Gece

demo halini dinlemedim valla :D birşey diyemiycem =) Ama ben böyle de çok beğendim tabi sen daha iyi bilirsin :) Ben bir şeyi çözmüş değilim şu kırmızı şarkısı ne anlamda ya :/ acaba kime yazmış can :D

rocksena bir yanlışı dözeltmek isterim kimseye
gece grubu çok harika bi grup demedim

gecefan sitesindeki hesabımı bıraktım (matrax die biriyle hafif tartışarak)
bnm hesabıma girilip bnm ağzımdan laf edildiyse bu onların kalitesizliğini gösterir (gecefan site sahiplerinin)

gece ortalama bi grup dedim, dinliyorum dedim, şarkıları güzel dedim BU KADAR

HeLLium_tr cığım sen o siteyi kendi isteğinle değil banlanarak bıraktın ayrıca benimle msndeki konuşmalarını hatırlatmak isterim ;) YaLan söyLeyecek haLim yok ... Sen bana anlatıyordun menajerlerine sevgi dolu bir mektup yolladım diye çok beğendim hemen albümlerini aldım arkadaşımla yazdık falan diye sen bilirsin burası sohbet için değil sadece biraz dürüst olman dileğiyle .. ! Cevap yazcaksan özelden yaz cnm =)

herkesin ortasında ithamda bulunup özelden cwp yazmamı bekleyen birine laf anlatmaya çalışmak biraz zor olacak ancak tekrar söylüyorum

Ben kendi isteğimle gecefan sitesindeki üyeliğimi bıraktım. Ancak egoist kişilerce bıraktıktan sonra banlanmış olabilirim ve hatta hesabıma girilip benim adıma yazılar yazılmış da olabilir.

menajere sewgi dolu mektup lafını okuyunca gülmekten kendimi alamadım. Sen beni biriyle karıştırıyorsun heralde ayrıca seninle msnde konuştuğumuzu hiç sanmıyorum
israhan we tropikalprenses ile konuştum o kadar

neyse demek istedigim eger birinin menajerine SEWGİ(!) dolu mektuplar atacaksam bu gece grubu olmaz

konu kapanmıştır!!

sitelogo1ik7.png

Arkadaşlar Türkiye'nin ilk Gece Fan Sitesi açıldı!!! Bakın fan sitesi kısmının altını çiziyorum çünkü daha önce açılanlar fan forumuydu.. ;) Herkesi sitemize ve forumumuza bekliyoruz! Daha yeni yeni yapılanmaya başladığından bazı eksiklikler olabilir onları da yavaş yavaş tamamlarız artık.Foruma sizin katılımlarınızı,mesajlarınızı bekliyoruz.Ayrıca moderatör de arıyoruz..

www.gecegrubu.net

Not : Aşık Mıyız şarkısının demo hali sanırım bende var.yani albümdeki halinden baya bi değişik sanırım demosudur :D onu ve daha önce hiç yayınlanmamış Gece resimlerini yakında foruma ekleyeceğim.Ayrıca Gece'nin Masstival ve Rock'n Antalya resimlerine de forumumuzdan ulaşabilirsiniz. ;)

balksz25ia2.png

Sitemizin forumuna yeni Can Baydar resimleri eklenmiştir!Diğer grup üyelerinin resimleri de yakında eklenecektir...daha çok resim için forumumuza üye olabilir,sizde elinizdeki resimleri paylaşabilirsiniz.Ayrıca sitemizin yeni bir uygulaması var belli bir mesaj sayısını geçenler resimleri reklamsız olarak alabilecek ;)

www.gecegrubu.net

Geri