Cin Seddi

ya o gece bende cekmistim ama cep telefonumla cektim..simdi bilgisayara attim goruntuleri :? cep teliyle oldugu icin sesler rezalet cikmis hci anlasilmiyo ühhühüh

sevgili ipeeek ve nonsense...çok teşekkür ederiz...

Hatırlatma:

http://www.youtube.com/watch?v=pk3RfKeDqf4

ve www.cinseddi.com 'da anasayfadaki listeden "Bu Rüya" adlı bestemizin akustik versiyonunu dinleyebilirsiniz....umarım beğenirsiniz...bu aralar favori parçam :roll:

süprizlere devam...ama hepsi bir anda olmaz.. :?:

bi de bu akşam 00:30 da Garage'dayız...

bi deee... 8 Kasım Çarşamba günü İstanbul'da Studio-Live'da sahne alacağız....

Görüşmek üzere...

Bir çok yerde isminizi duyuyorum... çok tanıyanınız var, başarılar... Ayrıca farklı şehirlerde de konser program yapmanız gerekir diye düşünüyorum, iyi çalışmalar...

walla video harika olmuş :D ayrıca şarkınız da çok güzel zaten.... :D
ipekim de demiş çok şirinsiniz siz içten olmasanız biz de böyle davranamazdık... :oops: :) ;)
istanbul eminim harika olucaktır ;) iyi eğlenceler... :)

not: hepsine birden cevap veriyim dedim :LOL:

bravo tunç saçını toplıcak kadar uzatmşsııııın 8O :D Darısı ufuk'un BAŞINA 8O ..... başarılar sevgili cinler 8) herşey gölünüzce olsun ;)

Allahsızlaaar vapurda fotoğraf çektirilir mii? Hiç mi acıma duygusu vicdan yok sizde. allahtan haftaya gidiyorum İstanbul'a yoksa çok pis dalardım size. Ayrıca yeni bassçınızın gerek çalışı olsun gerek sahne duruşu olsun hiç beğenmediğimi de söylemeliyim. bi de başkasının bas amfisiyle artistlik yapıyo. Olmazzzzz. :D :p

Geri kalan dördünüzü severim neyse ki. Kolay gelsin...

fonurb demiş ki:
Allahsızlaaar vapurda fotoğraf çektirilir mii? Hiç mi acıma duygusu vicdan yok sizde. allahtan haftaya gidiyorum İstanbul'a yoksa çok pis dalardım size. Ayrıca yeni bassçınızın gerek çalışı olsun gerek sahne duruşu olsun hiç beğenmediğimi de söylemeliyim. bi de başkasının bas amfisiyle artistlik yapıyo. Olmazzzzz. :D :p

Geri kalan dördünüzü severim neyse ki. Kolay gelsin...

wıyyyy koynumu yılan soktu ehhehee...

Geri