Magick

levantin demiş ki:
Kemalcim çağırmıyosun ki gelelim, zaten grup sayısını azaltmışsın!

Eeee Levent' ciğim artık azaltmak, azla yetinmek gerek :)

Knightmare ve Origam ile mutlu mesut devam etmekteyim şuanda ;)

Ahanda bak çağırıyorum. Önümüzdeki Pazar ( 11 Haziran 2006 Pazar ) Yolcu' ya beklerim tüm Magick elemanlarını ;) Knightmare' ın albüm öncesi son konser olayına. Zaten yakın zamanlarda albümlerimiz çıkacak, hem özledim laflarız.

Valla gelmezseniz çok kötü olur, askerde bana torun geleceeeniz orada hesabınızı keserim ona göre :p :D

Haydin beyler görüşmek üzere...Dediğim gibi 11 Haziran' da bekliyorum. Saygılar ve Sevgiler ;)

11 Haziranda mezuniyet töreni var ya! Malumunuz ikinci diplomayı da alıyoruz. Bak şimdi...

Konserde başarılar. Siz de çıkarın şu albümü dinleyelim yahu.

ohooo iyi valla daha da bişi demiyorum yane :p

hayırlı, uğurlu olsun diplomaların. Duvarını bolca süslersin :D :) :p

O zaman artık askerlikten şundan bundan sonra görüşmek dileğiyle diyorum Levent' cim.

Kendinize iyi bakınız.

Adioss ;)

"Silver Loom And The Mirror Man" i az önce dinledim.Konserlerinizden de biliyorum bu şarkıyı müptelası olmuştum çoktan ama...Tüylerim diken diken dinledim. Klasik olmaya aday bir şarkı... Yüzlerce, binlerce grup tarafından 'cover'lanacak...Eminim.

Vokal yaktı bitirdi beni... Sololarda tüylerim hep havadaydı.. Muratcan her dinledigimde biraz daha aşmış oluyor kendini, keza bu şarkıdaki davullar olabileceğin en iyisi gibi geliyor bana, eli azda olsa baget tutmuş biri olarak...Mustafa zaten yine basını konuşturmuş...Her yönüyle mükemmel bir parça...

Memleketteki hatta neredeyse gezegendeki en sevdigim en çok bana hitap eden grupsunuz...Albümünüz piyasaya çıktığında yurtdışında olup ilk günden alamayacağım için çok üzgünüm...

Saçma ama böyle şarkılar yaptığınız için teşekkür ediyorum :)

Albümün kayıtları biteli baya oldu sanırım.Albüm eylül ayının gelip böle işlerin açıldığı dönemlerde mi çıkacak...
Magick'in güzel parçaları var,bol miktarda satılmayı hakediyor albümünüz...albüm kapağınızın tasarımını görünce şaşırmıştım biraz,farklı geldi, aslında güzel de bi sunum olmuş

arkadaşlar bir zamanlar grubun ismini "mecik ka" olarak okurlardı. Allahıma bin şükür ki bugün Magick diyince Ankara'da ve metal camiasında magic kelimesinin sonunda bir k harfi olduğunu ve okunuşunun gene mecik olduğunu herkes biliyor.... Eeee bu kadar şey bilinirken bir şehir efsanesi haline gelen kasetin de piyasalara sürülmesi lazım... Valla sabırsızlıkla bekliyorum... Hemen 5 tane alacağım-gruba destek.

Sorularıma gelince:

1- Kasetin pazarlanması ve tanıtımı = Özellikle İstanbul da dağıtım kanallarının doğru belirlenmesi ve güzel bir tanıtım yapılması gerekir düşüncesindeyim. Bu konudaki çalışmalarınızı merak ediyorum.

2- Muratcancım, sana en son bahar şenliği dvd sini vermiştim. Arayacaktın. Yorumlarını bekliyorum.

3- Çağların yerine Yeni gitarist kim oldu

4- Çağlar vakit bulup bu foruma giriyorsan İstanbulda neden buluşup bişiler yapamadığımızı açıkla bana..

