Hurdalık

wattı + - 'si ayarlanabilir pedal vs için çoklu dandik bi adaptörüm var pedal için daha kullanmayacağım isteyene gönderebilirim
 
Eğer elinde Fender uyumlu beyaz pickguard varsa ve verebilecekse o kadar tatlı olur ki :( Bir de kullanılmış yıpranmış rengi solmuş beyaz single kapakları :(
 
elimde Sony Xperia Z1 Compact için siyah Nillkin Frosted shield kılıf var(içinde ekran koruyucu filmi de var). Yıllardır bu modeli kullanırım fakat son alışverişimde yanlışlıkla compact için olanı almışım. ihtiyacı olan varsa ulaşsın, hediye edebilirim :)

tmp_25328-DSC_1656-01-1183853400.jpeg tmp_25328-DSC_1655-01-170549504.jpeg
 
İki tuşu aynı anda basan (r1'e basınca r2 de basıyordu galiba) bir joystick var elimde usb, Kontorland marka. İsteyen olursa özel mesaj atsın.

Bora Uslusoy'un Solo Gitar Teknikleri kitabı da evde bir yerlerde duruyordu, isteyen olursa onu da verebilirim. Cd'si de vardı arka sayfasında yanlış hatırlamıyorsam.

Bunun dışında ilerleyen tarihlerde buraya yazmayı unutursam diye söylüyorum, Jackson gitarımın üstündeki Wilkinson marka vintage tremolo tipi köprüyü değiştireceğim yakında. Entonasyon ayarı için alyanın girdiği yer yalama olmuş durumda, şimdilik işimi görüyor ama durumum olunca başka bir köprü takacağım. Eğer ihtiyacı olan varsa bu mesajı sonradan okuyan, bir sorsun bana.
 
Yeni bir proje gitarı yapıyorum ve bunun için sapa ihtiyacım var. :)
Elinizde boşta duran sap varsa bana fotoğraflarını gönderebilisiniz, karşılık beklerseniz ve bende olan bir şeyse severek takas ederim. :)
Teşekkürler.
 
Üst