Hurdalık

Ya zaten kablo pahalı değil de ailemle zaten kablon var oğlum bunu ne yapacaksın muhabbetine girmemek için satın almıyorum(alamıyorum :) ). O yüzden şey ettiydimdi de gerçi şimdi düşününce forumdan bir abi hediye ediyor deyip gidip almak daha mantıklı. :D :sneaky:
Yine de gönderebilirim mahsuru yok:) Yalnızca kulaklarım çınlasın istemedim sonra :)

Eski bir elektro gitardan söktüğüm elektronik ve köprü bloğu. (Elektronik kısmı o kadar iyi değildi diye hatırlıyorum.)
Yine aynı gitarın burgu seti. (1-2 tanesinde ufak sorun olabilir)
Plastik potans başları.
Eski bir pedaldan sökülmüş jaklar ve switch.

Deneysel bir şeyler yapmak isteyenler için poşetin tamamını gönderebilirim. Hatta "dostum bu arada bende bu bu bu var işine yarar mı?" diyerek yeşillendirsin,maksat sohbet olsun :)

Eski bir elektro gitardan söktüğüm elektronik ve köprü bloğu. (Elektronik kısmı o kadar iyi değildi diye hatırlıyorum.)
Plastik potans başları.

Deneysel bir şeyler yapmak isteyenler için poşetin tamamını gönderebilirim. Hatta "dostum bu arada bende bu bu bu var işine yarar mı?" diyerek yeşillendirsin,maksat sohbet olsun :)

Merhabalar, blok Floyd Rose için midir? :)

Plastik potans başları.

@gkaykaya97 arkadaşımıza bu hafta içinde gönderilecektir :)

Squier tele köprü: Saddle yükseklik vidalarının birkaçında ince alyan yuvaları gidik ama kasınca hala çalışıyor.
Köprü manyetiği: Aynı köprünün. Omaj okuma vermiyor (sonsuz - tel kopuk gibi) fakat bir şekilde çalışıyor, nasıl bilmiyorum. Yalnız direk bağlayarak denedim. Potans üzerinden denemedim.
Bu şekilde denemek isteyen varsa buyursun.
Burgu seti: 6 sıralı, 8 mm çaplı deliğe göre yüksükleri, pek kaliteli oldukları söylenemez.
Bass gitar gövde: Bir heves aldım, öyle kaldı. Umarım ihtiyacı olan vardır.
Vox amplug bass: Bozuk amfiyi buraya yazmak istemezdim ama basit bir sorun olabilir. Sanki çapta defolu bir kulaklık jakını iterken gitti, emin değilim. Amfi açılmıyor. İnce elektronikte şansını denemek isteyen varsa vereyim.
Bas gövdeyi ara sıra soran oluyor da, verdiğimi not düşme amaçlı...

Boşta pedal jak giriş kapağı olan var mı acaba? Standart içten takılıp dıştan somun ile bağlananlardan değil. Bu sadece dıştan kasasına vira oluyor. Çap yaklaşık 9 mm ve nisbeten kalın dişli. Fotoğraftaki gibi bir tane lazım.

Dosyalar

• 20160917_201054.jpg
    20160917_201054.jpg
    153.6 KB · Gösterim: 278
aşağıda fotosu bulunanları ihtiyacı olana gönderebilirim..
bi tek turtle wax'ler muhtemelen kargoluk şeyler değil pek.. elden isteyen olursa daha iyi..
- iki delikli beyaz single pup cover
- iki düz siyah single pup cover
- muhtelif boylarda 4 krem mounting ring
- fotosu yok 3 adet locking üst eşik (yatağı yok, vida ve kilitleme parçaları var)
- 2 adet microfiber bez - paketinde
- 2 adet pasta süngeri - kullanılmamış
- 2 turle wax - çizik giderici ve parlatıcı
- bir adet planet waves kilitli askı
- uğraşmak isteyene gitar kablosu ve kafaları

84472 eklentisini görüntüle 84473 eklentisini görüntüle
Kablolar ve çizik giderici durmakta mı acaba

Geri