Kayıp Nota - Ankara

yuuhhh ya bu kadarıda olmaz.ne çok arttı bu aralar bu hızsızlık vakaları...heleki adamlardaki cesaretebak sen yüz yüze baktığın adamın ekipmannı al geri getirme arama sorma....hay ben sizin gibi muzisyene dediyim....adam kaç kazandır sorunu mantıklı br şekilde çözmek için uğraşıyoo kimsenin taktığı yok..adelet gereken cezayı vericektir bölelerine

ne demiş şaiir ''götürürler merkeze ***tirirler herkese''

yazık :!: burdan NEDİM denilen ''HIRSIZA'' sesleniorum evimize kadar gelip bin bir sözle ekipmanları alırken ne demiştin ne yaptın insanda biraz halsiyet biraz gurur olur.....o çaldığın ekipman sizin gibi karı kıza içkiye harcanmıyo 4,5 aylık bir bebeğin mama bez parası o ekipmanlar kalır mı bunun hesabı yanına...dünya küçük ankara daha küçük anlatya ve ordu da ölee kaç kazandır kaçıyosun söle nereye kadar kaçıcaksın.....

Heleki ''Atakan'' beş para etmez adamın tekiymşin azmı sana iyik ettik...apo abin kaç defa ücret almadan ekipman verdi size....alaından bul dicek kelime bulamıyorum..

Çağrı sana ne diyim yalancı herif...telefon kapatmayla yalan sölemekle ne geçiyo lan eline....

BU MESAJI SIRF NE BEŞ PARA ETMEZ ADAMLAR OLDUNUZU HERKES ÖÐRENSİN DİYE YAZIYORUM

KONUR TAYFASIYIZ DİYE GEÇİNDÐİNİZ KONURDA HERKES SURATINIZA TUKURSUN DİYE YAZIYORUM ONCA ZAMANDIR KARI GİBİ KAÇIYOSUNUZ NASIL ERKESINIZ SİZ.....KADIN BAŞIMA BUNLARI YAZIYORUM ÇIKIN DİCEK LAFINIZ VARSA VERİN CAVEPDA GÖRELİM....

ADALET GEREKN DERSİ VERİCEKTİR SİZİNGİBİLERE....

ayipliyoruz... ki madem böyle bi konu açiğa çikti bizde 1-2 kelime etmek istiyoruz..14.11.2007 tarihinde afişleri turkrock a koyulan biziz konserinden bahsetmek istiyorum... bu "ATAKAN" isimli şahis ve "ÖMER" isimli diğer şahsin düzenlediği şu metal fest konseri herkes hatirlar ( metal fest konser :D) o konserde çikmak için anlaştiğimiz parayi türlü 3 kağitlarla vermemişlerdir.. üzerinden yaklaşik 1 yil geçti artik parasinda değiliz fakat demekki bu adamlar tüm piyasayi dolnadirma çabasi içindeler... yazik...

Apo abi ve Zeynep abla bilirsiniz helal mal herzamn geri döner.. sevgiyle kalin...

utanc verıcı ,artık grubun adınıda degıstırmek lazım, ''kayıp hırsızlar'' guzel ısım dımı!!! ınsanlar sızlere guvenıp aletlerını verıyo ve yıllardır tanıdıgınız ınsanlar bunlar,cok ayıp bunu yaparken 4 aylık bebegın hakkınıda dusunseydınız keske ,bıtarafınızdan fazlasıyla cıkıcak..muzısyenlere yakısmayan davranıslar bunlar ıns. en kısa surede olay cozulur,konuda kapanır!!

Bence kayıp nota olarak ekipmanları getirmediğiniz, geciktirdiğiniz günlerin parasıyla birlikte teslim etmelisiniz... Bu Apdullah abiyle aranızdaki ilişkiyi düzeltmez ama hiç değilse herkes yaptığınız hatanın farkına vardığınızı anlar... Tabi eğer farkına vardıysanız...

Olaya tek taraftan bakmamak lazım... Belki paranız yok veya kötü günlerinizdesiniz... O zaman bir telefon açın veya yüzyüze görüşün bu insanlarla... Abdullah abi ve Zeynep abla... İçlerinde hiç kötülük yok ve bu camiyada karşılaşılabilecek ve bulunabilecek en iyi İNSANLARdandırlar...

Herneyse olayın biran önce düzelmesini istiyorum ben... Çünkü burası bir grup sayfası ve yaptığınız müzikten konuşturun biraz...Alış-vermeyişinizden değil ... Böyle olması çok çirkin...

böyle olayların artık olmaması gerek ya...nedir bu rezillik....ne biçim adamlar bunlar...yüz yüze baktıkları adamların bile malını çalıyolar....bu kadar adları geçiyo kendi başlıklarında bu kadar rezil oldular hala çıkıp olayı kapatmaya değil yokuşa sürüyolar...

hiponun'da dediği gibi burda muzikğin konuşulması gerek ama bu adamlar muzisyen değil hırsız lunca muzikleri değil yaptıkları mukaat konuşuluyo... isanlar haklı olarak grubun sayfasında bunu dile getirmeside çok doğal....bu adamalr nasıl sokakda hele hele hepimizin hergün milyon kere geçtiği KONUR'da gezebiliyo..şahsen tanısam etsem gördüğüm an yüzlerine tukururum....

umarım böyle hırsızlar parmaklıklar arkasındaki yerlerini alır....studio_adan_zye((apo abimizin)) bu olayın peşini bırakmasını şahsen istiyorum bölyelerine acınmaz

Allah belanızı versin ciğeri beş para etmez adammışsınız hepiniz ... tükürüğüme acımasamda tükürsem suratınıza keşke!!! haysiyetsiz köpekler...

Vay be millet neler yapıyo. Yorum yapmayayım, bulaşmayayım dedim kendimi tutamadım. Çok ayıp şeyler bunlar. Konur'da olmazdı böyle şeyler. Hala anlam veremiyorum. Konur'a uğramayalı neler değişmiş ...

Geri