Cin Seddi

Sevgili Gosde,MeRMaid_, MoNsTeR_83, ponza, darkelf, allerji; herbirinize çok teşekkürler. Atlatın şu finallerinizi vs. falan (ben de atlatıyım tabii) ve hep beraber eğlenelim.
Görüşmek üzere...

akşam iyi eğlendik dimi :metal cumartesinin de en az dün akşam kadar iyi geçeceğine eminim :zipla yerimizi ayırmayı unutmayın
:!:
görüşmek üzere :elsallaa
(aman kendinize dikkat edin sakın hasta vs olmayın.)

selam arkadaslar, ben anil..eminim iyi gidiyordur programlar..
mesajini ileteceim özgüre özlemcim,saol yazdigin için..
basarilar arkadaslar görüsmek üzere :arrow:

Tatlı bir yorgunluk var üzerimde...Gelmişken Tushe'yi de dinledim çünkü :icelim ...
o nasıl bir enerjidir Cin Seddi,nasıl bir neşe,enerji yaydınız etrafınıza...
Ben o ışığı görüyorum sizde arkadaşlar :)

allerji demiş ki:
Tatlı bir yorgunluk var üzerimde...Gelmişken Tushe'yi de dinledim çünkü :icelim ...
o nasıl bir enerjidir Cin Seddi,nasıl bir neşe,enerji yaydınız etrafınıza...
Ben o ışığı görüyorum sizde arkadaşlar :)

al benden de o kadar
çok içmişim :beer başım çatlıcak gibi ağrıyor ama delice eğlendim...
valiz toplamam hazırlanmam gerek diye erken kalktım ayakta uyuyorum
:kaydim
süperdi dün gece izmir öncesi güzel bir depolama oldu...
teşekkürler....
bir ay sonra tekrar görüşmek üzere...
bizi özleyin :elsalla

gelen dinleyen tüm dostlarımıza çok teşekkürler...

bize tekrar çok güzel bir gece yaşattınız ve bu foruma yazdıklarınızlada çok mutlu ettiniz...

cumartesi gecelerini paylaşmaya devam edelim, dışarıda bi garip yağmur yağsın, biz içeride zıplayalım...

hepinize sevgiler

Sevgili, Mermaid, Monster_83, allerji Çok teşekkürler. (Biraz geç oldu ama ancak zaman bulabildim) Sizin bize verdiğiniz enerjinin büyük payı var. Ve bu sayede hep beraber eğlenebiliyoruz. Her zaman bekliyoruz. Görüşmek üzere...

Selamlar...
Geçen hafta Özlem'in sesi 1 önceki haftaya göre daha temiz ve NETTİ.
Arada hastalıklar vs sanırım ufak ses kayıpları yapıyor.

Biziz'e ilk kez getirdiğim bir arkadaşım sizi izlerken vokalist kızın sesi ne kadar temiz ve net diye ufak bir hatırlatmada bulundu...Bende geçen haftaya göre daha iyi, şansına dedim.

Özlem'in ses eğitimi var mı? Merak ettik doğrusu...

Bu arada UMUT... Olum ASTRAHAN ve ASFALT fotoğrafların elimde...
Şu sıra matbaada çoğaltılmakla meşgul... Bizizde kapıda dağıtacam matbaadan çıkınca... Görüşmeyelei 4-5 sene oldu ama senin saçlar halen aynı uzunlukta. Biraz daha uzatsana... Fena mı olur?
;) :idea: :arrow:

selam :elsalla ,Atrahan ve Asfalt'tan :metalhead bahsedince seni hatırladım,çıkışTa Umut'a da haykırmıştın "olm fotoğraflar elimde" "diye...
Öncelikle sesimin ortamda duyulması ya da duyulmaması dediğim gibi ortamına bağlı, Yani şöyle ki bazen ses sistemi yeterli olmuyor,bir hafta davul çok gelebiliyor,bir hafta gitarlar...,bir hafta gitarlar sesi bastırırken bir hafta ben çok gelebiliyorum,malum c.tesi Biziz'de konserler yapılıyor ve biz çıkana kadar kimbilir kabinler ne hale geliyorlar :bilmem .Teknik meseleler aslında...Tolga abi baya uğraşmak zorunda kalıyor,bizi memnun edebilmek için... :elsallaa
Ses eğitimin çok profosyonel olmasa da küçük çapta var...devam... :yaratik ,Yani lisans eğitimim müzikle alakalı değil,
Görüşürüz ve umarım bu hafta daha bi memnun kalırsınız,
güzel ifadeler kullandığın için çok teşekkür ederim:)

DamnationGame demiş ki:
Selamlar...
Bu arada UMUT... Olum ASTRAHAN ve ASFALT fotoğrafların elimde...
Şu sıra matbaada çoğaltılmakla meşgul... Bizizde kapıda dağıtacam matbaadan çıkınca... Görüşmeyelei 4-5 sene oldu ama senin saçlar halen aynı uzunlukta. Biraz daha uzatsana... Fena mı olur?
;) :idea: :arrow:

Değerli özlem_a,
DamnationGame iftira etmektedir, lütfen kendisini dikkate almayınız :kaydim
insanların gençliğinde yaptığı davranışlar için yargılanması doğru değildir :cigara

şaka bi yana "asfalt"-"astrahan" fotoğrafımız mı var ?...deniz özgür metin (!) falan ne güzel ya
bende de özgür beyin NİŞAN (evet doğru duydunuz) fotoğrafları var tam bomba :mrgreen:
ayrıca metinin herkez tarafından bilinen gerçek adını da açıklarım ona göre...
eğer fotoları getirirsen gözden ırak bi yerlerde değiştirmeye hazırım...iftira ve şantaj beni yıldıramaz efendi :kaydim

sevgiler sunuyorum ve kestane kebab acele cevap diyorum...

