Magick

benim de istediğim bu :)

Ankarock'a gelen - gelemeyen herkese çok teşekkürler. Seyirci olağanüstüydü, ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca kardeş gruplarımızla yeniden sahne almak güzeldi.

Şimdi sırada Rock Station Fest 8 var. Albüm inşallah ondan sonra.

Magick zaten iyi grup hep olduğu gibi Ankarock'ta da süperdiler.Tebrkler.Berkay'da magick ile iyi gitti.
Magick albümünü bekleyenlerden biri de benim.

kusura bakamyın arkadaşlar ben garage ın tonmaister ıyım. valla ne ses ne kendim hakkında yorum yapıcam metal sevmeyen bir insan olarak magick'i dinlerken pek ses ayarı yapamadım bu arada o fear of the dark nasıl bir şeydi baba ellerinize ağzınıza sağlık çoooooook başarılar...

tm demiş ki:
kusura bakamyın arkadaşlar ben garage ın tonmaister ıyım. valla ne ses ne kendim hakkında yorum yapıcam metal sevmeyen bir insan olarak magick'i dinlerken pek ses ayarı yapamadım bu arada o fear of the dark nasıl bir şeydi baba ellerinize ağzınıza sağlık çoooooook başarılar...

Sahte account olmasın bu? bu akşam bir yanına uğrarım abi eğer oysan, öğreniriz accountun gerçek ya da sahte olduğunu :)

Cidden teşekkürler arkadaşlar, herkesin böylesine beğenmesi ve eğlenmesi beni çok mutlu etti ;)

Sevgiler...

konser muhteşemdi.. MAgick le aynı sahneyi paylaşmayı çok isteriz.. BÖyle geceler çok fazla olmuyo ankara 'da ..

Dört gözle rock station ı bekliyoruz...

Benim gördüğüm kadarıyla garage'ın tonmaister'ı arkadaş süper bir yorum yapmış. Hani bir kusuru varsa da bunu kabul ediyor. Bende bir parça kendisine katılıyorum. Çünkü Levent'in gitarı ben hiç duymadım. Soloları da duymadım. Ses ayarı hiç iyi değildi...Tabi bu işin önemsiz kısmı... 3 4 parçada sahnedeki ugultu ve rezonans parçaların içine etti birazcık. Bu noktalarda müdahale edilseydi hiç değilse parçarlı duyardık. Allahtan Mehmet gibi bir vokal var da her türlü gürültünün ve olumsuzluğun üstesinden gelip-bastırıp Magick dinlenmesine vesile oluyor. Magick süper grup ve büyük grup....
İmza: Şakşakçı Magick hayranı:))

magick demiş ki:
Benim gördüğüm kadarıyla garage'ın tonmaister'ı arkadaş süper bir yorum yapmış. Hani bir kusuru varsa da bunu kabul ediyor. Bende bir parça kendisine katılıyorum. Çünkü Levent'in gitarı ben hiç duymadım. Soloları da duymadım. Ses ayarı hiç iyi değildi...Tabi bu işin önemsiz kısmı... 3 4 parçada sahnedeki ugultu ve rezonans parçaların içine etti birazcık. Bu noktalarda müdahale edilseydi hiç değilse parçarlı duyardık. Allahtan Mehmet gibi bir vokal var da her türlü gürültünün ve olumsuzluğun üstesinden gelip-bastırıp Magick dinlenmesine vesile oluyor. Magick süper grup ve büyük grup....
İmza: Şakşakçı Magick hayranı:))

Magick iyidir, Mehmet de iyidir ;)

Magick hakkında birçok sey duydum daha canlı olarak dinlemek nasip olmadı....

en son ankarockta dinleyecektimkii onlar daha sayneye çıkma hazırlıkları yaparken oradan ayrılmak zorunda kaldım

RSFde kesinlikle en önde dinlicem onları...

Hnagi Kelly daha güzel... :?: :LOL:
dsc002248zb.jpg

dsc002222fg.jpg

Geri