Transpoze (Alternative) -Ankara

ya bu eskiz ne güsel yermiş :D limondan soora garagedı garagedan soora gelen mekan eskiz olacak sanırım :mrgreen: (size zaten yorum yapmaya gerek yok oooh baldan tatlı :p )

Dün gelen herkese çok çok teşekürler çok eğlendik 2. yarı oturamadık zati bi türlü:D eskizin tarzından dolayı bırakmak zorunda kalıyoruz üst kat anadolu rock yoğunlukta parçalar istiyorlar bizde bu tarz çalmadığımız için mekanla sorun yaşıyoruz yakında alt katı açılcak açılınca orda başlıyacığız ayrıca kavel barıda bırakıyoruz yine tarz uyuşmazlığından:D mihriban isteyen bi seyirciye çalmayı istemiyoruz yakında diğer programlar başlıcak görüşmek üzere...

Transpoze ;
20 Kasım(salı) İnsula rock bar 20.00
24 Kasım(cumartesi) Konya Aqustik Bar 21.00
Beklerizz efenim
Bu arada eskise de gelenşler çok saolasun biras geç oldu ama :)
İlerde yeni programlarla karşınızda olucazz....

ahandaa..yine yurt insanı olan bana uygun bi program saati..ama vize haftası gelemicem yahu..oofff..bitsin de şu vizeler..gelirik hoplamaya zıplamaya yeniden..
başarılar insula da..
iyi eglenceler millett.. :roll:

admin_4693866.jpg

off dün nasıl bir gündü öyle ama çok eğlendik grup olarak konya gerçekten güzelmişş Bize dün tüm günü müthiş desteğinden dolayı Süleyman abiye çok teşekkür ederizz planda olmamasına rağmen çıktığımız diğer mekanda coşan eğlemnen hiö oturmayan insanlarada çok teşşkür ederizz bu gidişte konyayı tekrar ziyaret edicez gibi görünüoo..

Bayadır böle bi süper c.tesi geçirmemiştik öncelikle her yönden Süleyman abimize teşekür ediyoruz.Ortam ve seyirci harikaydı sahneden indiğimizde 4 tü planda olmamasına rahmen geçit barda çalmak çok aşırı eğlenceliydi akustikte barda çıkan gruplar sert tarzda çaldıkları için seyirci korktu:D oyüsden pek fazla insan kaldığı sölenemez ama geçit bi harikaydı bizi dinleyen hoplayan zıplayan kendini yerlere atan herkese teşekür ederiz konyaya sıksık gitcez gibi gözüküyor görüşmek üzere...

bi kere en büyük destekçiniz hayranınız benim kardeşim ankaradan kalkıp geldim o kadar sizi dinlemeye,vokal bile yaptım daha ne istiyorsunuz:) gerçekten iyiydiniz dün gençler çıktığınız yerlerde dinlemeye bundan sonra kesin geleceğim sizi...güzel muhabbetiniz için de teşekkürler...

yaw ne süper bir cumartesiydi öle :D akustikte eğlendik sonra bide gechit te çaldık 4 30 saat :D saat 4 30 du ben sahnede yatıodum en son :D e 400 kişiye çalmanın verdiği sevinç başka :D en kısa sürede tekrarlayalım ya...salı insula saat 8 de bekleriz herkesi...

aaol ipekcimm:D geldiğin için saol ve diğer tüm coşan eylenelerde saolasun güzel bi programdı seyirci kadar bizde çook eylendik her salı insuladayız bunuda yazalım ayrıca cuma günüde 20.00 da nedjimadayız bekleriz efenm..

Geri