Cin Seddi

Kaydı dinledim ortalamanın üstünde. Olayın matematiğini çözmeye yaklaşılmış. ama genel anlamda sevmekle beraber bu türde ayrışmak için daha farklı birşeylerle çıkmak gerekir gibi. özellikle vokal potansiyelini,;şebneme zaten renk olarak benziyor birde teknik olarakta benzetmeyerek kullanırsa daha dikkat çekici olur.

merhaba, herkese teşekkürler...
phicoz benimle özel mesajdan, e-mailden([email protected]) iletişime geçebilirsin.

Bu arada sitemizi yeniledik. Bizimle ilgili çeşitli bilgilere , yeni fotoğraflara, röportajlara, Hayat ve Aşk isimli bestemizin mp3 ve klibine vs. ulaşabilirsiniz.

www.cinseddi.com

En kısa zamanda görüşmek üzere.

sevgili arda, bayağı oldu görüşmeyeli..önümüzdeki ilk etkinlik 1 Şubat çarşamba İstanbul - BALANS MUSIC HALL ...beraber gidelim :)

bu arada burdan, sitemize girip görüşlerini paylaşan arkadaşlara da teşekkürler.

Sağolasın Tunç...
1 Şubat'ta bizlerde İstanbul'a gideceğiz ama HELLOWEEN konserine.
Sizleride görmek isterdim ama ne yazık HELLOWEEN hayatımın gruplarından birisi.
;)
Ayrıca 1 Şubat'ta HELLOWEEN konseri olduğunu bile bile o güne sizlerede program koyan organizatörün aklına şaşarım diyeceğim ama vardır bir bildiği. :D
Görüşmek üzere. 8)

Ankara da yokmusunuz :roll: son tatil haftam sizi dinlemek isterdim hazır tatildeyken rahat rahat :? Neyse bekliyorum program veya konser haberinizi(ankarada tabi ;) )

hepinize bol şans ve müzikle kazanılan mutluluklar...

bi de

saygılar...

:elsalla

yarın sabah yola çıkıyoruz...umarım istanbulda hava burdan daha iyidir. :(

iyi dileklerini ve yorumlarını ileten herkese (jokermg,lumbee,alpago,proxx,internalhealing,yakko,damnationgame....) grupça teşekkürler ve aynı şekilde başarılar dileriz...

1 Şubat Çarşamba Saat 21:00 Balans Music Hall

Görüşmek üzere ve bize de iyi yolculuklar :)

sevgili cinler :D
beni balansta görünce bu kadar şaşıracağınızı tahmin etmemiştim :)
cok güzel bir geceydi özlemin sahneleri çok özlediği belli oldu dürüst olim bugune kadar
garajda izledigimden cok daha iyiydiniz hatta en iyi cin seddi perofrmansıydı binlerce kez tebrikler size
istanbul seyircisi biraz agaç olduğundan herkes dikildiği yerden oyle izledi ee napalım şehirden şehre fark var :D
daha once hic izlemeyenler ve bu grubu ilk izleyişi olanlar için kesinlikle tavsiye edilir..
ve size amatör grup sıfatını ben artık yakıştıramıyorum umarım çok yakında albümünüz çıkar sevgili cinler..
hepinizi seviyorum tekrar başarılar diliyorum
NOT: özlemin bana el sallamasını kendi üzerine alınan önümdeki denyoyu burdan kınadığımı belirtmek istiyorum :LOL:
saygılar & sevgiler

cinseddi1.jpg

cinseddi2.jpg

arkadaşlar, hepiniz (özellikle özlem) çok şekersiniz (ötekiler biraz sakallı) , tanıştığımıza çok memnun olduk, elinize ağzınıza sağlık, yine görüşmek dileğiyle.

Geri