Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

uğurcum birkancım tuncercim tunçcum:D:Dnasılsınız abi iyimisiniz.insula günlerine devam:D:Dabi ben gelemiyorum ne zmnadır ama sizi yalnız bırakmamaya çalışıyorum tabi:Dneyse abicim en yakın zamanda yine birlikte şarkı söylemek dileğiyle hepinize kucak dolusu sevgiler.

madem sağlam bi şekilde geleceksiniz, minik bi eleştirim olacak size arkadaşlar...
geldim dinledim sizi. vokal arkadaşın birazcık daha kendini dinlemesi gerekli. bunun dışında insulanın ses sistemi konusundaki sıkıntısını hepimiz biliyoruz. bu nedenle ona sözüm yok. ancak vokalim civanım azcık dinle kindini,duy ses tonunu. biraz daha üzerinde dur,sonra kalmasın sınırınız,yakın,yıkın,çoşun,eğlenin,eğlenelim :D :zipla

Arkadaşlar;

Beklentilere en iyi şekilde karşılık verebilmek bizlerin sizlere olan borcudur. Bunu ödeyebilmek için çeşitli arayışlar ve çalışmalar içinde olan grubumuz DAPHNE yakında yine sizlerle ve sizlerin arasında olacaktır.

Umarım ki herşey yolunda ve istediğimiz gibi gider.

Bizi yalnız bırakmayan, desteğini eksik etmeyen sizlere şimdiden teşekkürler ve saygılar...

DaPHnE YENİ KADROSUYLA HER CMTS İNSULA'DA

DAPHNE YENİ KADROSUYLA TEKRAR KARŞINIZDA TEKRAR KURULAN DAPHNE

VOKAL-GİTAR : Can Akdoğan
GİTAR : Emre Can
BASS : Uraz Özşakar
DAVUL : Uğur Çelik

OLUŞMAKTADIR..

DAPHNE HER CMTS
SAAT:20:00
İNSULA ROCK BARDA...

saygılar......

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....yeni DAPHNEE..hayırlı ugurlu olsun arkadaslarr:)) valla manisadayim yahuu..yaz tatili..cok isterdim yeni daphneyi ilk gununde dinlemeyi..neyse artik..24 haziranda gorusuruk..

BASARILAARR.. :LOL:

hiimmm..dun aksam orda diildimm..ama sabah balkonda kahvalti yaparken bi kus fisildadii..supermissniss dun gece..:)ııyyykk..bu sayfadaki en igrenc geyik oldu sankii..:) neyse yahu..gidisinis suskun oldu,donusunuss muhtesem..:) hayde bakalımm..devam bolee..:)

yazacağım dedim yazarım o zaman..
arkadaşlar, 2 günde bu kadar iyi bir uyum ve tek çalışmayla hazırlanan repertuar.. gerçekten çok iyiydiniz.. tebrikler, saygılar.. :taptim
bu cumartesi biraz istek programı gibi oldu ama seyirciyi ısındırdık diyelim.. :LOL:
her cumartesi coşmaya hazırız biz INSULA'da..

hepinize çok kolay gelsin..

Diken adlı şarkınızın videosunu bi arkadaş yollamıştı baya oldu..Birtek onu biliyorum şarkılarınızdan..Sık Kullanılanlar'a da eklemiştim..Herzaman izlerim..Başlığınızı görünce yazıyım dedim..Herkese şiddetle tavsiye ederim : )

Başarılar dilerim..

ya bu hafta tekrar daphne dinlemek için can attım ama olmadı 2 günde hazırlandığınızı duymuştum ama cmts gecesi milletin çok eğlendiğinide duydum hatta süper olduğunuzda duydum daha ne diyim daphnenin bigün böyle olcağı belliydi bi dahaki hafta ordayız kesinlikle dağıtacz...bu seferde listenizde olsun olmasın her isteği çalın.....

yorumlar için çok teşşekür ederiz arkadaşlar....cumartesi hepinizi bekliyoruz insulaya ayrıca gelebilen varsa İNGEÇLİK fest'de hepinizi bekleriz....

saygılar

en yakın zamanda gelijem dinlemeye :)
belki buna gelirim kimbilir :kaydim

ingenclik.jpg

Geri