Kayıp Nota - Ankara

saolun arkadaşlar sizde başarılar...sizinle aynı sahneyi paylaşmak güzel olcak...bu arada bunun tartşmaya gerek yok çünkü afişi beğenen beğenir,beğenmeyende doğal olaraak eleştiriisini dile getirecektr...özellikle bunu dile getiren şahsiet sahneyi dolduracak olan şahsietse...merak etmeyin ben bu gitarstn icabına bakarım :D ...tekrAR tüm grup arkadaşlarımın destekleri için sonsuz teşekkürler...konserde görüşmek diliğylen....

:Darkadaslar bole bı polemık yaratmak ıstemedım bıde duyuruyum konser ıcın gorusmek ıcın
[email protected]
adresınden kayıp nota grubuna konser ıcın ulasabılırsınız bızle cıkıcak gruplara sonsuz basarılar
aynı gun yıne murat net'in alt grubuyuz herkezı beklerız yıne o konserdede cıkıcak gruplara sonsuz basarılar tesekkurler:D
kayıp nota -------- gitar
(Atakan Güzel)

Murat Net konserinde aynı sahneyi paylaşıcaz... Umarım güzel bir konser olur... Fırtına adına Kayıp Nota grubuna başarılar diliyorum...

321_1200601562.jpg

Ben küçükte olsa bir tane buldum... Haydi konsere iki gün kaldı artık ;)

arkadaslar dunku konserlerde her ıkı konserdede bazı aksaklıklara ramen gosterdıgınız ılgıden dolayı tesekkurler grup bı tarz degısıklıgıne gırmek uzeredır yeı tarzımız hardrock-blues olcaktır yakında karsınızda olcaz
herkeze tesekkurler

bu arada grubumzn takipçilernden bir kısmı yeni elemanlarımızn isimlerini forma yazmamı istediler...

Davul_NEDİM

Gitar-BARBOROS

2.Gitar-ATAKAN

Bass-MURAT

Solist-ALİCAN...

alcolp demiş ki:
Arkadaşlar yeni gitaristimiz atakanla çalışmalarımız tamamlandı sayılır.Grup tam 5 kişi oldu!!.ritm gitarist sorunumuzda böylelikle çözüldü.konserlere başlıyacağız..tüm müzik ve rock sevenleri bekleriz.sevgilerle..

KayıP NoTa

DAVUL-Mustafa NAMOÐLU
GİTAR-Barboros ALİMERT
2.GİTAR-Atakan GÜZEL
BASS-Burak ÖLÜBASSCI :D
SOLİST-Alican DEMİRTAŞ

arkadaşlar ben barboros alimert in tam olarak kim olduunu ögrene bilirmiym bu isimdeki bi arkadaşımı arıyorumda

arkadaşlar..davulcunuz olan NEDİM adlı arkadaş 14 Hazıran günü Zillerimi ve Zil sehbalarımı kiralayıp 16 Hazıran p.tesi geri getireceğini söylemştiFAKAT aradan geçen bunca zamana karşı halen geri getirmemiş hiç bir şekilde benimle iletişime geçmemştir bu durumrda bu harekete ne denir siz söyleyin ....kendisini tanıyan eden varsa yardımcı olursa sevinirim....Yadımcı olucak herkese şimdiden teşekürler....

Böyle bir olay keşke olmasaydı... Nedim arkadaşımıza yakıştıramadım şimdi okuyunca... Bir insanın iyi niyetini suistimal etmek kadar kötü bişi yoktur bence...

Neyse Kayıp Notaya başarılar...

müzisyen insanın zaten bir borcu var o da kendini izleyen lere kendini dinleyenlere vermeyi vaat ettiği müziğin heyecanı ve duygusu." üzerine böyle bir konu eklenince aldığı ekipmanı ne için kullandığı belli oluyor işte müzisyen geçinenlerin.kiraladığı ekipmanı müzik için değilde başka birşey için aldığı anlaşılıyor ayıptır ayıp.

HiPnO demiş ki:
Böyle bir olay keşke olmasaydı... Nedim arkadaşımıza yakıştıramadım şimdi okuyunca... Bir insanın iyi niyetini suistimal etmek kadar kötü bişi yoktur bence...

Neyse Kayıp Notaya başarılar...

zorba demiş ki:
bence böylelerine acımamak lazım apo açık ve net...bence sen ne yapacağını çok ii bilirsin..peşine düş...yakasını bırakma!!

kartalfethi demiş ki:
müzisyen insanın zaten bir borcu var o da kendini izleyen lere kendini dinleyenlere vermeyi vaat ettiği müziğin heyecanı ve duygusu." üzerine böyle bir konu eklenince aldığı ekipmanı ne için kullandığı belli oluyor işte müzisyen geçinenlerin.kiraladığı ekipmanı müzik için değilde başka birşey için aldığı anlaşılıyor ayıptır ayıp.

Yorumlar için saol'un arkadaşlar...Fakat bu ilana rağmen hala bi ses seda yok...grubun gitarısti ATAKAN veBasscısı ÇAÐRI'nında olayların birebir içinde olduğu halde hiç bi suçu yokmuş gibi davranmasıda ayrı bir üzüntü....yüz yüze baktığım insanlardan böle bir olay başıma gelceğini düşünmezdm..insanlar değişiyo demekki...

NEYSE YARIN OLAY POLİSE YANSICAK ARTIK YAŞIN YANINDA KURUDA YANICAK BÜTÜN GRUBUN İSMSİNİ VERMEM GEREKİCEK ŞİMDİDEN OLAYDA SUÇU OLMAYAN GRUP ELEMANLARINDAN ÖZÜR DİLERİM AMA YAPICAÐIM BİŞE YOK ''HERŞEYİN HAYIRLISI''

Genç kardeşlerim yaptığınız hiçbir piyasada kabullencek bir durum değildir. Bu yaptığınız yasal olarak HIRSIZLIKTIR. Daha fazla kokusu çıkmadan gençliğinizin verdiği ateşle bir kere daha düşünüp taşının ve ekipmanları tekrar geri sahibine getirin.Getirmediğiniz taktirde yapılacak olan işlemler yaşınızında 18 i geçmesinden doğacak olan cezaları

http://www.cnnturk.com/OZEL_DOSYALAR/haber_detay.asp?pid=477&haberid=100475

bu linkten inceleyebilirsiniz.

Ekipman sahibi gerekli insiyatifi kullanacaktır ekipmanları geri getirdiğiniz taktirde...

Üzülecek bir durum umuyorum en kısa zamanda çözümlenir.

Geri