Kaotik

Yani kaotik stüdyosunda klavye sesi duymak çok garibime gitti. Ama baya değişik oluyor sevmedim değil :)

yanlız bugünkü klima faciasını unutamicam sırıl sıklam çıktık dışarı. Keşke sölemeseydik de onca insan bi kavrulsaydınız içerde hehe

ocak da nete koyacagimiz coverin tarihi elimizde olmayan nedenlerden ötürü ileri bir tarihe alinmistir...

Bir aksilik olmassa 16 Ocakda bir Kaotik konserinde daha beraber olmak dilegiyle... Esen kalin :twisted:

(Kesin saat ve gruplar belli olunca size burdan bildirecegiz )

EVET GÖKTUG SANA BAGLANIYORUZ !

kulağıma güzel konser haberleri çalındı,umuyorum doğrudur...tekrar sizinle sahneye çıkmak isterim şahsen... ;)
iyi çalışmalar başarılar....

ekulak demiş ki:
kulağıma güzel konser haberleri çalındı,umuyorum doğrudur...tekrar sizinle sahneye çıkmak isterim şahsen... ;)
iyi çalışmalar başarılar....

Al bizdende o kadar :p

Biz sizden bi haber çikmadikça yazmayalim dedik ama ( 15 ocak biziz konseri varmis sanirsam bi karisiklik olmasin diye) mademki öyleee

Kaotik ve Deprem 16 ocakda Bar fly da ... ( diger guruplar ve saatler belli olunca burdan yazacagiz...) 8)

Çok çok güzel oldu...

Çok başarılı olduğunu sadece duyduğum, dinlemeyi ve izlemeyi en çok istediğim gruplardan biri KAOTİK.

Uzun zamandır müziklerine hasret kaldığım,çok sevgili arkadaşlarım DEGİKA.

ve DEPREM...

çok güzel bir konser olucak umundundayım...
sevgiler,başarılar...

Geri