Crossfire

Crossfire konserleri her zaman guzel oluyordu ama artık tadından yinmez olmaya basladı ... Herkezi deli gibi kafa sallamak icin Ankara universitesine bekliyorus ;)

neverlasting demiş ki:
bizizdeki yaş sınırı yüzünden dinleyemedik ama bizi sokmak için seferber olduğunuz için tekrar tekrar sağolun artık 14 mayıstakini kaçırmam

Keşke elden daha fazla şey gelseydi. Eminim bir daha afiş basarken daha dikkatşli olunacak, söz verirken iki kere düşünecektir organizasyonlar da.
Cumartesi günü görüşmek üzere... ;)

Bizizdeki konserde bende vardım ne yazıkki giremedik yaş sınırı yüzünden ama abim ve 2 arkadaşı girdi.Abim Kerem'in iki penasını da aldı arkadaşı da kayanınkini aldı :) Diğeri de bagetlere koştu ama veremiyolarmış öyle demiş :D

Abimin yerinde olmak isterdim gruptakilerle samimi

UlyssesX demiş ki:
Bizizdeki konserde bende vardım ne yazıkki giremedik yaş sınırı yüzünden ama abim ve 2 arkadaşı girdi.Abim Kerem'in iki penasını da aldı arkadaşı da kayanınkini aldı :) Diğeri de bagetlere koştu ama veremiyolarmış öyle demiş :D

Ne yazık ki Biziz Bar konseri beklediğimiz gibi başlamadı. Kesin ve net olarak yaş sınırı olmayacağı söylenmişti bize. Sorun da buradan çıktı, içerideki pek çok arkadaş dışarı alındı.
Baget verememeye gelince, bir gün önce Çanakkale'dce bu konuda biraz bonkör davranınca Ankara'ya baget kalmadı verecek :LOL:

UlyssesX demiş ki:
Abimin yerinde olmak isterdim gruptakilerle samimi

Gruptakiler öcü değil ki. Tanış, otur çay ya da bira iç.
Samimi ve sıcak kanlı çocuklar. Grubun gitaristi Kerem her gün Hatay Sokak'taki Trio Müzik'te. Gidip tanışabilirsin.
Grup bu cumartesi Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi (Beşevler - Tandoğan Ankaray durakları arasında kalan Rektörlük yerleşkesi) Bahçesi'nde çıkacak. Orada olursan bizzat ben seni tüm grupla tanıştırırım. Sen beni bul (avatara bak, en çok benzeyen kimse git sor, Deniz sen misin diye :kaydim )

Teşekkürler Crossfire ve fanlarına konserdeki performans için...
Ama Deniz ve diğerlerine de orda defalarca anlatıp gerekli bilgileri de vermiştim.Tekrar vereyim...

18 yaş sınırı o hafta Cumartesi ve Pazar günü baya bir uygulanmaya başlandı ve bunun Anti Organizasyonla alakası yoktur!!!2 hafta önceden afişler asılmaya başlanmıştı...Benim orda yaşı tutmayanlar için ne kadar çabaladığımı da gören görmüştür ki bu org. para kazansın diye değil orda onlar boşu boşuna gelmemiş olsunlar diyeydi...Lütfen org. ile alakalı olmayan şeyleri maletmeyin...Gerekli yerlere şikayetiniz varsa iletin...ki yine bar da yapabildiğini yaptı bence. Kendi grubumun da bir sürü 18 yaş altı seyircisi alınmadı.E daha nedir?Ayrıca o günkü en büyük etkenlerden birisi de bir kardeşin annesinin gelip barı tehdit etmesidir ki bunu herkes biliyor ilgili...

14 Mayıs'ta başarılar...ODTÜ olayı olmasa gelmek isterdim...

Çok teşekkürler tekrardan...

duMAN için nasıl olsa gelenler orayı esir alırlar :evil: :evil: :evil: Sonuçta kitle farkı epey olacaktır ama oraya gelenlerle epey eğleneceğimizin garantisini veriyorum kendi adıma ...Azıcık gürültü yapalım değil mi? :twisted: :twisted: :twisted:

CROSSFIRE Ankara Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında Fen Fakültesi Bahçesinde sahne almamıştır.
Adımız açıklandığı halde sahne almadığımız için CROSSFIRE olarak, bu ayıptan ötürü özür dileriz.
:oops:

Grubun bu ayıbının kaynağında etkinlliği gerçekleştirenlerin yoğun koşuşturması nedeni ile yaşanmış olduğunu sandığımız bir iletişim kopukluğu olmasının yanı sıra; grup elemanlarından da kaynaklanan kimi nedenler vardır. :roll:

Etkinlikte emeği geçenlerden, o gün orada CROSSFIRE izlemek için saf tutmuş olanlardan ve bu etkinlikte sahne almayarak kırdığımız ya da kızdırdığımız herkesten tekrar tekrar özür diliyoruz. :oops:
Anlayış ve hoşgörü için de teşekkürler.
:?

Haziran ayında Rockİstanbul - temmuz ayında Rock Republic ve ağustos ayında BarışaRock Festivallerinde görüşmek üzere...

Geri