Gece

carsamba atatürk anadolu lisesinde calıyomuşsunuz sabırsızlıkla bekliorm 1 yıldır ilk kez dinliicem 1 yıldır canlı dinlemiom

bu arada solistin(adını unuttum) sohbeti cok iyiydi enson bakalım hala öylemi:):):):):)

2-3 haftadir Manhattan'a gelemiodum, sizleri bugun ataturk anadolu'da dinleyebilcek olmak superr...

Bu arada siteye de yeni uye oldum ve basliga yazilan mesajlarin hepsini bastan sona okudum ve katildigim cok onemli bi nokta var, bi sekilde insanlara artik demo cd'nizi ulastırabilirsenizzz cok ii olacak, en azindan sarkilari nete koymayi deneyebilirsinizz... O sarkilara ihtiyacimiz war ;)

atatürk anadolu'da süperdiniz. tebrikler. her şarkınız çok iyiydi çok beğendm ama this picture daha bi hoşuma gitti belirtmeden edemicem...
umarm sizi bi daha izleyebilirm.. saygılar

Kendilerini ilk kez geçen yıl Atatürk Anadolu'da dinlemiştim we hayran kalmıştım. Sonra 18 Mart Kargo konseri öncesinde de çıktılar, yine mükemmellerdi. En sonunda dün de dinledim we tek kelimeyle coşturdular. Büyük bi Kargo hayranı olarak ben bile "Kargo çıkmasın, Gece dewam etsin" diye düşündüm. Plug In Baby'de cidden herkes koptu, çok iiydi.
Keşke bi web sitesi fln açsanız, şarkılarınısın mp3lerini oraya koysanıs da biz de dinlesek her zaman çünkü kendi şarkılarınız da çok çok iyi.

geçen akşam manhattan'da dinleme şansı bulduğum grup hakkındaki düşüncelerim şu şekilde: vokalistin cidden iyi bir ses tonu var öte yandan sözlerin yarısını salladığını farkettim, grubun gitar tonları yerlerde sürünüyor, heralde manhattan açamur atmaya kalkmazlar, davulcusu ise cidden amatör, tahminen yolda birini çevirip aynısını çaldırabilirsiniz...

archfiend demiş ki:
geçen akşam manhattan'da dinleme şansı bulduğum grup hakkındaki düşüncelerim şu şekilde: vokalistin cidden iyi bir ses tonu var öte yandan sözlerin yarısını salladığını farkettim, grubun gitar tonları yerlerde sürünüyor, heralde manhattan açamur atmaya kalkmazlar, davulcusu ise cidden amatör, tahminen yolda birini çevirip aynısını çaldırabilirsiniz...
ben senin yorumunda bir sataşma kişisel saldırı sezdim arkadaşım, zaten 3 tane msjın var yani sırf sataşmak için kaydolmuşsun. şimdi vokalin sözleri sallaması olayı tamamen acemice bir tespit , ya sen sözleri bilmiyordun yada başka şarkılarla karıştırmışsındır. yani hiçbir vokal şarkı sözlerini atmaz ki gece hakkında bunu demişsin ben buna gülerim. gitar tonları ise nerdeyse kusursuz, yani ben en son dinlediğim hali için konuşuyorum ki şu anda eminimki daha da iyidir. davulcu için yaptığın yorumuda yorum yapmıyorum yani bukadar gereksizlik olur.

Geri