Crossfire

Neden silinmiş hiç anlam veremedim. :evil:
Moderatörlerden herhangi bir uyarı da gelmemiş. Zaten uyarı gelmesine sebep olacak bir durum da yok ortada. :evil:

Türk Rock forumunun bazı yöneticilerinin (hepsi değil tabi) uyguladığı çifte standart artık çok olmaya başladı. :evil: Özel mesajlarla kimi istekler belirtildi ama bu kadarına da pes doğrusu. :evil:

Kendi gruplarının konseri olsa Sabit yaparlar kesin!!! :evil: :evil:

Canım kardeşim, aynı evde yaşıyoruz ama aynı saatlerde nete girmediğimiz için kimi zaman birbirimizin mesajlarına ya da yorumlarına da müdahele edemiyoruz.

Ben konuyu kilitleyen ilgili yöneticiye özel mesaj yolu ile ulaştım.
Gerekçe yazacak zamanı olmadığı için bu şekilde kapadığını, hatta sileceğini ama bize iyilik olsun silmediğini, orada sadece kilitli bıraktığını yazmış :LOL:
Gerekçe olarak ise "grup elemanları ya da organizatörlerin kendi etkinliklerinin reklamını yapmasının yasak olduğunu" belirtmiş.

Başka yöneticilerle de görüştüm zaten durumu. Eminim yakın zamanda açılacaktır konu.
Ortada bir yanlış anlama var. Konuyu açan sen; ne grup elemanısın, ne de organizatörsün. Ama sanırım onlar bu şekilde düşündü.
Konu içindeki Nightwolves mesajlarını esas alarak reklam yapıldığını düşündüler sanırım. Komik ama sanırım yanlış anlama var.

Eee böyle olsa bir Galatasaray taraftarı, takımı hakkında herhangi bir konu açamaz öyle değil mi...
Bir fan kulüp üyesinin, kulübünün düzenlediği bir etkinlik ve fanı olduğu grup ile ilgili konu açması son derece normal olsa gerek.
Eminim konu en kısa zamanda tekrar açılacaktır.
Bu nedenle sinirlenmeye gerek de yok...

Bu açıklamayı sana itafen buraya yazdım ki, aynı şekilde düşünen ya da senin mesajını yanlış yorumlayacak kişiler de üzerine alınsın :LOL: Yoksa evde otururken söylemesini de bilirdim. Sinire ne gerek var :LOL:
Belli ki yanlış anlaşılma var işte.

Konser & Party çok güzel olacak, bu bireysel hata ya da yanlış anlaşılma (hangisi ise artık) durumlarını bir kenara bırakarak grup ya da etkinlik hakkında konuşmaya devam edebiliriz. ;)

süper mart ayında tekrar gelir ozaman crossfire istanbula :) itu rock tan berkay ben buarada umuyoruz konser beklediğimiz kadar iyi geçicek 20 şubatta sahnenin alçaklığı yüzünden gruplarla seyirci biraz içli dışlı olacak ama dileğimiz konser akşamı mekanın yıkılması taş ustunde taş kalmaması istanbulda görüşmek üzere...

27 ŞUBAT - METAL ATTACK PARTY kapsamında
KARA KEDİ de sahne alacak.
Duyan duymayana iletsin lütfen.

banner.jpg

Konser Yeterince Şahane Bi Haberdi Kadro da Saglam Olunca Gelmemezlik edemiyor İnsan ;)

Ayrıca Crossfire ' a Başarılar Diliyorum.Yeterince Haketmişlerdi Türkiye'de de Duyulmayı...

Saygılarımla

deerrudolf demiş ki:
Bu arada CROSSFIRE'ın albümü mart ayında raflardaki yerini alacak. Hayırlısı...
Bu arada KONSER haberleri arasında güme gitmiş bir haber var burada...
AGGRESSION TREATY adlı ilk albüm 2005 Mart'ında raflarda yerini almış olacak.

Tracklist :
1 - Aggression Treaty
2 - Slaves
3 - Eternal Lies (Non-Serviam)
4 - Dream Within A Dream
5 - Nightwolf
6 - Inner Conflict
7 - Gate
8 - The Forsaken
9 - ... And Darkness Fallin'
10 - Under Siege
11 - Gelibolu
12 - Unfair
13 - Don't Fool Me

Burada alkışlanan Deniz ben mi oluyorum bilmem ama üzerime alındım. Bence olmamış.
Alkışlar afişi tasaran ve fikir aşamasında çok yardım eden Nightwolves 1 nolu üye Kadir (RaiKhor) ve etkinlik yapılması fikrini alt yapı çalışmasını hazırlayan Nightwolves 2 nolu üye Çağlar (deerrudolf) ve tabii ki...
özveri ile etkinliğe katılan CROSSFIRE - KARAKEDİ - SOULITARY - ARCANE gruplarına alkış gitmeli...

Niye uzerine alındın ki sen ben baska denizden bahsediyorum :roll: ..Benim tesekkur ettigim deniz metal muzigin yaygınlasması için emek veren .. Bar sahiplerine metal dinleyicilerinin de barları dolduracagına inandıran .. Amator grupların onunu acmak icin elinden geleni yapan ve bunları bi cıkarı olmadan yapan denize Tsk ettim ben .. Hatta pc min basından bu kadar rahatlıkla ettigim ufak bi tesekkur cooook az kalır onun yaptıkları yanında dimi ;)
Tabiki bu arada alkıslarımız tum nightwolveslara ve cok cok emek sarfederek zor sartlarda birseyler yapmaya calısan gruplarımıza 8)

Inanması zor ama var falla hatta cok iyi tanırsın :LOL:

Her neyse konuyu kapatalım da nazar demesin :p
Konserde yaklastı oh oh heyecan sardı söle guzel guzel kafa sallayacaz , Arcane ' ide cok merak ediyorum . Grup uyelerinin kim oldugunu saptadım iice bi heyecan yaptım :metalhead

Gerçekten yerli piyasadaki grupların desteğe gereksinimi olduğu acı bir gerçek. Grubun müziği, sahnesi ya da kalitesi ya da olanakaları yetmeyebiliyor çoğu zaman. Ne yazık ki..
Senin dediğin Deniz kim ya :roll:

Geri