Crossfire

selam...;)
bekleriz,,,

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Blacktooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 10 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

MetalDay5mini.JPG

I_L_G demiş ki:
HaGaRD demiş ki:
Bu crossfire'ın gitaristi trio müzik de çalışıyo herhalde :eek: yada ben yanlış gördüm :?:
doğru görmüşsün adıda kerem benim liseden arkadaşım ama öyle bir söylemişsinki sanki ayıp bişeymiş gibi eğer öyleyse kınıyorum seni..bu söylediğini duymasın ezer seni söylim :LOL: :LOL: :LOL:

Yok canım sadece gördüğümde şaşırdım :p bide çıkartamadım tam onun için doğrumu yanlış mı onu öğrenmek için böyle yazdım :roll: yoksa estafurullah yani :D :LOL:

banner.jpg

Bu akşam fan kulüp olarak 12 kişi Çanakkale'ye gidiyoruz. Cuma günü gezip, tarihi yerleri görüp cuma akşamı gelecek olan grubu karşılayacağız orada. Cumartesi de grubumuz ile dağıtacağız tabi ki. Çok eğleneceğiz çoookkk...

banner.jpg

Pazar sabahı Ankara'dayız, ne yapacağız?
Eve gidip yatmıyoruz. Biziz Bar'a akıyoruz, mekanı yıkıyoruz!
:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Metal Day #5: Metal Party (Eski tayfa çok iyi bilir bu konserleri.Şu an veya eskiden çok iyi iş çıkartan bir çok metal grubu ilk konserini bu konserlerde vermişti.Ve zamanında amatör konserleri gazlayan bir oluşumdu.Tekrar başlıyor...)

Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Let the metal begin...

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

...Anti-Organizasyon...

NOT: Crossfire yıkım ekibine dönmüş maşallah :)= Bekliyoruz herkesi...Saolsunlar Crossfire sizin için uyku uyumadan etmeden konser verecek bugün...

Canakkale Rulaz , Crossfire Rulaz ;)
Super gecen 3 gunden sonra ne yorgunluk ne bişi ve biziz bar ' da yine super bi konser gecirdik herkese tesekkurler ..
:metalhead

Çanakkale ye izlemek için geldiğim 2 grupdan birisisiniz valla gözlerime inanamadım böle profesyonel bir grup beklemiyordum tebrik ederim. başarılarınızın devamını dilerim albümünüzü almaya gidiyorum.

Albüm pek güzel olmuş. Tebrikler

Biziz konserinde ise Crossfire hayatımda izlediğim en iyi performanslardan birini gösterdi. Umarım 2. albümde bu başarıların devamı gelir

7 Mayıs Çanakkale ve 8 Mayıs Ankara konserleri gerçekten çok keyifliydi.

CROSSFIRE, 14 MAYIS Cumartesi akşamı KNIGHTMARE ile birlikte Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Bahçesinde.
Giriş ücreti ya da yaş sınırı yok. Grup elemanları herkes bekler efendim.

Geri