Değerli özlem_a,
DamnationGame iftira etmektedir, lütfen kendisini dikkate almayınız :kaydim
insanların gençliğinde yaptığı davranışlar için yargılanması doğru değildir :cigara

şaka bi yana "asfalt"-"astrahan" fotoğrafımız mı var ?...deniz özgür metin (!) falan ne güzel ya
bende de özgür beyin NİŞAN (evet doğru duydunuz) fotoğrafları var tam bomba :mrgreen:
ayrıca metinin herkez tarafından bilinen gerçek adını da açıklarım ona göre...
eğer fotoları getirirsen gözden ırak bi yerlerde değiştirmeye hazırım...iftira ve şantaj beni yıldıramaz efendi :kaydim

sevgiler sunuyorum ve kestane kebab acele cevap diyorum...[/quote]

Özgür ve nişanlılık mı? Hadi canım... Deniz'in saçları kestirdiği ve Solitude'dan ayrıldığını biliyordum, Özgür'de işe girmişti ama ne nişanı yaw...
Bu arada Metin'e bende hep gerçek ismiyle hitap ederim...Ama Astrahan'ın imajı için o ismi burada kullanmıyoruz.

Valla ilginç günlerdi...Anıttepe-Ata Sokak no 10...Bodrum stüdyosu.Sene 97-98 falan...
..........................................................................................................
ARDA_K----CELESTIAL ASYLUM
-------------------------------------------------------------------------------------

ozlem_a demiş ki:
selam :elsalla ,Atrahan ve Asfalt'tan :metalhead bahsedince seni hatırladım,çıkışTa Umut'a da haykırmıştın "olm fotoğraflar elimde" "diye...
Öncelikle sesimin ortamda duyulması ya da duyulmaması dediğim gibi ortamına bağlı, Yani şöyle ki bazen ses sistemi yeterli olmuyor,bir hafta davul çok gelebiliyor,bir hafta gitarlar...,bir hafta gitarlar sesi bastırırken bir hafta ben çok gelebiliyorum,malum c.tesi Biziz'de konserler yapılıyor ve biz çıkana kadar kimbilir kabinler ne hale geliyorlar :bilmem .Teknik meseleler aslında...Tolga abi baya uğraşmak zorunda kalıyor,bizi memnun edebilmek için... :elsallaa
Ses eğitimin çok profosyonel olmasa da küçük çapta var...devam... :yaratik ,Yani lisans eğitimim müzikle alakalı değil,
Görüşürüz ve umarım bu hafta daha bi memnun kalırsınız,
güzel ifadeler kullandığın için çok teşekkür ederim:)

Oki...Teşekkürler... :D

Güzel ama yorucu bir hafta sonu programıydı.
Çok yoruldunuz ama €yvallah güz€l takıldık Biziz'd€ bu hafta yin€.

Çok mütevazi grup elemanlarından kurulusunuz arkadaşlar. Muhabbetiniz çok hoş.

Bu arada Sam Brown-STOP cov€r'ı iyiydi. Fakat tarih konusunda b€n yanılıyor olabilirim. S€n€ 92 d€ğild€ hakkat€n 86 falan olabilir. :D

Ama b€ni asıl vuran STRATOVARIUS'dan FOR€V€R'dı.
B€nim gibi azılı bir pow€r m€tal fanı için biçilmiş kaftandı. Gitar'ın bastığı akorlardan dolayı içimden tam FOREVER'ın akorlarına ne kadar benziyor derken bir anda kalbimden vuruldum . En sevdiğim parçalarıdır FOR€V€R. Sözl€rid€ basit ama €tkili. :D
Bir dahaki haftaya t€krar ist€riz.
H€l€ o çatlamış ve yorgun sesime rağmen Özlem'e eşlik edebilmek benim için güz€ldi. İyi bir €nstantan€ oldu.

Marty Fri€dman'dan HANDS OF TIM€'ı da cov€rlasanız ya... ;) :oops: :!: :idea: :arrow:

DamnationGame demiş ki:
Ama b€ni asıl vuran STRATOVARIUS'dan FOR€V€R'dı.
B€nim gibi azılı bir pow€r m€tal fanı için biçilmiş kaftandı. Gitar'ın bastığı akorlardan dolayı içimden tam FOREVER'ın akorlarına ne kadar benziyor derken bir anda kalbimden vuruldum . En sevdiğim parçalarıdır FOR€V€R. Sözl€rid€ basit ama €tkili. :D
Bir dahaki haftaya t€krar ist€riz.
H€l€ o çatlamış ve yorgun sesime rağmen Özlem'e eşlik edebilmek benim için güz€ldi. İyi bir €nstantan€ oldu.

Marty Fri€dman'dan HANDS OF TIM€'ı da cov€rlasanız ya... ;) :oops: :!: :idea: :arrow:

Bende Marty sensörü var galiba :) Bir arkadaş sizden bahsetmişti ama Stratovarius çaldığınızı falan bilmiyordum açıkçası :) Eğer Hands of Time da çalarsanız, bütün konserlerinize gelmek için elimden geleni yaparım :D

- Arkadaşlar C.tesi günü bizim yüzümüzden çok yoruldunuz fedakarlıklarınız için çok teşekkürler hepinizi ayrı ayrı çok seviyoruz.

- Bu arada Cid Seddi Stop harika olmuş. (bu smileylerden anlamıyorum anlasaydım yanına birde alkış koyardım) :)

Geri