Crossfire

banner.jpg

tur0wx.jpg

ISTANBUL UNDER SIEGE turu

TUR ÜCRETİ: 35 YTL
Tur ile gelenlere festival biletleri indirimli ücretten 37,5 YTL

* Mercedes marka araçlar ile
* Sigortalı olarak yolculuk yapılacak.
* Yol boyunca çay, kahve, kola ikramları var.
* Bolu Dağı'nda mola verilecek.

PROGRAM

* 5 Ağustos'u 6 ağustos'a bağlayan gece saat 01.00'de
Tunus Caddesi If Rock Bar (Tunus Pastanesi) önünden hareket edilecek.
* Sabah İstanbul'dayız. Taksim ve Yedikule'de inmek isteyenler bırakılacak.
* Konser bitiminden 30 dk. sonra Ankara'ya doğru yola çıkılacak.
* Geç kalanların ve 18 yaş altındakilerin sorumlulukları kendilerine aittir.

İLETİŞİM

Tura adınızı yazdırmak için;
Ona On Cafe, Orta Dünya Cafe, Zıd Müzik, Rock Store
her tür iletişim ve sorunuz için
Deniz (0533 221 7757) ve Çağlar (0505 340 2647)

banner.jpg

Son haberler kısmında 'Nightwolves Fun Club' yazılmış :) Bar adı gibi olmuş valla, gecekurtları eğlence klubü :LOL: Neyse aman geyiğe vurmayalım yazılarımız silinmesin :twisted:

Site çok güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık ;)

Yok zaten sitede ana sayfadaki yazım hataları içler acısı.
Sadece bu kadar da değil bilgi hataları da var ki of ki offff...

Bence siteyi kapatsınlar, adam akıllı düzeltip öyle açsınlar :evil:

Fun Club olayı hakkında arkadaşa hak veriyorum. Yanlış yazılmış olabilir, ama yanlış yazan ben olmamama rağmen yine de bu tür hataların grubun imajını zedelediğini düşünmüyorum. Yeni açılmış ve eklentilerinin devamı gelecek bir sitede yapılmış imla hatalarının bir grubun imajını sarsıp, onu küçük düşürecek derecede olması için bir ölçüt var mıdır? Varsa bilelim, ona göre rezil olduk ya da olmadık diyelim. Bütün camiayı ayağa kaldırıp rezalet rezalet diye bağırmanın bir anlamı yok bence. Ayrıca bu noktadan sonra site kesinlikle kapatılmayacaktır. Ancak yeni albümle veya yeni bir grafik arabirim yapılırsa kapatılacaktır. Gerektiğinden fazla kapalı kalarak yeterince hızımızı kesti eski site...

Site ile ilgili olsun veya olmasın benimle irtibata geçmek isterseniz mail adresim can@crossfirenet.com
telefonum 0 533 2333857

Görüşmek üzere...

vayy efsane davulcu aramıza hoşgeldin :) :alkıs :tap: :metal
site gayet hoş ya imla hatalarını çok takmayın kafanıza geniş içerilikli resimler bölümünüde merakla bekliyoruz :)

Vallaha Ankara'lı şanslı metalseverlerden olarak Crossfire'ı çok çok çok tavsiye ediyorum.Ayrıca gitaristlerinin çalıştığı Trio Müzik'e gidin,size yardımcı olurlar...Türkiye'nin en büyük fun club projelerinden biri olan Nightwolves'a da (sıkı hayranlarından biriyseniz) katılın derim,nerdeyse bedava t-shirt'ler,konser biletleri gibi imkanlar var. Bi de şahsi fikrim;Onaon Kafe'de ki akustik performansları da en az diğerleri kadar iyiydi...

Afişin olduğu mesajda sorun vardı, afiş çıkmıyordu.
Mesajı güncelledik. Konu ile ilgili özel mesaj yoluyla ya da doğrudan ulaşarak bizi uyaran herkese, ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkürler.
RTN 3'te görüşmek üzere!

Öncelikle, Iced Earth başlığında yazılanlardan sonra bu grupla tanışmama vesile olan deerrudolf'a; daha sonra da grubun kendisine teşekkürlerimi iletmeyi bir borç biliyorum. Kesinlikle durmayın, inanın ki sizin gibilere çok ihtiyacımız var. Rock Republic'te sizi siz olduğunuzu bile bilmeden izlerken yaptığınız anons ve DNR çalmanızla dikkatimi çekmiştiniz. Daha sonra deli gibi dolaştım albümü bulabilmek için, ama yok...

Orijinalini mutlaka edinecem; ama insan dinlemeden edemiyor tabi. Herşeyin ötesinde bu kadar organize olmuş bir fan kitlesi oluşumu da bir adım öne çıkartıyor Crossfire'ı. Bu yıllarda böylesine yeni bir soluk hakikaten damarlara kan pompalıyor. Belki üzerimde Nighwolves tişörtümle yanınızda olanlardan değilim; ama her daim destekçinizim ve karşıma çıkan her insana da sizden bahsetmeye devam ediyorum. Antalya'ya yaptığım ziyarette, daha önce isminizi bile duymamış olan 15-20 kişilik bir hayran kitleniz tek bir şarkı dinletmem ile oluştu.

Bakalım önümüzde ki günler ne gösterecek; RTN'de izlemek için sabırsızlanıyorum...

Purgatory demiş ki:
Bakalım önümüzde ki günler ne gösterecek; RTN'de izlemek için sabırsızlanıyorum...

Umalım da RTN'de açılış grupları (sadece Crossfire için değil bu temennim) apertaif olmaktan çıkıp, FESTİVAL mantığı ile seyircinin ilgisini çekmeyi başarabilirler.
Tek günlük etkinlikler bu anlamda biraz daha etkili olsa da bu tarz etkinliklerde yerli gruplara karşı genel bir ilgisizlik olduğu ortada. Bakalım benim kişisel olarak oldukça umutlu olduğum RTN nasıl olacak...

Tek günlük festival olmasının bence daha çok avantajı var Crossfire için..Crossfire'ın RTN de adından söz ettireceğinden hiç şüphem yok ama maalesef gelemiyorum RTN ye :?

Dün gece radyoda Beton programına organizatörlerden birisi konuktu. Crossfire ile ilgili çok olumlu yorumlar yaptı. Hatta "İstanbullu grupların Crossfire'ı örnek almaları gerek, bir grubun kendini tanıtmak, müziğini duyurmak adına neler yapabileceğinin örneğidir bu adamlar" dedi ki bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Running Wild trübute albümü de Avrupa'da çok yakında piyasaya çıkacak dediler. Bir de Nightwolf çaldılar çok hoşuma gitti şarkı :)

oo çok güzel şarkıdır o ya ayrıca Purgatory ye Gelibolu şarkısını yolladım onu merak ediyodu(ki bence albümün en iyi şarkısı değildir) ve çok beğendi o şarkıyı bile çok beğendiyse albümü nasıl beğenicek bilmiyorum :D

Geri