7-8k civarında elektro gitar + amfi tavsiyesi

Alacağım gitar ve amfiye karar verdim, burada güzel tavsiyeler gelir, bilgili insanlar bir şeyler önerirler diye konu açmıştım fakat gelenlerin çoğu sohbete geliyormuş, hiç beklemiyordum zaten çok da büyük bir forum değil insanlar birbirleriye haşır neşirlerdir diye düşünmüştüm ama kitle sandığım gibi değilmiş size hayırlı günler hayırlı forumlar.

Elektro gitar almak istiyorum fakat ama pek bir bilgim yok. Çoğunlukla metal çalıcam arasıra blues/jazz/clean şeyler de çalmak istiyorum, sanırım bunun için en iyi magnet dizilimi HSH oluyor. Güzel kaliteli bir gitar arıyorum ama günümüzün kuru malum. Kimseye danışmadan kendi başıma almaktan da korkuyorum. Önceden klasik gitar falan çalmadım ilk gitarım olucak. Güzel rahat edebileceğim bir amfi arıyorum ama amfiler hakkında hiç bir bilgim yok. Gitarla Amfi beraber max 8k civarında bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
Sebebi bu olabilir mi? Soru sormamışsın sen kendin sohbet açmışsın zaten ... bu konu o kadar çok konuşuldu ve o kadar çok başlık var ki, hatta hangi amfi ve hangi gitar diye iki özel başlık var. Sen hele seçenekleri daralt, aklına takılan teknik meseleleri sor bak nasıl kalite cevaplar geliyor. Ne alayım ben dersen millet bıktı aynı tavsiyeleri yazmaktan ve %90 soran da iki gün sonra hiçbir şey demeden ortadan kayboldukça...

Alacağım gitar ve amfiye karar verdim, burada güzel tavsiyeler gelir, bilgili insanlar bir şeyler önerirler diye konu açmıştım fakat gelenlerin çoğu sohbete geliyormuş, hiç beklemiyordum zaten çok da büyük bir forum değil insanlar birbirleriye haşır neşirlerdir diye düşünmüştüm ama kitle sandığım gibi değilmiş size hayırlı günler hayırlı forumlar.
ne yapmamızı bekliyordu çok merak ettim. 15 günde bir workshop session etkinliği düzenleyip ayda 1 defa da mesire yerlerinin ziyareti için gezi falan mı düzenlenmesini bekledi acaba. Haşır neşir değilmişiz. Ben diyorum ki burada ki insanlar bana yardımcı oldu tavsiyelerini dikkate ve ciddiye aldım ve mutlu olduğum bir şey alabildim diyorum. neyse

Geliyosunuz hikaye anlatıyorsunuz bide feedback bekliyorsunuz neyin kafasındasınız acaba? Gelip askerlik anılarımı falan mı anlatayım? bir de küstahlık yapıyorsun.

Kimsenin anılarınla ilgilendiğini sanmıyorum zaten konu sen değilsin; ... genel olarak tavsiye isteyenler sonrasında onu aldım bunu beğenmedim çünkü.... bana şunu tavsiye ettiler denedim memnun kaldım vs derse başka okuyanlara da faydası olur demek istiyor arkadaşlar ... ve ben. Böylece aynı tırto ne alsam başlıkları bin kere açılmaz.
Sen atar gider yaparak neyin kafasındasın biz de onu anlamadık. Hadi hayırlı arayışlar umarım istediğin ve memnun kalacağın bir şey bulursun. Sağlıklı kal, ruh ikizi gitarını bul en kısa zamanda diyeyim, ne diyeyim.

Geri