Cin Seddi

Bu arada bir ara bestelerinizden bahsetmiştiniz. Ne zaman çalacaksınız? Nette de bir iki tane örnek verin bence millet sabırsızlanıyor valla...

Bu arada bir ara bestelerinizden bahsetmiştiniz. Ne zaman çalacaksınız? Nette de bir iki tane örnek verin bence millet sabırsızlanıyor valla...

davulcuya geçmişler ola müzik yapan biri için en büyük korkudur bu zaten
cin seddine teşekkürler sadece pazar akşamı için değil var oldukları için de
ben de sabırsızlıkla bekliyorum bestelerinizi

YEYT!

Herkeze selamlar! Tunadan,Denizden, benden, ondan..
Davulcunuza Gecmis olsun! :?
Gorusmek uzere!!! Basarilar!!! :twisted:
sizleri Dinlemek istiorum artik ya! :x

ugur :LOL: : :twisted: Forever, Stronger Than All :twisted:

slm
dün icin üzgünüm, gelemedim...
sonra ki calısmada rezervasyon yapmak mümkün olabilecek mi? :)
sizin güzel yüreklerinize ve benim dayınalmaz begenime maruz kaldıgını düsündügüm, ve lütfen, o yeni parcaya
bakabildiniz mi?

Cumartesi gecesi Tushe den önce sahne alan grup sizmiydiniz? Eğer öyleyse bana kalırsa müthiştiniz helal olsun bende çok beğendim grup arkadaşlarımda. Hepimiz çok eğlendik zaten Biziz i öyle bi doldurmuşsunuz ki içki almak için milleti itip kakmamız gerekti ;)

Bu arada cumartesi sahne alan siz deilseniz özür dilerim yanlış foruma yazıorum demektir ama Biziz sahibi Bülent abi bana "Çin seddi var bu gece koççum" dedi :D bu yüzden yanlış varsa kusura bakmayın

Bunun dışında bayaa eğlendik hele hele şebnem ferah ın şarkılarında.. Hepinize başarılar diliyoruz........

Grup RouLette'den sevgiler....... buRaks

selam "buraks" evet Tushe'den önce çıkıyoruz,memnun ayrıldığına sevindik yalnız bi durum var komik bişey , bunu nasıl çözmeliyiz :? bilmiyoruz :roll: Grubumuzun adı Cin Seddi yani "c"ile "ç"diil ;) Kendine iyi bak tekrar görüşmek üzere....

bu cumartesi sizlerle coşup eğlenemicem galiba bi ton ders birikti şimdiden size iyi performanslar dileyim dedim. görüşürüz kendinize iyi bakın...

dün süperdiniz yeni davulcu muhteşem çaldı kendisini tebrik ediyorum, bu arada uğur, by the way'i süper söyledin ben arkadaydım orjinali çalıyo zannettim...

-başarılar

Harbi dikkatsiz davranmışım... :oops: Teşekkürler özlem kusura bakmayın Cin Seddi inanın millet çin dedikçe aklımızda öyle kalmış :D neyse başarılar diliorum kendi adıma ve grubum adına sizleride bizim konserlerimizde görmek isteriz ;)

Sevgiler....

Bu hafta ilk kez uzun süre dinleme imkanı bulabildim sizi. O kalabalıkta ayakta durmaya çalışmak baya bi zor oldu ama. Grup olarak sahneye yakışıyorsunuz , gayet canlı ve dinamiksiniz. Sahnede işinizi iyi yaptığınız kanısındayım. Ön grup izliyorum imajı doğmadı bende. Vokalinizi de ayrıca tebrik ediyorum. Gayet parlak bir sesi var. Biziz'e pek uğramam açıkçası ama bundan sonra daha sık gelmeye çalışacağım. Başarılar...

Geri