Kaotik

Desteginiz için sagolun arkadaslar ...

M.M. birde canli dinlemek isteyenler varsa ;) ...

:arrow: Kaotik haftaya Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlik Fakültesinde verilecek rock konserleri kapsaminda sahne alacaktir...

Kesinlesen tarih ve saati yine buradan bildirecegiz...

(Demo yu bu konsere yetistirmeye calisiyoruz umarim o gün sizi eve eliniz bos göndermeyiz ;) )

**bi forumunuza bakayım dedim ne yapıyolar diye gecenin bi körü kargonun sayfasındaki tüm şarkıları dinlettiniz bana..
**diyorum ki şimididen açıklayabilirsiniz bence yarışmayı kazandığınızı bu noktadan sonra sadece zaman işliyor sonucun açıklanmasına kadar..gerek kayıt kalitesi gerek düzenleme hiçbişekilde rekabet edemezler coverınızla..bu konuyla alakalı olaraktan ünlü filozof hülya avşares birgün atina sokaklarında dolaşırken durur ve şöyle der:1. belli 2. kim olacak??

**şimdiden tebrikler tekrardan..kolay gele :)

Beyler kayıt gerçekten çok güzel olmuş . Bencede her yonden en iyi kayıt sizinki olmuş . Özellikle gitarlara bayıldım . Şarkının orjinalini dinlemediğin için rahatlıkla orjinalinden iyi olmuş diyebiliyorum :p . Umarım istediğiniz , hakettiğiniz yere gelirsiniz .

G.Ü.M.M.F. MODERN ROCK TOPLULUGU / AKADEMI MÜZIK TOPLULUGU NUN DÜZENLEDIGI 13. ROCK KONSERLERI SERISINDE

GRYLLUS, KAOTIK ,DIRTY POP SAHNE ALICAKTIR...

Tarih 24 subat persembe
Giris: 1ytl
Açilis: 16:30

PS: Konser alani kantin karsisi, bodrum kat, eski yemekhane...

ulan harbiden dediğiniz kadar varmış ha mühendislik mimarlık fakültesi. çok eğlenceli bir gündü, dirty pop dinleyemedik ama napalım sağlık olsun :p

birçok konser alanından çok daha uygun bir mekandı ve eğlenceli bir konserdi, bir dahakine bizi mutlaka yazın :)

Yasadigimiz bir cok teknik aksakliga ragmen ortamdaki ambiyans ve seyircinin coskusu bize cok güzel bir konser daha yasatti. Bizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya calistik
Orada bulunan herkese bu güzel günde emegi gecen mühendislik mimarlik rock kulübüne ve a.m.k ya tesekkürler...

Kaotik kardeşler. Burak dinletti cover ı. Bence orjinalinden daha iyi olmuş. Valla helal olsun. Tebrik etmekten başka söze gerek yok. ellerinize sağlık. Çok sevindim adınıza. Kolay gelsin.

Geri