Kaotik

buraks demiş ki:
Beraber sahne paylaşmak büyük bir zevk çok güzel geçmesi dileği ile...

his-infernal-majesty demiş ki:
24 ekimde Roulette de orda olacak. Basarilar ve iii calismalar beyler...

comma demiş ki:
Beyler 24 ekim pazar akşamı Biziz de beraber sahne alıcaz hepinize iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum umarım eylenceli güzel bi gece olur
bol şans...

sagolun beyler, umarım guzel bir gece olur, iyi calısmalar :)

Sağolun beyler sizinle beraber çalmak bizim içinde büyük zevk olucak...

BU ARADA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİNDEKİ KONSERİN TARİHİ 15 EKİM OLARAK DEÐİŞMİŞTİR

PEKİ BUGÜN NAPIYORUZ? SINIF 64 Ü YOLCUDA DİNLİYORUZ YANİ BEN GİDİCEM KOPAN GELSİN!!!

shuffle'da mutsuz çıktı da; aman allahım türker o nasıl giriş lan! parmaklar nasıl bastı o tellere yiğidim, milli felaket! kanal kayıdınızda sıradaki şarkı mutsuz olsun, sabırsızlandım.

bu arada mutsuz'a bir yorum yapmak istedim, tabi epey vakit geçti, ne kadar değiştirdiniz naptıınız bilemedim ama,, ben de neden bu kadar geç bi yorum yaptım, onu da merak ediyorum neyse:

ikinci solodan sonraki "kötülük sarardı onları bazen, bazen düşünürlerdi" (bahardaki hucum kayıda göre 3:45 den sonraki bölüm) den hemen sonraki bass ve davul gidişinden gitarların ve burağın (aaa aauu auuu) vokallerinin girdiği yere kadar olan 10-15 snlik kısım çok sıkıcı. yepyeni numaralar yapmış olduğunuzu umuyorum oraya, zira böyle iddialı başlayan bir şarkının o kısmı ne lan öyle, neyse şimdi partisyon, modülasyon, senkron, cigabayt, megabayt..
ah siz neler konuşuyorsunuzdur gerçi.
kayıda bir gün tatlımızı ve kolamızı alıp gelicez, iyi çalışmalar.

himself demiş ki:
shuffle'da mutsuz çıktı da; aman allahım türker o nasıl giriş lan! parmaklar nasıl bastı o tellere yiğidim, milli felaket! kanal kayıdınızda sıradaki şarkı mutsuz olsun, sabırsızlandım.

bu arada mutsuz'a bir yorum yapmak istedim, tabi epey vakit geçti, ne kadar değiştirdiniz naptıınız bilemedim ama,, ben de neden bu kadar geç bi yorum yaptım, onu da merak ediyorum neyse:

ikinci solodan sonraki "kötülük sarardı onları bazen, bazen düşünürlerdi" (bahardaki hucum kayıda göre 3:45 den sonraki bölüm) den hemen sonraki bass ve davul gidişinden gitarların ve burağın (aaa aauu auuu) vokallerinin girdiği yere kadar olan 10-15 snlik kısım çok sıkıcı. yepyeni numaralar yapmış olduğunuzu umuyorum oraya, zira böyle iddialı başlayan bir şarkının o kısmı ne lan öyle, neyse şimdi partisyon, modülasyon, senkron, cigabayt, megabayt..
ah siz neler konuşuyorsunuzdur gerçi.
kayıda bir gün tatlımızı ve kolamızı alıp gelicez, iyi çalışmalar.

Hakkaten felaketti abi :) O kayıt cok eski be kemalim,cok fazla bi degisiklik yok yeni halinde ama orta kısım(sıkıldıgın kısım) da hizli bi solo var ek olaraktan, onun disinda giris solosu fln aynı..
kayıda bekleriz abi.. slmlar!! 8)

yapmayınn gencler..
calısan bi adam olarak (geçici:) guc bela kaotik askıyla izin aldım 5 ekim icin..
o da ne..
ertelenmis 8O
bi de gazi de bizi bu tiplerle cizerler mi? onu sormak isterim burak bey..
ve nasıl gircez nerdedir mimarlık fakültesi..yardımlarınızı ve konser gunu kanal kayıt cdlerinizi bekliyoruz efendim 8)

mexicanbellydancer demiş ki:
yapmayınn gencler..
calısan bi adam olarak (geçici:) guc bela kaotik askıyla izin aldım 5 ekim icin..
o da ne..
ertelenmis 8O
bi de gazi de bizi bu tiplerle cizerler mi? onu sormak isterim burak bey..
ve nasıl gircez nerdedir mimarlık fakültesi..yardımlarınızı ve konser gunu kanal kayıt cdlerinizi bekliyoruz efendim 8)

Sen önce bi dummy e gel de ondan sonrasını düşünürüz ... ;)

takma kafaya kem yaparız en güzelinden en tool undan bir numara oraya gerekirse

ulan bu ne be butun konserler erteleniyor.

bu arada bana özel mesajlar geliyor birlikteyiz 24 ekimde diye..

kaotik bir insanim evet ama kaotikten degilim hehe :)

ya canlarim yegenlerim guzellerim bnm, geldim oraya ve gordum ki bir grubun elemanlari daha guzel elemanlar olamazmis:) Ne tatli ne sekersiniz (laflara bak laflara), istanbulda kulaklarda "hava guzeeeell" , "yalanlarin cok guzel" sozleri... of of hayatimiz kaotik olmus haberimiz yok, kaotik haberleriyle yatip kalkiyoruz inanamiyorum, burak, cok yakisikli bi adamsin ya....:)

Sevgili kaotik kardeşlerim
İçimden gelen bir ses 12 ekim konserinin şuana kadarki diğer kaotik konserlerinden çok daha güzel olucağını söylüyor...

2 aydan beri konserde konser dediniz...
Ve şimdi aynı ay içinde 3 konser veriyoruz size
Sakın aman birine giderim yeter gibi bir eşşeklik yapmayın
HEPİNİZİN EVİNİN ADRESİNİ BİLİYORUM AÇIK SÖYLİYİM GELİR SOPALARIM!!! Zaten biliyorusunuz özel meseleler yüzünden sinir katsayım tavanda almıyım canınızı :evil:

Demekki neymiş 12 ekim de dummyde Kaotik ve Hamam dinleniyor!!!

benimki halk konseri gibim olcak zaten türkerden bir güzellik görcem :p

cumartesi şarkılarımızı dinlediler, şimdi de "şu gün çalışmalara başlıyoruz" dediğimiz günlere konser koyuyorlar, "o zaman biz de şu gün başlarız" diyince de erteleyip o tarihe koyuyorlar..

kapamayın önümüzü kardeşim :p

Geri