaa :) dedim
Yanılmıyorsam o zaman 10 yaşında felandı maximum ... :)
Sonra Tabışın annesi arabayla bizi alilere bıraktı Bu küçük FARE arabada kucağımızda uyuyakalmıştı :))
HEy gidi günler hEeeyyyy... Öyle bir zamandı işte Bu OÐUZUN hali....

elimizde büyüdün be Oğuz :)

Arkadaslar yine eglenceye baslamıslar. Ben toparlayayım.

Cumartesi aksamı 4 saatlik yorucu bi calısmadan sonra sarkılar iyice oturdu. Hatta yeni sarkıların temelleri bile atıldı. Acıkcası grup canavar gibi ilerliyor, tum grup uyeleri kayıda hazırız mesajı verdi adeta.

O gece bizi yanlız bırakmayan sevgili dostlarımıza - onlar kendilerini biliyorlar- sonsuz tesekkurler...

Küçük sen de koş bana bi Maltepe kap...

Geri