5- Bahar şenliğinde grubun ilk elemanları olarak çekildiğimiz (Ege-Çağlar-Eren-Mehmet-Muratcan) fotoyu buraya koyacağım inşallah. Herkes buradan ulaşsın.. Ama şuanda evde resim... aklıma gelidiği gün hemen koyacağım foruma... itirazı olan varsa söylesin...

arkadaşlar albüm bi hafta on güne çıkacakmış.... bunu geçen ay sorduğumuzda da aynı cevabı almış olabilir. gelecek ay sorsak da aynı cevabı alacak olabiliriz ama bi hafta on güne çıkacakmış işte. kurcalamayın fazla... ne z.k daşşaa denk adamlarmışsınız yaaa, çıkarın da siz de rahatlayın coşkun kalabalık da rahatlasın...

Selam arkadaşlar,

Sanki adama cevap veriyormuş gibi yapıp bir takım sorulara cevap vermek niyetindeyim ;) Buyrunuz...
magick demiş ki:
arkadaşlar bir zamanlar grubun ismini "mecik ka" olarak okurlardı. Allahıma bin şükür ki bugün Magick diyince Ankara'da ve metal camiasında magic kelimesinin sonunda bir k harfi olduğunu ve okunuşunun gene mecik olduğunu herkes biliyor.... Eeee bu kadar şey bilinirken bir şehir efsanesi haline gelen kasetin de piyasalara sürülmesi lazım... Valla sabırsızlıkla bekliyorum... Hemen 5 tane alacağım-gruba destek.

Sorularıma gelince:
Albümün çıkış tarihi ile ilgili son bilgiler, sezonu bir takım aksaklıklardan dolayı geçirmiş olduğumuzdan Eylül'ün ilk haftası civarına doğru kesinlik kazanmakta. ("Ne dedin sen?" diyecekseniz diye söylüyorum, o cümle ile çok uğraştım ben).
magick demiş ki:
1- Kasetin pazarlanması ve tanıtımı = Özellikle İstanbul da dağıtım kanallarının doğru belirlenmesi ve güzel bir tanıtım yapılması gerekir düşüncesindeyim. Bu konudaki çalışmalarınızı merak ediyorum.
Vallahi biz de :) Dağıtımı yapacak olan biz değil Atlantis olduğundan ayrıntılı bilgi vermem mümkünatsız ancak Atlantis'in doğru bir dağıtım stratejisi izleyeceğinden kuşkumuz yoktur.
magick demiş ki:
2- Muratcancım, sana en son bahar şenliği dvd sini vermiştim. Arayacaktın. Yorumlarını bekliyorum.
Muratcan'a ulaşabilene aşkolsun...
magick demiş ki:
3- Çağların yerine Yeni gitarist kim oldu
Hali hazırda Berkay (Sınıf 64) bize yardımcı oluyor, kendisine müteşekkiriz. Gel gelelim, kısa vadede Magick üyelerinin sayısını kalıcı olarak 4'ten 5'e çıkarmayı düşünmüyoruz.
magick demiş ki:
4- Çağlar vakit bulup bu foruma giriyorsan İstanbulda neden buluşup bişiler yapamadığımızı açıkla bana..
Çağlar işlerinin yoğunluğundan uğrayamıyordur diye tahmin ediyorum. Kendisi ile bir sonraki telefon görüşmemde seni aramasını sağlamaya çalışırım.
magick demiş ki:
5- Bahar şenliğinde grubun ilk elemanları olarak çekildiğimiz (Ege-Çağlar-Eren-Mehmet-Muratcan) fotoyu buraya koyacağım inşallah. Herkes buradan ulaşsın.. Ama şuanda evde resim... aklıma gelidiği gün hemen koyacağım foruma... itirazı olan varsa söylesin...
Acilen koy.

Sevgiler :)

magick kurucu üyeleri:)

işte Mehmetcim 97 model,
Powerslave, Holy Diver(rock aleminin milli marşını) çalan ekip :)
Magick....

Geri