Kaotik

sevgili kaotikler guzel konserdi.barfly da güzel.
burak paralar için ayrıca teşekkür ederiz kemal le:)
kravat da fatih i acayip açtı..
canlarım güzellerim yırtınıyorum burada hiçbir konserin kaydı yok bende.bütün kayıtları en son duymak kaderim olmamalı..
hşbb ve M.M..optüm gözlerden

mexicanbellydancer demiş ki:
sevgili kaotikler guzel konserdi.barfly da güzel.
burak paralar için ayrıca teşekkür ederiz kemal le:)
kravat da fatih i acayip açtı..
canlarım güzellerim yırtınıyorum burada hiçbir konserin kaydı yok bende.bütün kayıtları en son duymak kaderim olmamalı..
hşbb ve M.M..optüm gözlerden

Evet kendi konserimizde kendi fanlarimiz tarafindan soyuldum :twisted:

slm ben pembe koyunun davukcusuym sizi barflyda dinledim gercekten cok iyisininiz ve tertemiz caldınız ogun heralde kargonun yarısmasına hazırlanıyorsunuz basarılar

türkercim o link biraz smış valla turkrock forum motoru münasebetiyle. cover yarışmasında başarılar diliyorum ve kazanacağınızı umuyorum. ilgili site kargo online'da oylama başlatılmış. oy vermeden önce hepsini dinlemenizi öneririm.

neyse sitede download edilemiyor şarkı ben de affınıza sığınarak paylaşmak istiyorum ilgili şarkıyı.

http://www.geocities.com/tossbaa/Kaotik-Marilyn_Monroe.zip

* geocities anlaşmasına göre tıklayınca açılmıyor bu dosyalar o yüzden yukardaki linki, adres barına copy paste etmeniz gerekiyor. akşama doğru kendi serverıma ulaşabildiğimde herşey daha güzel olacak elbette.

neyse pek ciddi bir post oldu aramızdaki nedeni buzlar hesabı, ama hepsi erimek içindir değil mi 8)

Geri