Scarify (Melodic death metal - Metalcore) - Ankara

olum tarhanm sen susu benim ağzımı açtırma..:) nese beyler baya dolmuşsizin forumda atışmalar falan filan
çağdaşın o süper yazısı iiyii olmuşş....bi dahaki konserde görüşmek üzere nasılsa hafta içi çıkmıyonuzz olum ne diyim ben size...

vay be toshi çamlong ne guzel sizi forumda gormek birakin olm bu metalkor mus melodik det metalmis, bak popstar alaturka var acin izleyin=) saka bi yana bi gelemedim konserinize artik okulda filan gorurseniz soyleyin bi sonraki konserinizin tarihini, bide taylanddan wireless imi getirmediniz cok kırgınım, aslında ondan gelmiyorum;) ahah hadi gorusmek uzere

beste yok mu beyler.cover ile konser mi verilir?
tarhanada söyleyin akordsuz calmasın düzgün bassın notları, vokalci detone oluyon baya dikkat et, basscıyı opuyorum

returner demiş ki:
beste yok mu beyler.cover ile konser mi verilir?
tarhanada söyleyin akordsuz calmasın düzgün bassın notları, vokalci detone oluyon baya dikkat et, basscıyı opuyorum

Yorumun içn çok saol abi.. Beste açisindn su anda hç birimzin ööle çok zamani yok o yüzdn yazn baslicz beste yapmaya.. Cem bilio ztn durumunu.. Bu konserde sesini isitmadii içn detone olms kendisi de farkinda.. Sonraki konserlerimze bekleriz sni.. :)

deepfloyd demiş ki:
vay be toshi çamlong ne guzel sizi forumda gormek birakin olm bu metalkor mus melodik det metalmis, bak popstar alaturka var acin izleyin=) saka bi yana bi gelemedim konserinize artik okulda filan gorurseniz soyleyin bi sonraki konserinizin tarihini, bide taylanddan wireless imi getirmediniz cok kırgınım, aslında ondan gelmiyorum;) ahah hadi gorusmek uzere

Yalin sn anlamzsn bu tür müzii sn git pop çal :D ;) bak Kasman bile beendi bizi ama Fear of the Dark çalamadk ona asil ona üzüldm.. Abi biz de bi sizi göremedk sahnede nese konusurz bunlari okulda.. O wireless lar burdakindn pahalydi manyak msn?! :D Görüsürz abi..

Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz anlayış ve başarılı performansınız için hepinize teşekkür ederim bir dahaki çalışmalar inşallah tekrara birlikde oluruz çalışmalarınızda başarılar
D.DOÐUKAN GÜZEL

3-4 mart D.D.G Organizasyon Rockfest

Sıralama

3 Mart

1. Scarify
2...... (ismitam belli değil belli olunca hepsi düzeltilcek)
3.Volkan Fatih Yılmaz (Bateri Show)
4.Trashfire
5.İnfradark

4 Mart

1.Anarchrist
2.Keizer
3.Tansiyon 12.8
4.Therockula
5.Mecuba

ben sürekli yeniliyorum akord u mu sahnede bazen ışıklar ısıttıı için kayabiliyo ama hiç bi zaman yanlış akord la çıkmadım yani bilmiyom niye sana bozuk geldi akord

Babalar sizin slipknotları beenerek dinliom valla..vokal haivan gbi zaten...
Biz şimdilik ara verioz grupca karar aldık yaza kadar kastırıp baya ii şeyler yapmak istiyoruz bu sefer..babalar size kolay gelsin.yolunuz açık olsun.ii sanslarr:D

asalsayi demiş ki:
Babalar sizin slipknotları beenerek dinliom valla..vokal haivan gbi zaten...
Biz şimdilik ara verioz grupca karar aldık yaza kadar kastırıp baya ii şeyler yapmak istiyoruz bu sefer..babalar size kolay gelsin.yolunuz açık olsun.ii sanslarr:D

Çok saol.. elimzdn geleni yapıorz :D beyler hepinize kolay gelsn o zaman.. eminim yaza kdr manyak çalışcksnz we boyunlarımızı yazın sikeceksinz ;) Basarilar!

ABİ neden olmasın yani o gün gördünüz!!!!!

İREZİL&RÜSVA olduk ha fazla üsülmüom ortamdakiler yabancı değildi ya bi grubun her hafta en az bi elemanı deişir mi yau? gına geldi artık su ana kadar 4-5 davulcu 6-7 gitar deişti..bıktık artık bşiler yapmak istyoz..Bi tek yasar ben vokal>emre kalıcıyız...
yasar bizim okulda zaten konusuruz..eyw.
Bassçı reyis onlar nası sözler mest ettn walla.. eyw.

yani ben lise den beri sürekli grup kurmaya çalıştım olmadı işte daha tek adam gibi bu grubu kurduk bundada çalışıyoz çok yoğunuz yani zor iş aslında iyi bi grup kurmak hakkaten 21 yaşındayım we yeni oldu bi grup adam gibi. takmayın kafanıza ben bi süre yardım ederim gruba yaparık bişeyler

tarhan abi ben refshementın vokalı emre eger calmak ıstersen benım yasa kadar bı black death metal projem warda sen onda elektro calmak ıstersen bısım forma yas ıstersen dawulda calabılırsın

Geri