Keizer (Endüstriyel Metal)-Ankara

LAN HAKKATTEN İİ BÖÖLE BİŞİ YAZMIŞIM SAYFA DOLDU HEHEHE TEŞEKKÜRLER ARAKDAŞLAR SİZİN DESTEÐİNİZLE YOLUMUZA DEVAM EDİCEZ.BU ARADA KÜÇÜK Bİ TARTIŞMAMI NE GÖRDÜM ORDA ANLAMADIM AMA BEN İLK KONUŞMAMDA HERKESİ ÖVDÜM TARTIŞILCAK BİŞİ OLDUÐUNU SANMIYORUM NEYSE. FAZLA KONUŞTUM BOKA SARIYO :):):)

yok kardeşim zaten olay senle ilgili değil organizatör arkadaşın bi yanlış anlamsıyla oldu olay benimö kendimi övdüğümü düşünmmüş ki ben izleden ii olduğumu düşünme belki ii değilimdir anlamında söyledim neyse yine bu muhabbet açılmasın başarılart diliorum kardeşimm :p

24 ŞUBAT AFİŞİ

24ubatafiicopykn3.jpg

KONSERDE BAŞARILAR İİ EÐLENCELER

cok iiler war kafanızı yormayın dawulda ayrıca kayzerrr :eek: yawrularım sızı sevıorum cokk daa ii olcak hersey kursat akılalmazdın ayrıca

anarki87 demiş ki:
yok kardeşim zaten olay senle ilgili değil organizatör arkadaşın bi yanlış anlamsıyla oldu olay benimö kendimi övdüğümü düşünmmüş ki ben izleden ii olduğumu düşünme belki ii değilimdir anlamında söyledim neyse yine bu muhabbet açılmasın başarılart diliorum kardeşimm :p

Takma ermancım sen bööle seyleri biz seni bilioruz. Bu arada KEİZER e basarılar...

sıralama şu şekilde arkadaşlar
1.Keizer
2.Truck
3.Kayıp Nota
4.Refshement
5.İnfradark
6.Therockula
7.Scarify
8.Enkaz

herkese hayırlı olsun konserde başarılar arkadaşlar

(sıralama için lütfen şikayette bulunmayın)

Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz anlayış ve başarılı performansınız için hepinize teşekkür ederim bir dahaki çalışmalarda inşallah tekrar birlikde oluruz çalışmalarınızda başarılar
D.DOÐUKAN GÜZEL

Geri