Cin Seddi

Quiche demiş ki:
Özlemcim haberleri almamışsın sanırım,çok şey kaçırdın!Crossfire benden çok çekti pazar günü. :twisted: Topiğe uğramanı tavsiye ederim.Görüşelim bi gün ciddi...

evet evet...ben de tam o linki verecektim. crossfire'ın Türk grupları topicindeki başlığına ve resimlerine bakmak yeterli...

Ayrıca bende kaçırdım o show'u :( ...keza Magick'in ilk şarkısı sürerken ben saat 7'de buluşacağım birileri :roll: ;) ile önceden kararlaştırdığımız noktaya doğru Saklıkent'i terk ediyordum...
8)

zorknemesis demiş ki:
Cin seddinin nokia daki kaydını dinledim çok kaliteli bi kayıt olmuş neredeyse 0 dipses ayrıca düzenleme süper olmuş baterinin hi hati ve ride tonu dışında... beste süper olmuş bişey diyemiorm özlem sesini baya güzel kullanmışsın sözler süper bayıldım bigünde canlı izlemek istiyorum görüşmek üzere...

adilcan bence cin seddinin gitar tonları plazma eliminasyonu bakımından doksazosin semptomlarına yol acar cinsten.davullar felan takiben tedrici bir kan basıncı duşmesine neden olmuş,kroner kalp hastalarına kesinlikle tavsiye edilir.

ne diyon adil milli takım 3-1 oldu diye kafanmı güzel allaaalalaa

:LOL:

Arkadaşlar öncelikle Hayat ve Aşk isimli bestemize yönelik eleştirileriniz için teşekkürler. Beğenmeniz bizi çok mutlu etti.
İkinci olarak da bu akşam maalesef ki Garaj'da sahne alamıyoruz. Sevgili Pin-up'a bu akşam için çok çok başarılar. Haftaya görüşmek üzere.

Cin Seddi bu akşam bir yerde çıkıcakmı burdan bilgilendirirseniz çok çok sevinirim ?!?..başlığı sürekli takip edicem gruptan biri grip yazarsa sevinirim şimdilik byz

"yallah cinler yallah!" nokia yarışmasında beraberiz. 7 senedir aynı stüdyoyu paylaştığımız arkadaşlarımız, dostlarımız, başarılar dileriz 440 olarak...

bi cuma öylesine uğramak için girdim garage'a,bangır bangır "long live rock'n roll" çalıyordu ve garage klasik ankara rock barların alışık olmadığı bi ortama sahne oluyordu.sahne performansınız çok etkileyici arkadaşlar,umarım bu cuma garage da birlikte olucaz ve sonuna kadar izleyebileceğim sizi..

arkadaşlar yarışmada başarılaaaar :p umarım ilk 10a kalırsınız. kalbimin bi yanı sizinle diğer yanı tuşeyle :ıslık oylama zamanına gelindiğinde her türlü ip desteğiyle yanınızdayım ;)
umuta da hayırlı teskereler :) geçen hafta programa geldiğimde unutmuşum :oops: neyse burdan söliim dedim. hemen git de gel o zaman :p
yarışma için tekrar tekrar başarılaaar :zipla her zaman yanınızdayız :elsallaa

Geri