Crossfire

Arkadaşlar, bu RTN 3 Tur ilanını verdik ama sanıyoruz ki daha da ucuza bağlayacağız bu işi.
Festival biletinden ya da Ankara'dan gidecek diğer turlardan daha ucuz yapacağız.

Rock Republic Fest'de CROSSFIRE sahnesini, parçalarını, yapısını beğenenler;
Rock The Nations Festivali'ni hiç mi hiç kaçırmasın diyoruz.
Bakın, aha buraya da yazdık, o kadar yani...

umarım rtn dede şerefsizlik olmaz
bu arada çağlar la konuştukda ..and darkness fallin' ı hiç çalmıyomuş grup ama ben çok sevdim o şarkıyı rtn de çalsınlar bana özel :D

Yukarıda çıkmamış fotoğraflar. Bir daha yollayayım dedim, yollamışken de hepsini ekledim.

c2.jpg

c3.jpg

c4.jpg

c5.jpg

c6.jpg

c7.jpg

c8.jpg

c9.jpg

c.jpg

RTN III için düzenlediğimiz turun afişleri çarşamba günü asılıyor.
Ayrıntıları da o zaman duyuracağız ama herkes bilsin;
bu turu yapıyoruz!

"ISTANBUL UNDER SIEGE"

banner.jpg

Ankara'dan tur için:

Düzenleyen: Hicri BOZDAÐ ( www.rock-station.org )
Başvuru Yeri: ONAON CAFE ve HAYRİ PLAK
E-Mail: info@rock-station.org
Fiyat: 37.50 YTL

İzmir'den tur için:

Düzenleyen: Yücel ŞAHİNBEYOÐLU
Başvuru Yeri: Stüdyo Ümit (Konak) - İletişim Kitabevi (Alsancak)
Tel: 0 532 375 82 84
E-Mail: yucelmusic@superonline.com
Fiyat: 50 YTL
------------------------------------------------------------
bilet dahil diye biliyorum ben ama bir sorucam konak a yolum düştüğünde sanırım sizin olay hicri ninkinden ayrı

s_hifty demiş ki:
Ankara'dan tur için:

Bilindik ve güvenilir bir FİRMANIN, yeni model araçları ile SİGORTALI olarak bu etkinliğe gitmek isteyenler için
NIGHTWOLVES turunu öneriyoruz.

Bu bir rekabet falan değildir, karalama hiç değildir.
Hani biz baştan söyleyelim de, sonradan beyin dışı uzuvlarla algılama olmasın. ;)
NIGHTWOLVES, bu güne dek CROSSFIRE'ın (iki tanesi dışında) tüm şehir dışı konserleri için tur düzenlemiş ve kendisine yetecek (kontenjan oranında) katılımı sağlamıştır.
Tekrar edelim, bu bir rekabet değildir. Fan Kulüp olarak CROSSFIRE grubu, kulüp üyelerimiz ve ayrıca da bu tur ile İstanbul'a gelnmek isteyecek herkes için İYİ, GÜVENLİ, RAHAT bir yolculuk ayarlamaya çalışıyoruz.

Detaylarını çarşamba günü duyuracağız, ISTANBUL UNDER SIEGE turunun afişlerini de EN GEÇ çarşamba günü asmış oluruz zaten.

banner.jpg

Düzeltme:
Herhangi bir kar ya da çıkar sağlama kaygımız olmadığı için kaliteli bir iş yapmaya ve kaliteliyi de "diğerleri" ile aynı fiyata yapmaya çalışıyoruz. ;) Bilinsin diye yazalım dedik... ;)

banner.jpg

Tur afişleri yarın çıkıyor. Manowar Fan kulüp de NIGHTWOLVES Turunu destekliyormuş.
Geldi haberleri, teşekkürler.
Ankara'dan sağlam bir kitle götürüp, konser nasıl izlenir yaşatalım herkese... :twisted:

Nightwolves demiş ki:
s_hifty demiş ki:
Ankara'dan tur için:

Bilindik ve güvenilir bir FİRMANIN, yeni model araçları ile SİGORTALI olarak bu etkinliğe gitmek isteyenler için
NIGHTWOLVES turunu öneriyoruz.

Bu bir rekabet falan değildir, karalama hiç değildir.
Hani biz baştan söyleyelim de, sonradan beyin dışı uzuvlarla algılama olmasın. ;)
NIGHTWOLVES, bu güne dek CROSSFIRE'ın (iki tanesi dışında) tüm şehir dışı konserleri için tur düzenlemiş ve kendisine yetecek (kontenjan oranında) katılımı sağlamıştır.
Tekrar edelim, bu bir rekabet değildir. Fan Kulüp olarak CROSSFIRE grubu, kulüp üyelerimiz ve ayrıca da bu tur ile İstanbul'a gelnmek isteyecek herkes için İYİ, GÜVENLİ, RAHAT bir yolculuk ayarlamaya çalışıyoruz.

Detaylarını çarşamba günü duyuracağız, ISTANBUL UNDER SIEGE turunun afişlerini de EN GEÇ çarşamba günü asmış oluruz zaten.

banner.jpg
ee şey :roll: ben aynı sanmıştım sizin turuda o yüzden kusura bakmayın ayıp oldu biraz :oops:

Son 2 resimde de, Kaya bey penasını, Can bey de bagetlerini hayranlarına fırlatmaktadırlar:))

En aktif üyelerimizden Catharsis tarafından upload edilen Rock Republic fotoları.
Teşekkürler Catharsis, eline sağlık...
Aynı azmi Rock The Nations'da da bekliyoruz. :LOL:

Nightwolves demiş ki:
En aktif üyelerimizden Catharsis tarafından upload edilen Rock Republic fotoları.
Teşekkürler Catharsis, eline sağlık...
Aynı azmi Rock The Nations'da da bekliyoruz. :LOL:

Asıl ben teşekkür ederim efenim. Görevimiz :LOL:
RTN' de de bombiş resimlerle karşınızda oliciim. Beni izlemeye devam edin 8)

Geri