Kaotik

Aikanaro demiş ki:
DUMMY NİN 12 EKİM SALI GÜNÜ KAPALI OLMASI NEDENİYLE KONSER BİR HAFTA SONRAYA ETLENMİŞTİR HERKESTEN ÖZÜR DİLERİZ !!!
Oh be! :D Benim de yarına önemli bir ödevim var belki de gelemeiyecektim, dedim bir bakıyim eğer konser böyle geç bir saatteyse giderim dedim, yine de, ama böylesi çok daha iyi oldu tabii :D 1 hafta daha çalışıp, gaza gelip sabırsızlanmanız daha da iyi olabilir :D Tabii 2.kez oluyor biliyorum ama olsun yine de iyidir bence :D Kolay gelsin diyorum!

selam arkadaslar,ben ankara anadoludan ali cihat yildirim,bu foruma özellike lise 2ye kadar ayni sinifta okudugum ve sonra istanbula kaptirdigimiz cücü için yaziyorum,tabi burakta beni bilir,baskent tipta 3teyim.
cüneytcim seni özledik bea,gel artik ankaraya:)))
özellikle serhat'in da selami var,yine muhabbet ederiz,mesajlarinizi bekliom.

Özel mesajn için saol Burak!!! logo elimize ulaşmıştır Perşembe günü baskı yapılacak en kısa zamanda mail adresinize yollar, veya afişi bizzat kendi ellerimle teslim etmek isterim.

başarılar...

bu cumaymış gökhan kardeşim, yani en azından şehir efsanesi öyle diyor.. hani biliyorsun bu adamların varı yoğu yalan, yok kapalıydı ertelendi yok şu yok bu :p

kemal;

güzel kardeşim iyi demişsin güzel demişsin de, cantlara hakaret etmişsin be :p

hadi bakalım bir daha ki salıya, salılara ;)

:arrow: Saol burak merak ettim şimdi afişi :idea:
:arrow: İnanın bu salı için hepinizden daha çok hazırdık...
:arrow: Ama berkay adına sevindim o ayrı bir olay :D
:arrow: Ali cim hatırlanmakla olmuyo kop gel konserimize ;)
:arrow: Gökhan Bu CUMA SAAT 5*30 GİBİ çıkacıgımızı duydum ama biliyorsun sarkarmı sarkmazmı hiç bilemiyorum ordaki konserle can ilgileniyor...
:arrow: Ozanım elimizden geldiği kadar çabalıyoruz ne yapıyorsak KaotiK in o güzel arkadaşları için... Bu işler çok zormuş :cry:
:arrow: Herkesi cuma günü saat 5*30 (tahmini zaman) da gazi mmf deki 1 saat kadarlık performansımıza bekliyoruz
:arrow: Biliyorsunuz ki sahnenin önündeki yüzler tandık olmayınca kaotik de kaotik gibi olamıyor yanlız bırakmayın bizi ele güne çalmak zorunda bırakmayın ... :?

burak kardeşim..
gazi deki konser var mı yok mu?
dummy için kredimi cekmiştim..
uygun bi anda alnına yapıştırcam die:), ertelendi.
haftaya salı olmuş umarız olur.
kaotiksever olmak ne zor iş yahu..
hem gazi de bize göz kulak olursunuz işallah:)

ya arkadaslar haftaya persembeden sonra bi konser yapin da ben de geliyim söle sinavdan sonra,hem gruba bi fan kazanirsiniz:)))

burakcığım iki gozüm..
bu başınıza gelenler şanssızlık mı,yoksa( hıncal uluç gözlüğüyle bakarsak) kötü organizasyon mu?
nedir abi bu ertelenme muhabbeti?
bi de kemik kitleyi geç, biz nasılsa geliriz..
ama benim, kemalin,barışın,ne bliyim milletin ayarladığı ve sizle bu konserlerde tanışacak insanlar ne olacak..
bir daha kulağından tutup sürükleyemem ben bu gençleri...
herneyse en az bizim kadar üzgün olduğunuzu biliyorum..
sağlık olsun o zaman..
ama şunu da söylemek isterim..
kemgöz adında ulu bir insandan duymuştum 8O
cant markaları sizi :p

Geri