Kaotik

maevar demiş ki:
Gothmog demiş ki:
len mae helal 5 dakka da celloluk yapıp reklamını yaptın
onu bunu bırak doğum günün de siz nie konser vermiosunuz artık sizleride sahnede görelim bea sertsesizlerim benim hade en azından kaotiğin alt grubu olarak falan çıkın en azından bizde bi taşla iki kuş vururuz hade bi gazla sizde artık sahnelere çıkın,gerçi kaotik duyarsız bi elinizden tutmadı ki sizin gibi sabilerin inşallah yakın da sertsesizide görebiliriz

hehe sabret güçlü aaa :p

neyse gelmezsen oyarım ha. gündüzde içmeyi planlıyoruz. kesinleşince haber veririm.
sen iste yeter maecim ama makul bi şey sun ki zorlanmayak,bu sıra siz iyi oyalıonuz bizi hade hayırlısı

Giriş ücretine bedava pasta da dahil mi? Ben gene konser yüzünden memleketime,toprağıma rötarlı gideceğim... Bide bu konser isimlerini kim buluyor? Rock the Stage kırk yıl düşünsem aklıma gelmiyecek bir isim.. Bir sey daha Kaotik kaçıncı grup olarak çıkacağı belli oldu mu? O gün çok eğlenecez,başarılar...

RBC demiş ki:
Giriş ücretine bedava pasta da dahil mi? Ben gene konser yüzünden memleketime,toprağıma rötarlı gideceğim... Bide bu konser isimlerini kim buluyor? Rock the Stage kırk yıl düşünsem aklıma gelmiyecek bir isim.. Bir sey daha Kaotik kaçıncı grup olarak çıkacağı belli oldu mu? O gün çok eğlenecez,başarılar...

Tahmini olarak 21*30 / 22*00 gibiçikacagiz ama tum gun ordayiz bekleriz...

Gencler muhabbete pazar devam etseniz :) Delibassci basicak toppici simdi :twisted:

budur abicim diyorum başka bişey demiyorum...yalnız bi daha ki sefere jeremy'i tam çalarsanız benim için 2 kat süper olucak... ;)
tebrikler başarılar...daha iyi konserlere işallah :)

aslanlar son grup olma durumundan mıdır nedir seyirci azalmasını geçen sene bayağı tartışmıştık herhalde.. neyse kalabalık seyirciler yanınızdan eksik olmasın diyorum.. iyi insanlarsınız..

yine biz bizeydik valla :) kaotik'in kaderi midir bu nedir bilmem ki.. ama güzel oluyor, gerçi çok daha fazla seyirciye layık bir grup ama.. malum çoğu insan arkadaşını izleyip gidiyor, bizim de öyle yapmak zorunda kaldığımız oluyor bazen. tabii saatin de belli bir etkisi oluyor, şimdi şu grup şunu yapamadı bu bunu yapamadı diye polemik yaratmaktansa, gruplara ve tüm gelenlere teşekkür edelim.
bu arada barflya da teşekkür ederim bira fiyatlarından dolayı. bundan sonra flycıyız :p

ancak 3 parça dinleyebildim,gayet güzeldi..son finalim ve vasıta sorunu yüzünden ayrılmak zorunda kaldım..özür dilerim ama geniş bir vakitte uzunca dinlemek de istiyorum..tebrikler. :)

süperdi yahu her zamanki gibi. ben pek bir eğleniyorum kaotik konserlerinde, benim içinde çalınan şarkı için teşekkür ederim efenim hoş bir hediye oldu benim için. hepinizi öpüyorum ve tebrik ediyorum.

daha büyük organizasyonlara, daha büyük sahnelere, daha kalabalık seyirci kitlelerine...

her başarılı Kaotik konserinden sonra olduğu gibi bu sabah da boynum tutulmuş bir vaziyette yataktan kalktım.demekki dun iyi calmıssınız.. seyirci sayısı azdı ama tamdı.. umarım daha buyuk sahneler sizin olur..

Tekrar sagolun arkadaslar...

Bu arada kaotikgiller ( konserdeki beste / cover oranimiz 7 besteye / 5 coverdi ;) demekki davada kaotikde hala ayni yerde ;) )

Kaotik bu tatil sürecini iyi degerlendirip konserde en çok yer verdikleri bestelerini (yada calismada yer alicak ve konserde en cok yeri verdigi besteler) yeniden düzenleyip kayitlarini bitirmek icin siki bir sekilde calismaktadir... Umarim en yakin zamanda elinizde olur bu güzide calisma...

Bu arada kaotik in full beste konserlerinden biraz uzaklasmasinin nedeni

Insanlara 12 besteyi bir arada sundugunuz zaman bestelerin birbirini egale etmesidir... ( Özellikle ortada bir demo yokken)

Son bir kac konserde bestelerin homojen dagitilmasi bize gösterdiki çalinan besteler insanlarin aklinda daha kolay yer ediyor...

şimdi ben bunu taaa en başından söylemiştim sana diyecem olmayacak, neden olmayacak? çünkü telecana yazık olacak :p

ha, bir de şu var.. oturduğunuz yerde oturup çalışmaktansa tatilde, "hoca biz konser veriyoruz bekleriz" derseniz de olan benim b.c. rich'e olacak.

saygılar ;)

bu kadar saygın kişilerle aynı sahneyi çalmak büyük gurur ve mutluluktur benim için... yüzünüzdeki o samimiyetin hiç eksik olmamasını diler nice konserlerde aynı sahneyi payşalmak isterim ....hade !:)

Geri